Question Dlaczego sprzedawcy nie tworzą ukrytych pakietów?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Na przykład, kiedy zamówiłem roidy, źródło ukryło moje fiolki, granulki itp. w pudełkach z magnezem i witaminami, a nawet w pudełkach mikado, które nie były otwarte!

Dlaczego sprzedawcy narkotyków po prostu wkładają proszek do plastikowej torby i wkładają go do listu lub pudełka? Gdybym był sprzedawcą, kupiłbym wiele małych książek, otworzył je i wyciął kwadrat na wszystkich stronach, aby włożyć plastikową torbę do środka i przykleić książkę, lub idk kupić lisopainę i usunąć wszystkie tabletki, aby włożyć małą plastikową torebkę do środka i ponownie włożyć tabletki, dlaczego nikt tego nie robi?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
To dlatego, że mają wiele zamówień i gdyby zaczęli to robić dla każdego zamówienia, zajęłoby im to wieczność.
Krótko mówiąc, zamówienie za 12 dolarów nie jest warte takiego bólu, jeśli większość paczek dotrze do miejsca przeznaczenia bez żadnych przeszkód.

Ale zgadzam się, że umieszczanie wykrywalnej substancji luzem w paczce jest po prostu leniwe, minimalny próg powinien być spełniony przez każdego sprzedawcę.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Raz zamówiłem 1g mety i facet włożył gram do filtra samochodowego, w opakowaniu, było to bardzo dyskretne
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Zazwyczaj mówiąc o mniejszych ilościach, jest to całkowicie w porządku, większość krajów nie kontroluje listów międzynarodowych, dlatego listy zawierające tylko karty lub korespondencję zwykle nie wymagają formularza celnego, zawsze miałem sukces wysyłając ilości poniżej 50g wewnątrz kartek urodzinowych tak płaskich, jak to tylko możliwe.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Wszystko, co naprawdę musisz zrobić, to upewnić się, że uszczelniasz próżniowo i nie używasz silnych zapachów, wiem, że może to brzmieć jak dobry pomysł, ale paczka, która cuchnie lawendą lub jakimś środkiem do usuwania zapachów, będzie o wiele bardziej podejrzana dla pracownika poczty niż tylko lekko wyboisty list.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Cześć bracia!

Bardzo interesujące pytanie. Odpowiedź udzielona przez xoxo2.0 jest generalnie prawdziwa. Sprzedawcy po prostu już się tym nie przejmują, zamówienia są dostarczane, otrzymują zapłatę i koniec umowy. Sprzedawcy nie myślą teraz o użytkowniku końcowym. Oni, sprzedawcy, nie dają się złapać, ale użytkownik końcowy, dealer, wejdzie na listę obserwowanych w momencie, gdy odbierze zamówienie.

To jest właśnie powód, dla którego wybieram martwe punkty w kraju pochodzenia wszystkiego, co chcę kupić, głównie marihuany. Wolę sam zawieźć towar do domu, mając niemal stuprocentową pewność, że ja i mój produkt jesteśmy bezpieczni.

Mam nadzieję, że sprzedawcy znów zaczną myśleć o swoich klientach.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie wszyscy dostawcy działają w ten sposób, przynajmniej mówię o moim przypadku, w którym tak bardzo dbam o dyskrecję w wysyłce, że moi klienci mogą to potwierdzić ;-), ale prawdopodobnie najwięksi dostawcy mają ten problem.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Chciałbym wiedzieć, jakie są przepisy w twojej okolicy, ponieważ zazwyczaj nie możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności za paczki kierowane na twój adres, chyba że LE może w pewnym stopniu udowodnić, że wiedziałeś, co to jest i zamówiłeś to, Plausable deniability i tak dalej.

Jest mało prawdopodobne, że władze lokalne zrobią nalot na twoją własność za przechwycone paczki przychodzące, chociaż możesz spalić swój adres i zostać poddany bardziej intensywnej kontroli. DD są zawsze idealne.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Jak długo zazwyczaj trwa realizacja zamówienia? W zeszły poniedziałek wysłali mi jeden egzemplarz i wciąż czekam na jego odbiór. Obawiam się, że go nie otrzymam
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Zawsze zamawiam tylko Jeśli ukrywanie jest dobre
. Cieszę się, że mogę zapłacić trochę więcej za dobry stealth. Niektórzy ludzie chcą po prostu, aby było tanio, ale moim zdaniem dobry stealth jest wygrany. Sprzedawcy mogą zatrzymać swoich klientów + zyskują też nowych klientów. Powiedziałem już kilku znajomym o Peaks i jego produkcie. Jego stealth może być najlepszy, jaki kiedykolwiek widziałem i będę zamawiał u niego więcej, podobnie jak moi przyjaciele.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Niektórzy dostawcy oferują stealth za dodatkową opłatą. W zależności od wielu czynników "stealth" może być przeciwieństwem stealth, ale żaden stealth nie jest niewykrywalny. Zapewniam cię, że znają wszystkie sztuczki. Jeśli mają podejrzenia, żaden stealth ich nie pokona.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Jest to bardzo prawdziwe. Znajomy pracował na poczcie i kiedy ktoś został złapany, oznaczali go. Wezwali K9, żeby go obwąchał i facet siedział kilka tygodni. Zamów na bezpieczny adres z czystym imieniem i nazwiskiem, a jeśli zostaniesz złapany, zrób sobie przerwę
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Dla mnie, nawet jeśli w większości przypadków, gdy zamawiałem, nie otrzymywałem czegoś dyskretnego, raz nawet otrzymałem zamówienie, w którym bez proszenia o to otrzymałem je bardzo dobrze ukryte w kartce urodzinowej z balonem przez siedem lat, też walczyłem o znalezienie koperty
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Tak, w większości przypadków przesyłki międzynarodowe poniżej określonej wagi nie przechodzą wielu kontroli, ze względu na dużą skalę przesyłek międzynarodowych, dlatego poszczególne listy nie wymagają deklaracji celnych.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Większość dostawców, z których usług korzystałem, używa w opakowaniu wabika. Jest on zamykany próżniowo i umieszczany w etui na telefon komórkowy, tanim zestawie zabawek dla dzieci itp. a następnie przepakowywany do oryginalnego opakowania. Dollar General może być najlepszym przyjacielem sprzedawcy, jeśli chodzi o znalezienie wabików.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Uważam, że ukrywanie narkotyków w miejscach, do których nie należą, jest niewłaściwe, więc lepiej ich nie ukrywać, niż ukrywać je tam, gdzie substancja organiczna nie należy. :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
za każdym razem, gdy robię lokalny DD, zawsze zostawiam go w miejscu, do którego dostęp mają tylko dorośli.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
alpino Jestem trochę zagubiony. Chcesz powiedzieć, że wysyłasz swoje leki z roślinami?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Terpeny i terpenoidy, takie jak mentol, związek występujący w olejku z mięty pieprzowej lub tymol, środek przeciwgrzybiczy stosowany w higienie jamy ustnej, flawonoidy, takie jak rutyna występująca w owocach cytrusowych, węglowodany i polisacharydy, takie jak destran, kwasy tłuszczowe lub witaminy, takie jak witamina c lub d, są również organiczne, ale nie polecam tego. Każdy powinien mieć swój własny sposób wysyłki.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Teraz rozumiem! Przepraszam, ale trochę mnie to zmyliło. Tak, to ma sens
 
Top