Question Twoja opinia na temat tego sprzętu laboratoryjnego?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
dla taniego budżetu :)

płyta grzejna + mieszadło magnetyczne: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

pompa próżniowa: https://www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

papier ph: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

skraplacz bąbelkowy: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

kolba płaskodenna z 3 szyjkami: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

kolba płaskodenna z 1 szyjką: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Cylinder testowy z podziałką: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



co jeszcze? rzeczy do destylacji, ale nie jestem pewien, co można wykorzystać do syntezy siarczanu amfetaminy lub mefedronu.
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Po pierwsze, jak już zostało powiedziane w innych publikacjach, powinieneś dobrze przestudiować syntezę każdego związku, który będziesz chciał zsyntetyzować, ponieważ mogę zagwarantować, że istnieją związki takie jak te, które wymieniłeś, które nawet wymagają drogiego sprzętu lub szkła, przy odrobinie pomysłowości. i domowe narzędzia, które można wyprodukować katynony i amfetaminy. pozdrowienia i szczęśliwego nowego roku przyjacielu!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Czy powiedziałbyś, że to dobry pomysł, aby zrobić 3 lub 4-mmc z xmethyl bromoketonu bez odpowiedniego sprzętu laboratoryjnego? Ponieważ jestem zainteresowany wypróbowaniem tego pewnego dnia, zaczynając od tej substancji chemicznej, ale nie chcę wydawać zbyt dużo pieniędzy na sprzęt, ponieważ i tak będzie to niska skala bez zamiaru zarabiania na niej pieniędzy.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Jakich rzeczy użyłeś? Jestem zainteresowany syntezą 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Jak już wcześniej wspomniałeś, chcesz pracować na małą skalę. Zrób więc sobie przysługę i na razie trzymaj się z dala od radaru, nie kupuj szkła od europejskich firm chemicznych o ugruntowanej pozycji, czy w ogóle masz ku temu uzasadniony powód?

1. Istnieje mnóstwo doskonałej jakości, TANIEGO szkła laboratoryjnego z Chin. W niektórych przypadkach oferują one wysyłkę z krajów UE lub przyspieszone procesy wysyłki, w ramach których ich paczki są obsługiwane hurtowo na podstawie umowy z platformą, na której sprzedają (np. strony internetowe alibaba).
2. Zaopatruj się w chemikalia w normalnych firmach (istnieje cały wątek na temat wymówek dotyczących chemikaliów, chemikaliów OTC, znajdź firmę, która specjalizuje się na przykład w czyszczeniu głowic atramentowych w drukarkach i zamów u nich alkohol izopropylowy), kupuj chemikalia klasy technicznej, oczyszczaj je, to także doświadczenie edukacyjne, uczysz się nowych rzeczy o tym, z czym pracujesz.
3. Vevor jest wystarczająco dobry, ale nie kupuj od nich bezpośrednio. Oni też są Chińczykami, ale mają większość swoich towarów w magazynach UE podłączonych do platformy Alibaba. Alibaba służy jako rodzaj usługi escrow. Nie potrzebujesz niczego lepszego do reakcji na małą skalę (powiedziałbym, że poniżej 10 litrów), ale spodziewaj się, że Vevor nie ma najlepszej kontroli jakości.
4. Ebay jest Twoim przyjacielem, zarówno jeśli chodzi o szkło, jak i sprzęt laboratoryjny. Likwidacje, zamykanie laboratoriów, rzeczy idą na sprzedaż, można kupić brud tanio.

Kiedy ukończysz studia i zrozumiesz proces zakupu 20-litrowego naczynia reakcyjnego od firmy chemicznej, nie będziesz musiał zadawać tych pytań, ponieważ będziesz już znał odpowiedzi. Do tego czasu wydasz też mnóstwo pieniędzy na inny sprzęt i będziesz żałował, że nie kupiłeś od razu 20-litrowego naczynia reakcyjnego. Nie będziesz jednak żałować doświadczenia, które zdobędziesz po drodze, ani zrozumienia sprzętu, którego będziesz potrzebować.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Zgadzam się. Nie powinieneś kupować od nich bezpośrednio. Widziałem sprzęt VEVOR sprzedawany na przykład na AliExpress. Kupując pośrednio, masz przynajmniej pewność, że w przypadku uszkodzenia lub czegoś innego możesz utworzyć spór na platformie sprzedaży, co daje ci pewną przewagę.
 
View previous replies…

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Tak, może uda Ci się uniknąć jednego zamówienia na przykład lejka separacyjnego, ale wielu, które składają się na całe laboratorium? Nie powinieneś ryzykować.

