Świat w ogniu

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Podczas gdy Ukraina ma poważne problemy z zadłużeniem, które istnieją od czasów przedwojennych, dług, który gromadzą dzięki pomocy i pożyczkom, nie będzie miał wpływu na wojnę, którą wygrywają.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ukraina wygra tylko wtedy, gdy będzie miała mnóstwo dobrej broni uderzeniowej, której z pewnością dostarczy jej więcej. A szalony Putin może zniszczyć Ukrainę, jeśli straci okupowane terytorium! Slava Ukraina🇺🇦
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ukraińscy uchodźcy są obecnie znacznie bardziej patriotycznie nastawieni do USA niż sami Amerykanie. Prędzej czy później będą w stanie zdać sobie sprawę z merkantylizmu amerykańskiego rządu. Głupotą jest myślenie, że kraj nienuklearny może globalnie pokonać potęgę nuklearną. Tylko fanatycy i ludzie, którzy urodzili się przed stworzeniem bomby atomowej, którzy zestarzeli się, popadli w marazm, zapomnieli, że coś takiego istnieje, ale nadal rządzą całym krajem, mogą tak myśleć.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Czuję się wystarczająco bezpiecznie, gdy 🇺🇸USA i NATO🇪🇺 chronią mnie 🗽 z przytłaczającą bronią i intelektem 🧪
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
"Czuję się wystarczająco bezpiecznie, gdy 🇺🇸USA i NATO🇪🇺 chronią mnie 🗽 z przytłaczającą bronią i intelektem 🧪".

Wyczuwam nutkę sarkazmu? Haha
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Bracia na całym świecie nie mają co jeść🥺 ale znaleźli 800 milionów euro na renowację Notre Dame. Mam nadzieję, że zostało to zatwierdzone przez ich boga... Mam na to wyjebane
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Do ostatniej wiadomości mówię, że to jest życzenie żab i szanuję to, to jest ich dobrze zarobiona gotówka i kultura, i uważam, że jest to lepsze niż podtrzymywanie koszmarnego DNA upadłych państw.

Do następnej ostatniej wiadomości mówię NIE! Mówię poważnie. Pochodzę z rosyjskiego bloku wschodniego i kocham pieprzone USA 🪐
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nienawidzę tego. Wolałbym Amerykę niż życie gdzie indziej, ponieważ JAKOŚĆ ŻYCIA jest lepsza, ale nasze fundamenty są zbudowane na masowych grobach i katakumbach. Każdy kraj ma swoje plusy i minusy, ale ważne jest, aby rozpoznać oba.

Jeśli chodzi o ostatnią wiadomość, to okropne jest nazywanie krajów żyjących w ubóstwie "państwami upadłymi", ponieważ upadły z powodu sabotażu. nie upadły z własnej ręki, zostały pobite i okradzione, aż nic im nie zostało. to nie ich wina. jeśli już, to jesteśmy im winni pomoc. Rozumiem, że bogaci chcą zatrzymać swoje pieniądze, ale czy nie pozostawia to niesmaku w ustach, że niektóre kraje budują drapacze chmur, podczas gdy inne głodują w chatach z błota? Może to trochę przesada, ale jednak. to niepokojące, jak wielu ludzi ma tak ograniczone perspektywy.

Z drugiej strony, kurewsko nienawidzę tego, że Stany Zjednoczone dostarczają pieniądze krajom, które tak naprawdę ich nie potrzebują, takim jak izrael. musimy finansować źródła żywności i czystą wodę, a nie ataki rakietowe. obrzydliwe. tak, ameryka jest potężna i tak, ma przewagę technologiczną, ale musimy wykorzystać tę moc dla DOBRA. ameryka nie chroni nikogo poza plutokratami i watażkami. ameryka nie dba o nikogo poza mamoną.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
dziękuję ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dobre strony USA są znacznie większe niż ich wady. USA przede wszystkim chronią wolność. Kraje, które są wrogami wolności, takie jak czerwoni (zieloni) socjaliści, komuniści, anarchistyczna antifa i faszystowscy rabusie oraz wpływy dżihadu i ultrakonserwatywnych religii. mają zostać zniszczone jako zło. Podaj przykłady jakichkolwiek upadłych państw: są one w większości biedne z USA lub bez, a to dlatego, że większość rządzi krajem, który ma geny na ich usługi. Ludzie ewoluują w różny sposób ze względu na konfigurację swoich krajów i konfigurację genetyczną itp. nie nadaje się do dyskusji na temat BBgate. Do diabła z Izraelem, nie lubię religii. Ale Biden, który będzie rządził USA w nadchodzących latach, kocha religię Izraela, ponieważ są tak sprytnymi zwycięzcami.

