dlaczego wciąż jestem zmęczony po zażyciu speeda

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Konieczna jest przerwa między przyjmowaniem substancji, nie należy przyjmować amfetaminy w celu zwiększenia własnej produktywności przez długi czas. Należy zrobić przerwę na co najmniej 1 miesiąc.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Zwróć uwagę

Nasze ciało i centralny układ nerwowy oraz limfatyczny układ krwionośny
jest ULTRA Fabryką wewnątrz


wszystkie zewnętrzne i wewnętrzne zastrzyki pseudo przyjemności przygnębiają i sprawiają, że

Chory i zmęczony życiem
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Najlepszym stanem jest trzeźwość i równowaga

Kluczem jest MUZYKA

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Zgadzam się, zrób sobie przerwę i znajdź inny sposób na utrzymanie koncentracji. Mam nadzieję, że dzisiaj będziesz w stanie skupić się tak bardzo, jak tego potrzebujesz.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Chciałbym również dodać, że istnieje ogromna różnica między Adderallem a Methem.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nie do końca, zwłaszcza ustnie. Istnieje znacznie większa różnica między wariantami racemicznymi i dekstro jednego z nich
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Dzięki za interesujący temat. Czy mógłbyś wyciągnąć wnioski na temat idealnej racji dla współczesnych trendów?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Czy ktoś szuka 30mg Adderall B974?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nie jest tak trudno zasnąć po spożyciu speeda.

Czy kiedykolwiek próbowałeś zasnąć, gdy jesteś na G-Rebound, np. kilka godzin po spożyciu 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
W takim razie masz złą prędkość, jeśli nie jest to trudne 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Przepisano mi 40 mg dekstroamfetaminy, która jest przyjmowana dwa razy dziennie w dawkach 20 mg, jak wskazano, powstawanie tolerancji jest najprawdopodobniej przyczyną tego efektu. Śpię po zażyciu 30 mg dekstroamfetaminy, kiedy biorę leki, regularnie robię sobie przerwy od dekstroamfetaminy, aby zwalczyć ten problem, innym skutkiem ubocznym długotrwałego stosowania jest drażliwość i irracjonalny proces myślowy, który, kiedy próbujesz nie zasnąć, bez radości prowadzi do zażywania większej ilości leku. Jak wspomniała inna osoba, wraz z przerwą na tolerancję, uzupełnianie dodatkowych witamin i minerałów w diecie naprawdę pomaga.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Uwaga z osobistego doświadczenia z tym sprzedawcą, którą piszę do wszystkich potencjalnych nabywców:

Zacznę od tego, że moje pierwsze doświadczenie z tym sprzedawcą było absolutnie doskonałe. Szybkość wysyłki, jakość produktu i komunikacja były pierwszorzędne - jedno z najlepszych doświadczeń tego rodzaju, jakie kiedykolwiek miałem.

Następnie, zupełnie nowy na tym forum, popełniłem błąd debiutanta, stosując metodę escrow/passcode - błąd, za który wziąłem i nadal biorę pełną odpowiedzialność, i za który również przeprosiłem na piśmie zarówno sprzedawcę, jak i administrację tego forum. Ten błąd spowodował zamieszanie, ale nie kosztował ani grosza z niczyich pieniędzy.

Następnie komunikowałem się ze sprzedawcą za pośrednictwem telegramu, ponownie przepraszając (komunikowaliśmy się za pośrednictwem telegramu podczas naszej pierwszej transakcji, która, jak powiedziałem powyżej, była pierwszorzędna pod każdym względem). Za obopólną zgodą wysłałem następnie 850,00 USD w btc do tego sprzedawcy za pośrednictwem transakcji telegramowej i otrzymałem od sprzedawcy następującą wiadomość na Telegramie: "Wyślemy jutro".

Było to ponad miesiąc temu. Nigdy nie otrzymałem żadnego produktu, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani zwrotu pieniędzy, nawet częściowego.

Powtarzam: to 850,00 USD w btc, które wysłałem temu sprzedawcy i które sprzedawca potwierdził otrzymanie. Mam również zrzuty ekranu i identyfikatory transakcji, aby udowodnić, że btc zostały wysłane na właściwy adres i potwierdzone.

Minął ponad miesiąc, a ja nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani produktu.

Po tak wspaniałym pierwszym doświadczeniu jestem wyjątkowo rozczarowany, delikatnie mówiąc.

