• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Zbierzmy zespół

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brachu, nie mam żadnego doświadczenia w handlu ludźmi ani nic w tym stylu. ale jestem chętny i chętny, aby wejść w to życie. czy planujesz to z kimś, czy jesteś sam? jak chcesz założyć zespół i jak będziemy się komunikować? czy myślisz, że możesz zrobić to wszystko tutaj, czy myślisz o zebraniu chłopaków?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Zbierz zespół Brazylijczyków. W tym biznesie można iść do przodu tylko wtedy, gdy jest się zorganizowanym, ponieważ każdy członek jest niezbędny, niezależnie od jego roli. Chodzi o to, by produkować i sprzedawać PCC, CV i mniejszym organizacjom sprzedawców ulicznych. Kiedyś miałem kontakty we frakcjach, ale po B.O., przez które przeszedłem, straciłem kontakt. Jednak dotarcie do nich nie jest takie trudne. Niestety, z tego co widzę, BR nie pojawiają się tutaj zbyt często. Gdyby jednak udało nam się zwerbować więcej osób, moglibyśmy stworzyć grupę, w której omawialibyśmy wszystkie plany.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve guys< mam kontakty do hurtowej sprzedaży kg i mogę znaleźć miejsce do ich produkcji, chciałbym wiedzieć, czy ktoś z br, kto jest z nami na linii, jest chemikiem i może zsyntetyzować związki, o których mowa?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
W przypadku produkcji rozwijamy. Czy masz kontakt do sprzedaży kokainy w kg?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Tak brachu, wielu ludzi produkuje tam złe rzeczy, nie powiem, że wszyscy, bo znam najlepszych ludzi, którzy pracują nad jakościowymi rzeczami, ale 70% Brazylii jest zarażona złymi rzeczami!!!

Myślę o rozpoczęciu pracy tutaj na rynku lub w innych głębokich nazwach, aby przynieść dobre rzeczy ludziom w całej Brazylii!
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Czy masz coś dobrego do sprzedania?

Oczywiście nie wszystko, co pochodzi z zagranicy, jest dobre.
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jeśli masz naprawdę dobre produkty, po prostu daj nam znać, a skontaktujemy się z Tobą, Potrzebuję wiarygodnego dostawcy w Wielkiej Brytanii.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Szukam dobrego kontaktu z koksem w uczciwej cenie.

Gdzie jest grupa telegramów?
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Niech żyje mój dobry... boa pra nois.
Znajduję się we wschodnim regionie São Paulo i chciałbym zająć się planowaniem z tobą... w tej chwili mam kilka kontaktów, ale sprzedaję detalicznie w niektórych klubach w São Paulo... jak możemy to rozwiązać?
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Potrzebuję człowieka, który to zorganizuje, mam plany, brakuje tylko pieniędzy.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Nie ma dobrego tłumaczenia w tym regionie
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy tworzenie sieci kupna i sprzedaży jest nadal w toku? Aktywny członek BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jestem w Chcę być częścią Jestem dobry w dystrybucji
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Uważaj na Telegram.
W Brazylii jest on prawdopodobnie na celowniku władz...

Zalecam kontaktowanie się ze sobą za pośrednictwem wiadomości szyfrowanych GPG. Aplikacja o nazwie Kleopatra ma tę technologię klucza prywatności.

Proton Mail jest często reklamowany jako bezpieczna poczta e-mail, ale tak naprawdę nie jest. Z łatwością ujawnia informacje władzom.
Pamiętaj, aby wyłączyć JavaScript Tora, aby nie zostać zhakowanym przez kamerę internetową =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich, jak się macie?
Chciałbym wiedzieć, czy ktoś z was w Brazylii ma jakieś prawdziwe kontakty/grupy ludzi, którzy sprzedają naboje lub LSD
Jestem zmęczony byciem oszukanym na telegramie, zrobiłem to raz, ale dostawcy zniknęli z mapy.
dziękuję
 
Top