Z jakich giełd korzystasz?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Powiedz nam, które giełdy są popularne w Twojej okolicy. Czy istnieje tam polityka AML/KYC?
Jakie problemy napotykasz w swoim regionie podczas wymiany walut?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Tak, KYC to kwestia, która mnie niepokoi. Nie obchodzi mnie, czy sprzedaję stary pojazd. Wolę otrzymać zapłatę w gotówce lub kryptowalucie. Nadchodzi społeczeństwo bezgotówkowe. Nie lubię, gdy ludzie wiedzą, ile zapłaciłem dzieciakowi z ulicy za posprzątanie mojego podwórka. A już najmniej, gdy biedny chłopak jest opodatkowany od swoich skromnych zarobków.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Mogę zapytać, jak często z nich korzystałeś? Martwię się o niezawodność
 
Last edited:

Dogfacezombie

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Całkiem dobrym portfelem kryptowalutowym, który ma dość dużą różnorodność, którą można przechowywać, jest Trust Wallet, który można pobrać oczywiście na iOS i Androida. Ponadto nie wymaga KYC i jestem prawie pewien, że nie ma na nim AML. Osobiście używam go do przechowywania BTC, DOGE, ColdKoala i SHIB i nie miałem żadnych problemów z otrzymywaniem lub wysyłaniem transakcji. Oceniam go na solidne 8/10 jako ogólny portfel, ponieważ nie ma odpowiedniej konfiguracji 2FA / hasła, a jedynie grupę słów w określonej kolejności, które należy gdzieś zapisać (na papierze lub cyfrowo), ponieważ bez tych słów w kolejności, którą zapewnia aplikacja, jesteś w zasadzie zablokowany w portfelu na zawsze, dopóki nie zapamiętasz słów i ich kolejności / nie znajdziesz słów. Ostatnią rzeczą, o której chciałbym wspomnieć, jest to, że możesz hostować kilka portfeli w tej samej aplikacji / telefonie, co oznacza, że możesz mieć jeden portfel z całą masą różnych kryptowalut i inny portfel robiący to samo (lub coś innego, zależy od Ciebie) i możesz po prostu wymieniać się tam iz powrotem między tymi portfelami, co może pozwolić na zachowanie częściowej anonimowości na dowolnym blockchainie związanym z dowolną kryptowalutą, której używasz, poprzez dzielenie ruchu transakcyjnego na różne portfele. W każdym razie była to aplikacja, którą pomyślałem, że poleciłbym każdemu, kto potrzebuje portfela bez KYC. Prost!

Link do sklepu Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.crypto.trustapp&gl=US
Apple App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/trust-crypto-bitcoin-wallet/id1288339409