Ale jest jeszcze jeden aspekt tej popularnej techniki ghostingu, którą tam, skąd pochodzę, nazywamy selektywnym oszustwem:

Kiedy sprzedawca, który początkowo zapewnia pierwszorzędną obsługę i komunikację, pisze "wyślemy jutro", a następnie żaden produkt nigdy nie dociera i nie ma zwrotu pieniędzy, a następnie sprzedawca całkowicie się ukrywa, zaczynasz martwić się innymi czynnikami. Na przykład organy ścigania. I właśnie dlatego uważam ghosting za najgorszą i najbardziej niegrzeczną ze wszystkich możliwych praktyk biznesowych. To najbardziej skandaliczna rzecz w modnej metodzie nieodpowiadania. Moim zdaniem jest to nawet gorsze niż wybiórcze wyłudzenie od osoby 850,00 dolarów, co zrobił mi ten sprzedawca.

Wpędzanie kogoś w stan zaniepokojenia możliwymi kwestiami prawnymi, ponieważ wolisz nie wpisywać kilku słów w odpowiedzi, to nie tylko tandetna metoda biznesowa. To uosobienie braku rozwagi. Nie mówiąc już o wybiórczym wyłudzeniu 850,00 dolarów.

Ten sprzedawca, który udowodnił, że potrafi być wyjątkowo kompetentny, powinien o tym wiedzieć. Podobnie jak wszyscy potencjalni nabywcy.

Uważam tego sprzedawcę za złodzieja (to na pewno) i możliwego przestępcę.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nawiasem mówiąc, moje komentarze przedstawiają częściowe konsekwencje, które występują, gdy sprzedawcy podejmują świadomą i skalkulowaną decyzję o selektywnym oszustwie.

Fakt, że BBgate nie pozwala na usuwanie kont, jest kolejną poważną czerwoną flagą.

Poważną, powtarzam.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Przykro mi, że masz problemy, pieprzyć czerwone flagi. Wszystko jest czymś, co swim powiedział?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Powiedziałbym, że spróbuj zrobić bardzo dużą linię w pożądanej porze dnia, osobiście, kiedy to robię, robię to 11-12 rano. W ten sposób efekty będą w pełni widoczne, a efekty będą trwać znacznie dłużej, w zależności od jakości i czystości używanego produktu. Spróbuj tego, zamiast robić bardzo małe linie i często zmieniać dawkę, z mojego doświadczenia wynika, że ten sposób użycia będzie mniej wydajny. Jeśli kiedykolwiek spróbujesz tego sposobu, napisz do mnie i opowiedz mi o swoich doświadczeniach i czy to zadziałało, chętnie usłyszę Twoją opinię.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Zrób sobie przerwę lub zrób to, co ja, udaj się do swojego lekarza rodzinnego i poproś o receptę na Modafinal, leki produkowane farmaceutycznie są zazwyczaj czystszej jakości. Powiedz lekarzowi, że pracujesz na dwie zmiany lub że używałeś amfetaminy, aby osiągnąć swoje cele zawodowe, ale chcesz przestać, Modafinal może pomóc zatrzymać używanie / nadużywanie amfetaminy.
Na YouTube znajduje się również łatwa do naśladowania synteza.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Spróbuj zrobić sobie przerwę od amfetaminy na około 2 tygodnie do 1 miesiąca. Następnie zaopatrz się w tabletki Robotablets i wypróbuj 75 mg do 90 mg dekstrometorfanu dwa razy dziennie (w odstępie 12 godzin) przez 5 do 15 dni. Tolerancja powinna wtedy spaść do około 1/2 do 1/3 tego, co było. Dekstrometorfan jest antagonistą NMDA.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8

Oprócz wszystkich powyższych suplementów wypróbuj 5-HTP.
A z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że magnez działa, ale jest trudny, po pierwsze, aby był prawidłowo wchłaniany, musi być w odpowiednim stosunku z potasem, więc użycie kombinacji zwanej ZMA jest prawdopodobnie najlepszym sposobem, a także, gdy używałem magnezu w bardzo dużych dawkach, powodowało to, że byłem nieco zamglony, a to mocno wpływało na to, jak stymulanty działały na mnie.
Druga rzecz, którą zauważyłem, że stymulanty działają wydajniej, gdy codziennie używałem Piracetamu.
Po trzecie, ciągłe ponowne dawkowanie lub kompulsywne ponowne dawkowanie sprawiają, że czuję się zmęczony psychicznie i oczywiście tolerancja wzrasta dosłownie w mgnieniu oka.

PS. Nie robienie szybkości jako pierwszej rzeczy rano zaraz po przebudzeniu pomaga utrzymać dobry poziom tolerancji po przerwie ;)
PS2. Buforowanie jest kluczem! ;)
 
Top