Jestem kapitalistycznym lekkim libertarianinem bez sentymentu do złych skrajności, jak większość czerwonych, ponieważ jestem całkowicie anty-czerwony, lubię tylko liberalny / anarchistyczny kapitalizm z rozsądną interwencją państwa i bez socjalistycznych sentymentów z brutalnym multikulturalizmem, i lubię większość konserwatyzmu i jego ludzi. Jestem po stronie bogatych zwycięzców: USA & C;o (Puerto Rico, Tajwan, Japonia etc) & NATO. USA stabilizują świat i trzymają zło w ryzach. Stany Zjednoczone są nam dziś pilnie potrzebne, ponieważ zło na świecie próbuje narobić bałaganu, w szczególności za sprawą jednej religii. Podczas gdy amerykańska policja to z pewnością w większości kompetentni profesjonaliści, którzy oddają swoje życie, aby powstrzymać dżihad gangów, podobnie jak wszyscy amerykańscy żołnierze, którzy zginęli za obce zło. Sempeer fi, De opresso liber, Jedyny łatwy dzień był wczoraj. 🗽 🇺🇸:unsure:
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Przepraszam, "brutalny multikulturalizm"? Jestem mieszanej rasy. nie ma nic złego w przyjmowaniu wielu kultur w jednym kraju. nie lubię fałszywej liberalnej "różnorodności" ("wszyscy są tacy sami", ponieważ powinniśmy świętować, jak UNIKALNA jest każda kultura, a nie tylko oznaczać wszystkich jako ludzi i tak to zostawić) tak samo jak każdy inny, ale rzeczywista różnorodność jest ważna. wszyscy bylibyśmy wsobni i opóźnieni, gdyby wszyscy byli tej samej rasy. różnorodność faktycznie wzmacnia pulę genów.

"Biden, który będzie rządził Stanami Zjednoczonymi przez najbliższe lata" byłbym zszokowany, gdyby dotrwał do końca roku. ktoś musi skrócić biedaka o głowę. nie potrafi nawet wygłosić przemówienia, a co dopiero rządzić krajem.

Wszyscy wiemy, że wolność jest dobra, ale środki do jej osiągnięcia to rzeka krwi. tak wielu ludzi oddało swoje życie za tę wolność. tak, powinniśmy ją pielęgnować, ale powinniśmy pracować nad ulepszeniem systemu. poczyniliśmy tak duże postępy w tak wielu dziedzinach; technologicznie jesteśmy jednymi z najlepszych na świecie... ale w ogóle nie ulepszyliśmy naszego rządu. to naprawdę przygnębiające.

Nie lubię też komunizmu, ale rząd USA wymaga wiele pracy, zwłaszcza w zakresie egzekwowania prawa. policja tutaj jest zasadniczo tylko zalegalizowanym ogólnokrajowym gangiem. żerują na osobach uzależnionych od narkotyków i chorych psychicznie. postrzegają nas jako nic więcej niż krowy gotówkowe i worki treningowe. policja tutaj absolutnie nie chce nam pomóc. jedyną rzeczą, którą chronią i służą, są pieniądze.

proszę sprawdź "kelly thomas"
to tylko kropla w morzu brutalności policji.