Wydaje się, że nie masz dużego doświadczenia w tego typu sprawach... więc pozwól, że zdradzę ci mały sekret... posiadanie chińskich "przyjaciół" w WhatsApp może być twoim największym atutem... ci ludzie sprzedają podrabianą odzież, podrabianą biżuterię, wyślą ci chemikalia, o ile wiedzą, że nie będą mieli kłopotów i że nie jesteś idiotą, a nawet sfałszują dla ciebie faktury celne, aby twoje odczynniki przeszły! Teraz nawiązanie tych kontaktów jest trudniejsze niż się wydaje... Możesz też pójść prostą drogą i zacząć kupować fałszywe ubrania za pośrednictwem chińskiego spedytora i sprawdzić, czy pozwolą ci zamówić inne rzeczy do ich magazynu, za które zapłacisz dodatkowo. Nie widzę powodu, dla którego mieliby tego nie robić...
Chińczycy są również kontrolowani przez swój rząd, zwłaszcza ludzie, o których mówię, mają naloty na swoje laboratoria, ich dzieci Gucci sweatshops i ich farmy Apple Ipad zdemontowane i ukarane wysokimi grzywnami przez ich rząd za przypadkowe prawo, które zostanie uchwalone lub ktoś donosi na nich. Myślisz, że otrzymają prośbę od policji federalnej UE i poczują się zmuszeni do podania nazwiska osoby, która kupiła od nich chemikalia, pozwalając im zarobić trochę pieniędzy? Nie muszą, a UE nie może nic zrobić, aby ich zmusić, ani nie może poprosić Chinoli o wkroczenie....

Czy jesteś w stanie odbierać pocztę pod "nazwą firmy" na skrzynkę pocztową? Odegraj trochę ról. Załóżmy, że sprzedajesz zabawki dla dzieci w serwisie eBay. Zarejestruj się w serwisie eBay. Wybierz coś, co sprawi, że będzie oczywiste, co robisz, a nikt nie będzie musiał tego sprawdzać. Powiedzmy BESTKIDSTOYS.
Teraz, gdy otrzymasz pocztę z eBay na adres pocztowy, wyjaśnij, że sprzedajesz w serwisie eBay i nie chcesz, aby Twój adres był informacją publiczną. Prosta i uzasadniona wymówka. Kupiłeś coś na swoim koncie eBay, więc przyszło pod tą nazwą. Proste.
Zarejestruj się jednak w niektórych witrynach dropshipping lub nawet zamów przez Aliexpress i wpisz "Returns BESTKIDSTOYS" jako nazwę jednego z zamówień (coś raczej małego). Zapisz się na jakieś czasopisma związane z biznesem, może cotygodniowe/miesięczne katalogi, na przykład z COSTCO lub WALMART, jeśli wiesz, co mam na myśli... Założę się, że te dla dzieci można znaleźć za darmo, może nie o zabawkach, ale zawsze możesz wyjaśnić, że twoja "dziewczyna" lubi ten magazyn lub twoja siostra właśnie urodziła dziecko... kogo to obchodzi, o ile masz duży uśmiech na twarzy i witasz się, rozmawiasz z osobą obsługującą skrzynki pocztowe i mówisz im miłego dnia. Najgorszym błędem, jaki kiedykolwiek widziałem, jest to, że ludzie są po prostu niegrzeczni lub zachowują się tak podejrzanie, że zadzwoniliby na policję, gdyby widzieli to gówno.

Jeśli zamierzasz robić coś nielegalnego, zwłaszcza jeśli chodzi o produkcję narkotyków, powinieneś nauczyć się wymyślać takie historie na bieżąco. Nigdy za dużo szczegółów, ale też nigdy nie możesz zostać złapany bez wyjaśnienia tego, co robisz.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Będziesz musiał zapłacić kartą kredytową na AliExpress, ale dla twojego banku i gliniarzy pojawi się tylko jako "zamówienie AliExpress", nie będą mogli zobaczyć dokładnie, co zamówiłeś.

Z drugiej strony mogliby napisać do AliExpress, aby powiedzieć im, co zamówiłeś, ale te chińskie firmy naprawdę nie mogą się tym przejmować. Prawdopodobnie nawet nie odpowiedzą, a w tym momencie, ponieważ i tak jesteś badany, naprawdę nie ma nic innego do zrobienia. Gliniarze prawdopodobnie i tak zrobią nalot na twój dom i znajdą wszystkie te szklane naczynia, więc nie ma sensu ukrywać faktów, które są oczywiste.

