Z jakich giełd korzystasz?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Monero/bitcoin można kupić za pośrednictwem cash by mail na agoradesk. Cebula i pgp dostępne na darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A czy dane czatu są przechowywane przez 180 dni? Nie, dziękuję.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nie mogę znaleźć cebuli na darknetlive.

Jak wyglądają tam kursy wymiany gotówki na kryptowaluty?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


stawki za btc nie są dobre, ale i tak polecam całkowite przejście na monero

dla monero:

144.65 EUR / XMR
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Cholera, to rzeczywiście niesamowita cena!
Dzięki za przesłanie linku, sprawdzę to
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Western Union podobno umożliwiło kupowanie i sprzedawanie lub wysyłanie kryptowalut czy coś w tym stylu? Właśnie to sprawdzam. Wydaje się, że to najlepsza opcja do wymiany monet na fiat i odwrotnie.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Mile widziana będzie opinia i recenzja całego procesu na forum
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Używam środków na zakup, a następnie używam nano, gdy tylko fundusze zostaną uwolnione, i zdecydowanie nie podoba mi się ta część.
To dość oczywiste, że rządy wykonują swoje normalne podejrzane operacje, aby wszystko uregulować! Szkoda, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że wiele z tych giełd jest przygotowanych na porażkę.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Zamierzam podjąć próbę w ciągu najbliższych 30 dni, aby zobaczyć, jak to działa i czy warto.
Jeśli opłaty są odpowiednie, może to być nowszy sposób na pranie pieniędzy, wysyłanie ich do siebie w innej lokalizacji WU, wymagając jedynie kodu, aby odzyskać pieniądze, bez identyfikatora.
Być może, wkrótce dokładnie zaktualizuję.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
I? Czy próbowałeś?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
najlepszy portfel to wasabi, a do giełd wymaga dużego mózgu, musimy dużo poruszać kryptowalutami, mieszanie to tylko 20% reszta to tylko mózg
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Witaj, używamy NOW Payments (nowpayments.io), ponieważ nie ma KYC i akceptują $XMR, a także wszystko inne.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Istnieje wiele KYC, jeśli chcesz wypłacić pieniądze do FIAT, jak to zrobić?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Które giełdy mają najniższe opłaty za wypłatę?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Prawdopodobnie Binance, ale może znajdziesz dostawcę P2P, który wypłaci ci BTC w gotówce bez opłat.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Hej @sadow, co uważasz za wysoką opłatę?

Prawie zrezygnowałem z wpłacania i wypłacania FIAT bez wysyłania zdjęcia mojej mamy rodzącej mnie lub przekazywania ogromnego procentu w opłatach... to jest tak cholernie śmieszne. Ale wy, szumowiny, nielojalni i niechętni do współpracy obywatele, powinniście być wdzięczni, ponieważ dzięki temu możemy was chronić, a nie śledzić 🤗

Nie wiem, jaki jest twój cel, ale w moim przypadku chcę tylko ukryć transakcje, a nie prać. Jeśli chodzi o pranie, sprawdź metodę @KokosDreams / @BevItUp znajdującą się tutaj http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/

Po przeanalizowaniu wielu metod, zdecydowałem się na tę:

Używam Cash App jako mojej rampy włączającej i wyłączającej. Zrobiłem pełny KYC, ale to jedyne miejsce, w którym to zrobiłem. @Gordon Ramsay lub ktoś inny może nawet być w stanie ci pomóc.
  • Użyj DOWOLNEJ karty kredytowej lub debetowej, aby wpłacić pieniądze. Oferują również przelewy bankowe i (naprawdę fajne) wpłaty gotówkowe w punktach handlowych
  • Używam depozytu do kupowania Bitcoinów w sieci Lightning (opłata ~ 1,50 USD).
  • wysłać do portfela Guarda defi (opłata wynosi kilka centów w sieci Lightning)
  • Wymienić na Monero. (Opłata jest różna i nie rozumiem, jak ją obliczają, ale ostatnio zapłaciłem 2,64 USD).
    • Guarda automatycznie zarządza wymianą P2P w tle, ale czasami zajmuje to dużo czasu.
  • Wysyłanie do oddzielnego portfela Monero (opłata wynosi kilka centów, moja ostatnia opłata wynosiła mniej niż grosz).
  • Teraz mogę robić, co chcę
Zasadniczo za mniej niż 5,00 USD jestem w stanie wygodnie kupić Monero za pomocą karty debetowej. Teoretycznie jedyną dostępną informacją jest to, że kupiłem BTC w Cash App, wysłałem je na inny adres, a następnie na inny. Na tym ślad się urywa.

Byłem również w stanie zaprojektować własną, pieprzoną kartę debetową Cash App wykonaną z metalu.

Ponadto, zamiast po prostu zostawiać pieniądze w gotówce, zbieram kilka dolarów tu i tam, handlując BTC z moimi depozytami w Cash App.

Jeśli ktoś ma lepszy sposób, daj mi znać.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Korzystanie z lokalnego monero. Wspieranie mojego lokalnego dealera monero. Rozwój gospodarki równoległej.
 
Top