Question Dlaczego sprzedawcy nie tworzą ukrytych pakietów?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Na przykład, kiedy zamówiłem roidy, źródło ukryło moje fiolki, granulki itp. w pudełkach z magnezem i witaminami, a nawet w pudełkach mikado, które nie były otwarte!

Dlaczego sprzedawcy narkotyków po prostu wkładają proszek do plastikowej torby i wkładają go do listu lub pudełka? Gdybym był sprzedawcą, kupiłbym wiele małych książek, otworzył je i wyciął kwadrat na wszystkich stronach, aby włożyć plastikową torbę do środka i przykleić książkę, lub idk kupić lisopainę i usunąć wszystkie tabletki, aby włożyć małą plastikową torebkę do środka i ponownie włożyć tabletki, dlaczego nikt tego nie robi?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
alpino Jestem trochę zagubiony. Chcesz powiedzieć, że wysyłasz swoje leki z roślinami?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Terpeny i terpenoidy, takie jak mentol, związek występujący w olejku z mięty pieprzowej lub tymol, środek przeciwgrzybiczy stosowany w higienie jamy ustnej, flawonoidy, takie jak rutyna występująca w owocach cytrusowych, węglowodany i polisacharydy, takie jak destran, kwasy tłuszczowe lub witaminy, takie jak witamina c lub d, są również organiczne, ale nie polecam tego. Każdy powinien mieć swój własny sposób wysyłki.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Teraz rozumiem! Przepraszam, ale trochę mnie to zmyliło. Tak, to ma sens
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Skontaktuj się ze sprzedawcą i zażądaj ukrytego pakietu, oczywiście nie zamówień 1,2,3 gramów itp. I oczywiście za dodatkową opłatą. Nie możesz oczekiwać, że twoje zamówienie o wadze jednego grama będzie warte więcej niż zamówiony gram.
 
Top