 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jestem w Europie i dbam o politykę zagraniczną USA. To, co USA robi w USA, jest mniej (nie) interesujące do dyskusji.

fidelis: pierwsza część: Nie zgadzam się z twoim punktem widzenia. Nie można tutaj dyskutować. Zła imigracja do Europy rozerwała starą dobrą Europę na strzępy, im więcej złej imigracji - tym więcej przestępczości. Europa dbająca o imigrację jest zupełnie inna niż USA. Jestem niedbały o grzechy kolonializmu i rdzennej ludności. Interesuje mnie nowoczesne życie i jego ulepszanie. Tkwienie w prymitywnych kulturach nikomu nie pomaga. Geny i kultura to różne byty, a sposób Indian z USA nie jest dla mnie przydatny. Nie będę komentował żadnej eugeniki. I
Jasne, że cieszę się, że należę do rodzaju ludzi, którzy zbudowali Europę. To na pewno działa dla mnie i nie chcę zajmować się problemami osób z zewnątrz. Niech więc będą outsiderami, dopóki nie będą szanowani w moich niebieskich oczach. Skorupa człowieka ma niską wartość, to czyny jednostki mają wartość dominującą. Wszyscy mogą się zachowywać, więc zrób to albo spierdalaj do Wimsylandu. Masz teraz swoją szansę.

2: Biden dobrze prowadzi USA. 3: Nie wiem, co poprawić w USA, np. dlaczego USA nie zalegalizuje więcej narkotyków? Cóż, to wymaga czasu, ale jestem chroniony przez żołnierzy NATO, aby nie być dręczonym, pamiętajmy, ilu amerykańskich chłopaków zginęło w chciwym bałaganie wojennym Europy. Żyję i cieszę się moim spokojnym życiem na ramieniu gigantów, gdzie USA jest szefem, któremu można się podlizywać, Joe Biden osobiście, który mnie nie obmacuje.

4: Domyślnie nie lubię wariatów i ćpunów uzależnionych od substancji. Tym ludziom zbyt często nie da się pomóc, to wysiłek na marne. Masz wybór, aby nie brać szkodliwych narkotyków. Wybór ma konsekwencje i nie powinien być finansowany w dobrej wierze, jestem kapitalistą, a szaleni ćpuni nie są opłacalni, a wybór dotyczy narkotyków. Nie dam się więcej nabrać na takich lowelasów. Oczywiście może być wielu dobrych uzależnionych, jak tutaj na BBgate. Nie tak jak ci, których spotykam na ulicy, są untermensch-likeness niszczący dla normalnych użytkowników i rynku. Jestem antysocjalistą, lekkim libertarianinem i transhumanistą. Cała moja "dodatkowa" empatia jest wyrwana przez złe doświadczenia. Skupiam się tylko na dobrych wydarzeniach z kapitalistycznym nastawieniem; co z tego będę miał? i co z tego będziesz miał ty, przyjacielu. Chodźmy czerpać zyski
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@vis Nie będę próbował zmienić twojego zdania na temat twojego osądu, ponieważ uważam, że jest to daremne. Wystarczy mieszkać w USA przez określoną liczbę lat, by się osobiście rozczarować.
 

Saviour_666

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
To kwestia czasu. Wojna jest częścią ludzkości od wieków. Lepiej przygotujmy się na najgorszą rzecz, jaką jest wojna nuklearna, ponieważ ONZ to bzdura i nie może nic zrobić, jeśli tak się stanie. To samo dzieje się w Ukrainie i Palestynie.
Ludzie, czy wy wszyscy nie zdajecie sobie sprawy, że wystarczy jeden głupi przywódca, który podejmie jedną głupią decyzję, aby rozpocząć wojnę nuklearną?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tak wiele rzeczy na całym świecie ciągle wybucha. Obawiam się, że prawdopodobnie nadchodzi wielka wojna. Myślę, że bunkier nie jest złym pomysłem. Lepiej zaopatrz się w wybrany narkotyk. Możesz skończyć w swojej kryjówce na jakiś czas
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Bunkier to dobry pomysł. Zanim zacznie się wojna, możemy ugotować w nim mefedron :);)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tak i niektóre wieczne od-coma hipisowskie wycieczki skórne jako 5meoDMT & NBOMB & downer Noids. Staram się toczyć przez kilogramy miłości 💉:alien: 🗽
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Fidelis wchodzisz w to!!! Zrobię miejsce.

Nie mogę odpowiadać na posty innych osób. Może dlatego, że nie mam włączonego JS?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Przyprowadź całe laboratorium HEISENBERG! Możemy tam być przez jakiś czas. Potrzebujemy czegoś, co zajmie nasz umysł :)
 
Top