Używanie sztucznej inteligencji do określania czystości leków?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Czy można wyszkolić sztuczną inteligencję do oceniania zdjęć zgodnie ze specyfikacjami? Tak, ale nie można powiedzieć nic o czystości mety, patrząc na zdjęcie
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
To naprawdę do bani... miałem nadzieję, że uda mi się stworzyć zasób dla głupków takich jak ja ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Sztuczna inteligencja stanie się superinteligentna i będziemy zdumieni tym, co zobaczy... Tylko poczekaj, młoda damo, jesteś futurystyczna Uwielbiam, kto się odważy, wygrywa
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Sztuczna inteligencja to tylko trend. Bańka oczekiwań, która wkrótce się skończy.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Prawie każda technologia w pewnym momencie staje się przestarzała, ale jeśli jest przydatna w danym momencie, dlaczego nie wykorzystać jej? ^^;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Uważam, że jest opisywany jako inteligentny, ponieważ w pewnym momencie powinien sam przejąć inicjatywę i uczyć się bez dalszego programowania. Można być inteligentnym mając zerową wiedzę. Podobnie, można mieć całą wiedzę i jednocześnie być idiotą. Inteligencja to zdolność do uczenia się. Wiedza to sama wyuczona informacja.

Powiedziałbym, że nie jest to praktyczne ani możliwe bez testów fizycznych.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Test Turinga... gdy maszyna doskonale naśladuje wykwalifikowanego człowieka pod względem wysiłku i wrażenia... Techno SIngularity zaczyna się i przyspiesza w kierunku naprawdę bardzo ciekawej przyszłości.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Istnieje wiele leków, które wyglądają nie do odróżnienia od siebie (zwłaszcza te wszystkie białe proszki). Może to działać dobrze jako pierwsza linia obrony, ale naprawdę powinieneś testować swoje leki.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
zgadza się, ale zestawy testowe są drogie i nie każdy ma na to pieniądze. zestawy testowe nie są również łatwo dostępne dla wszystkich, więc mam nadzieję, że znajdę obejście. te odpowiedzi nie dają mi wiele nadziei. jeśli to niemożliwe, poddam się i nie będę tracić czasu, ale byłoby miło pomóc tym, którzy nie mogą lub nawet nie chcą uzyskać zestawów testowych. nie będzie to tak skuteczne, ale będzie to nieco funkcjonalna alternatywa (miejmy nadzieję, że przynajmniej).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Chociaż, inny użytkownik na tej stronie (zapomniałem kto, nie próbuję ukraść twojego światła reflektorów ani nic) powiedział, że możesz po prostu użyć domowych testów narkotykowych lol, po prostu wymieszaj próbkę z wodą i włóż ją do wyznaczonego kubka (lub włóż pasek / patyczek / cokolwiek, w zależności od testu. po prostu zrób to tak, jak byś to zrobił, gdybyś w to nasikał) i powinien powiedzieć ci, jakie narkotyki zawiera twoja próbka (z narkotyków, które testuje ofc). Jedynym problemem jest to, że nie powie ci o fałszerstwach, po prostu jest w stanie wykryć obecność narkotyku, który chcesz (lub może innych narkotyków podczas badań przesiewowych, takich jak testowanie prasowanego adderallu w ten sposób, a następnie uzyskanie pozytywnego wyniku na opioidy). ta metoda ma swoje potencjalne zastosowania (chociaż nigdy osobiście tego nie robiłem), ale nie sądzę, aby była super skuteczna. nadal warto spróbować, jeśli nie stać cię na zestaw testowy, może kiedyś spróbuję, idk lol ^^;

ten post jest również pierwszym i ostatnim, o którym słyszałem, więc jeśli ktoś inny przetestował tę metodę, daj znać, czy działa. jeśli nie jest całkowicie bezużyteczny, to przynajmniej warto go rozważyć imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dla mnie to zbyt skomplikowane i nieciekawe. Trzymam się tego, że AI określa czystość leku na podstawie zdjęć. Nawet na poziomie molekularnym, ale jest to drogie.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Tłumaczenie na podstawie zdjęcia nie będzie działać. Istnieje coś, co nazywa się spektroskopią świetlną. Jest to proste urządzenie, które można wykonać w domu za pomocą telefonu. Wyszkolona w tym celu sztuczna inteligencja może odegrać rolę w analizie zdjęć wykonanych za jego pomocą. Jeśli ktoś nad tym pracuje lub prowadzi burzę mózgów, to zapraszam do kontaktu.

 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Nie sądzę, by było to możliwe bez testów laboratoryjnych
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Myślę też, że jednym z problemów jest to, że zanieczyszczenia mogą być również białe. Myślę, że jedyną rzeczą, którą można zrobić, to sprawdzić, czy jest to krystalina, amorf lub biały, czy nie, ale czy to naprawdę odzwierciedla czystość?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Widziałem kilka naprawdę dobrze wyglądających narkotyków, które po wypaleniu wcale nie były dobre. Prawdopodobnie nie jest to opłacalne rozwiązanie.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Myślę, że teoretycznie możliwe byłoby stworzenie takiego, który analizowałby zdjęcia i szukał pewnych oczywistych zanieczyszczeń, ale większym problemem byłoby prawdopodobnie to, że trudno jest dokładnie określić czystość wyłącznie na podstawie zdjęcia i ogólnego wyglądu.
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Twój post nie ma większego sensu. Raczej... Nie jest to technicznie niemożliwe, ale niemożliwe jest 100% potwierdzenie jakości produktu za pomocą prostego obrazu.

O ile nie stworzysz wersji 3D produktu i nie sprawdzisz każdej części, nie bardzo widzę, jak można to zrobić inaczej.
Istnieją jednak inne rozwiązania, aby to osiągnąć, ale są one zbyt skomplikowane.

Wymaga to szeroko zakrojonych badań nad obrazem, więc będziesz potrzebował optymalizacji, w przeciwnym razie zajmie to zbyt dużo czasu, i oczywiście bazy danych + wyszukiwarek korzystających z publicznych interfejsów API.

To nie koniec, jest wiele rzeczy do zrobienia, takich jak sprawdzenie autentyczności obrazu, czy nie został zmodyfikowany itp.

Wystarczy ręcznie sprawdzić jakość.
 
Last edited:

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Myślałem też o tym przez jakiś czas. Aplikacja do oceny testów TLC byłaby być może bardzo łatwa do wdrożenia, ale test TLC nie jest wystarczająco łatwy do przeprowadzenia. Jak mógłby wyglądać test do jakościowego i ilościowego oznaczania leków, który nie jest zbyt drogi i może być łatwo przeprowadzony przez każdego bez specjalnej wcześniejszej wiedzy, bez drogiego ciężkiego sprzętu? Mam na to kilka pomysłów. Czy ktoś jest tym zainteresowany? Zapraszam do napisania do mnie w tej sprawie i być może będziemy mogli popracować nad wdrożeniem. Pozdrawiam
 
Top