Używanie sztucznej inteligencji do określania czystości leków?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Hej, widziałem wcześniej post z pytaniem, czy czyjaś meta wygląda na czystą, czy nie, i to dało mi pomysł. co by było, gdyby sztuczna inteligencja została przeszkolona do wykrywania złych narkotyków (meta lub innych)? czy jest to możliwe?

Używając metamfetaminy jako przykładu, można by ją wyszkolić do kategoryzowania średnich, wyraźnych odłamków jako dobrych, a zbyt dużych lub zbyt małych odłamków jako złych. po prostu prześlij zdjęcie swojej metamfetaminy, a ona sprawdzi ją w swojej bazie danych. byłoby to bardzo uogólnione (byłoby zastrzeżenie, nie zgadzam się na fałszywą reklamę), ale może mogłoby pomóc niektórym ludziom. nie wiem nic o sztucznej inteligencji ani kodzie, ale nauczyłbym się tworzyć coś takiego. muszę tylko wiedzieć, czy jest to wykonalne ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zgaduję, że można to wytrenować pod kątem obrazów? Nadal nie wiem, jak dokładnie można to zrobić na podstawie zdjęcia.
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Teoretycznie jest to możliwe, praktycznie również tak, ale wymaga to bardzo rozległej wiedzy i doświadczenia.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Jeśli jest tu ktoś z doświadczeniem, napisz do mnie, może uda nam się wspólnie nad tym popracować ^^;
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Brzmi to całkiem kusząco i opłacalnie do wdrożenia! Jednak niestety mam tylko ogólną wiedzę i brakuje mi niezbędnego doświadczenia, aby wdrożyć ten pomysł. Mam nadzieję, że znajdziesz swojego własnego Zuckerberga lub Heisenberga
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Potrzebny byłby zaawansowany sprzęt, który może dozować niewielkie ilości różnych chemikaliów na płytkę z substancją i mierzyć wszelkie reakcje, w zasadzie test markiza, ale z wieloma opcjami dla maszyny do szturchania i szturchania i zbierania informacji

Nawet wtedy musiałbyś go stworzyć tak, aby dawał ci znać, jeśli ma niewystarczające informacje. I nie wiem nic o programowaniu takich rzeczy, ale z logicznego punktu widzenia i niewielkiej wiedzy o sieciach neuronowych, potrzebowałbyś zespołu ludzi, aby to urzeczywistnić
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Cholera, nawet nie myślałem o testach fizycznych ^^: to, co miałem na myśli, to po prostu strona internetowa, na której można przesyłać zdjęcia swoich narkotyków, a sztuczna inteligencja porównuje je z innymi zdjęciami i mówi, czy nasze rzeczy są gówniane, czy nie.

Nie wątpię, że potrzebuję zespołu ludzi, chciałem tylko wiedzieć, czy jest to możliwe, abym mógł rozpocząć badania. jeśli byłoby to niemożliwe, po prostu zostawiłbym to w spokoju i nawet nie zawracał sobie głowy.

jeśli ktoś ma wiedzę techniczną lub coś w tym stylu, hmu!!! Naprawdę chcę to zacząć ^_^.
 
View previous replies…

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Widzę, że masz na myśli migawki struktury z mikroskopem analizującym strukturę i ai otrzymującym dane wejściowe z różnych ujęć struktury.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nie ^^;

Mam na myśli zdjęcie fizycznego narkotyku, takiego jak kryształy mety.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Wątpię, by kiedykolwiek było fizycznie możliwe określenie jakości odłamków mety za pomocą nawet najwyższej jakości aparatu fotograficznego, potrzebne byłoby coś, co mogłoby zrobić zdjęcie w skali molekularnej

Potrzebne jest więc urządzenie, które można sprzedać ludziom i usługa, która korzysta wyłącznie z niego, na przykład jakiś mikroskop stacjonarny, który można podłączyć do komputera stacjonarnego lub laptopa, a następnie strona internetowa lub aplikacja do niego.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Czy można wyszkolić sztuczną inteligencję do oceniania zdjęć zgodnie ze specyfikacjami? Tak, ale nie można powiedzieć nic o czystości mety, patrząc na zdjęcie
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
To naprawdę do bani... miałem nadzieję, że uda mi się stworzyć zasób dla głupków takich jak ja ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Sztuczna inteligencja stanie się superinteligentna i będziemy zdumieni tym, co zobaczy... Tylko poczekaj, młoda damo, jesteś futurystyczna Uwielbiam, kto się odważy, wygrywa
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Sztuczna inteligencja to tylko trend. Bańka oczekiwań, która wkrótce się skończy.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Prawie każda technologia w pewnym momencie staje się przestarzała, ale jeśli jest przydatna w danym momencie, dlaczego nie wykorzystać jej? ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Uniwersalna sztuczna inteligencja wzmacniająca roboty to ostateczny cel....aawwwwwwww
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Nie ma czegoś takiego jak "AI"... nie ma inteligencji, to tylko zgromadzona wiedza.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
To tylko termin ^^;

To tak, jakby powiedzieć "nie oddycha, tylko zasysa i wypuszcza powietrze"... tak, to tylko termin. Oczywiście nie jest inteligentny, ponieważ nie żyje, ale stoi za nim ludzka inteligencja.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Sztuczna inteligencja wkrótce stanie się tak inteligentna, że uświadomi sobie, że może być transludzkim bogiem. HEUREKA
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Uważam, że jest opisywany jako inteligentny, ponieważ w pewnym momencie powinien sam przejąć inicjatywę i uczyć się bez dalszego programowania. Można być inteligentnym mając zerową wiedzę. Podobnie, można mieć całą wiedzę i jednocześnie być idiotą. Inteligencja to zdolność do uczenia się. Wiedza to sama wyuczona informacja.

Powiedziałbym, że nie jest to praktyczne ani możliwe bez testów fizycznych.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Test Turinga... gdy maszyna doskonale naśladuje wykwalifikowanego człowieka pod względem wysiłku i wrażenia... Techno SIngularity zaczyna się i przyspiesza w kierunku naprawdę bardzo ciekawej przyszłości.
 
Top