Jestem pewien, że jest to oficjalna strona, jeśli chcesz spróbować zarządzać swoim portfelem na komputerze: https://trustwallet.com/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Dla mnie zadziałało jak urok, chociaż słyszałem plotki o dużych transakcjach, które ostatnio nie przeszły.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Najtańsze opłaty, najniższe wymagania minimalne, niezawodność i duża obecność na dread.
dread jest wsparciem. To znaczy, wiem, że są bardzo toksyczną społecznością, ale mimo to kolejna społeczność dark seas wykonuje brudną robotę, abyśmy wszyscy mogli nadal cieszyć się naszymi niezrozumianymi zabawkami leczniczymi.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Cóż, początkowo korzystałem z Coinbase, Kraken, Coin Mama, cash APP i używałem bankomatów do wielu rzeczy, ale cash app i coin base oraz kilka innych zaczęło się zmawiać, aby zidentyfikować, które krople były dla jakiego sektora Porównując notatki Eleuthera i cash app ostatecznie zbanowali mnie i skonfiskowali niektóre fundusze, które mnie uruchomiły, tak że ja i kilku przyjaciół zaczęliśmy widzieć, gdzie mogą być dziury dotyczące określonych rodzajów monet. Znaleźliśmy rozwiązanie, ale tak naprawdę nie mogę być konkretny na ten temat, ale znaleźliśmy alternatywę, która istnieje jako refleksja w innym sektorze dotyczącym bitcoinów. Również paxfull miał interesującą teorię, która działa dobrze, ale poświęcasz trochę pieniędzy na prywatność. Na tym polega sztuczka ze znalezieniem prywatności w konkurencyjnej cenie, ale jak powiedziałem, znaleźliśmy to tylko w jednym miejscu i zniknęłoby z dnia na dzień, gdybym powiedział tutaj.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Interesujące.
Chociaż udostępnianie może wydawać się dobrym rozwiązaniem, tak naprawdę działa w obie strony.
Udostępniając oprogramowanie, można je przetestować, aby sprawdzić, czy ktoś może je złamać.
Jak dotąd lubię korzystać z tej metody.
Kupuję kryptowalutę, taką jak XMR, za gotówkę, zarejestrowaną na czymś takim jak AgoraDesk, LocalXMR.
Następnie dodaję XMR do mojego portfela, który nie jest portfelem powierniczym, który ma funkcje umożliwiające rejestrację w celu handlu.
np.
CakeWallet.
Następnie stamtąd wysyłam, w przyrostach.
W razie potrzeby wypłacam środki później.
Wysyłam XMR z powrotem do mojego portfela Cake, przelewam XMR do BTC na Cake, więc widać, że otrzymałem go legalnie za pośrednictwem Cake, z niektórymi XMR, które kupiłem legalnie na Local lub Agora.
Działa to w przypadku sprzedawców, np. trzeba wymienić im BTC na XMR, użyć DeX, takiego jak InfinityExchanger, który jest najtańszy, najniższe opłaty itp. Wyślij te XMR do Cake i wymień na BTC.
Zakup XMR w Local lub Agora w celu wysłania do Cake, a czasem z powrotem w celu wymiany na BTC wygląda legalnie i nie budzi żadnych wątpliwości nawet ze strony zespołu Cake.
Teoretycznie możesz to robić, dopóki ToS lub przepisy nie zmienią się ponownie.
Znalazłem nawet za pośrednictwem Cake, można kupić karty podarunkowe, czasami Visa lub Mastercard.
Teraz wygląda na to, że po prostu uczestniczysz w sferze kryptowalut, kupując karty podarunkowe za pomocą XMR, które kupiłeś legalnie za pośrednictwem Local lub Agora. Rozumiesz?
Oczywiście to tylko jeden z wielu sposobów.
Cierpliwość i wystawianie XMR na Local lub Agora to sprzęgło, ponieważ w końcu to Ty dokonujesz opłat itp.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wow, to całkiem niesamowite, po prostu kupuję kryptowalutę jako kartę podarunkową i wysyłam ją na jedno z moich innych kont jako urodzinową lub świąteczną kryptowalutową kartę podarunkową. Niezbyt skomplikowane, chyba powinienem popracować nad czymś bardziej złożonym
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Gdzie kupić kryptowalutowe karty podarunkowe?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Myślę, że TheWaterman ma na myśli kupowanie monet NXT lub Karma. Można je kupić jako kartę podarunkową w większości sklepów detalicznych i na większości witryn kryptograficznych, które umożliwiają kupowanie kart podarunkowych, takich jak portfele Cake lub Mycellium.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nadal nie do końca rozumiem. Więc można je kupić za gotówkę? To byłoby niesamowite.

Zakładam, że to tylko w USA?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Są one dostępne w niektórych krajach europejskich, ale rzadziej niż w Stanach Zjednoczonych.
Możesz sprawdzić localmonero, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, aby uzyskać gotówkę lub inne dobre opcje.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tak, localmonero to klasyk, ale zbyt drogi jak na mój gust.

Jeśli zapłacę 10% - 20% dopłaty do cen rynkowych, mogę również po prostu przekonwertować karty podarunkowe AMZ na gotówkę (przelew), co wiąże się z mniej więcej takimi samymi opłatami
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Monero/bitcoin można kupić za pośrednictwem cash by mail na agoradesk. Cebula i pgp dostępne na darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A czy dane czatu są przechowywane przez 180 dni? Nie, dziękuję.
 
Top