Kiedy tak się stanie, zamiast tego podaj organom ścigania uzasadniony powód posiadania szkła. Po prostu sprawdź dziesiątki rzeczy, które możesz z nim zrobić i chemikaliów, których używasz, i powiedz im, że zrobiłeś to zamiast nielegalnego narkotyku.

Loki12 wspomniał o zakupie szkła przez WhatsApp. Osobiście nie wybrałbym tej drogi. Po pierwsze, możesz łatwo zostać oszukany przez tych ludzi, po drugie, gliny i tak znajdą szklane naczynia w twoim domu, a po trzecie, posiadanie WhatsApp zainstalowanego na telefonie jest szalenie ryzykowne. Nic, co dotyczy szyfrowania end-to-end, o którym twierdzi WhatsApp, nie jest prawdą, jeśli o mnie chodzi. Kod nie jest open-source, więc nikt nie może zweryfikować ani dowiedzieć się, czy twierdzenia WhatsApp są prawdziwe (spoiler alert nie są i rutynowo współpracują z organami ścigania). Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że zakup na AliExpress jest w rzeczywistości bezpieczniejszy niż korzystanie z WhatsApp.

Wreszcie, co nie mniej ważne, gliniarze zwykle nie przejmują się tym, że kupujesz szklane naczynia. Nie stanowi to problemu, ani nie jest nielegalne. Staje się nim, gdy zostaniesz napadnięty, co, jak mówię, w tym momencie i tak masz przechlapane.

Moja rada? Spokojnie. Myślę, że wszystko jest w porządku. Po prostu zamów cokolwiek potrzebujesz z AliExpress lub podobnego i wszystko będzie dobrze. Nie kontrolują i nie mogą kontrolować każdego zamówienia z AliExpress i nigdy nie będą w stanie. To nie o szkło powinieneś się martwić, to chemikalia, których używasz, podnoszą brwi.

Powodzenia.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Oczywiście nikt nie powinien używać WhatsApp. To pieprzony rak. Podobnie jak facebook, messenger, instagram i wszystko inne. Nie mam nawet pieprzonego numeru telefonu zarejestrowanego na mnie i nigdy nie radziłbym kupować niczego, co znalazłeś podczas przewijania aplikacji wiadomości błyskawicznych na smartfonie, ponieważ najprawdopodobniej jest to reklama lub oszustwo (lol).

Pisząc ten post myślałem o chińskich firmach, które oferują usługi spedycyjne. Mają magazyny pełne ludzkiego gówna i przepakowują wszystko, co ludzie kupują w Chinach, aby wysłać przez HK, najczęściej do UE. Mniej kontroli, mniej sprawdzania, koszty są niższe. Kiedy zaczynasz przyjaźnić się z niektórymi sprzedawcami, chcą się z tobą skontaktować przez WhatsApp, zwłaszcza ci z Chin, którzy technicznie nie robią nic złego - to ty łamiesz prawo, jeśli zamawiasz do swojego kraju substancję lub przedmiot, który jest zabroniony w twoim kraju. To normalne, że tego chcą, ponieważ są normalnymi ludźmi. W takim razie to od ciebie zależy, czy chcesz, aby tak się stało - jeśli uwodzisz tych ludzi z myślą o tym, aby w końcu kupili dla ciebie chemikalia i wysłali je do ciebie w przebraniu czegoś innego... cóż... być może będziesz musiał po prostu kupić smartfona i przekonać kogoś, aby zarejestrował dla ciebie numer... i umieść go tuż nad innymi 10 stale pingującymi kawałkami gówna....

Zdecydowanie radziłbym każdemu, aby zrobił jak raper Kevin Gates i miał "2 telefony" (posłuchaj piosenki, jest chwytliwa). I nie, nigdy nie kupuj nowych telefonów na umowę, nie rejestruj numerów telefonów na swoje nazwisko, równie dobrze możesz założyć bransoletkę na kostkę, jeśli ścigają cię świnie lub robisz coś, co może do tego doprowadzić...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jeśli chodzi o adres wysyłki, moja poczta mnie zna i mogę ich zapytać, czy mogą zmienić moje imię i nazwisko za pomocą stowarzyszenia, które mogę utworzyć za 1 € lub mogę poprosić ich o zmianę mojego imienia i nazwiska na inne i powiedzieć im, że to dlatego, że nie chcę umieszczać mojego imienia i nazwiska na stronach internetowych, myślę, że zaakceptują (w magazynie znajduje się post-it z moim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, jeśli otrzymają list dla mnie, zadzwonią do mnie i nie muszę pokazywać dowodu osobistego, ponieważ widzą moją twarz przez wiele czasu).

A jeśli chodzi o kontakt, mam dwóch, z których jeden jest znany na rynku sterydów, są największym sprzedawcą proszku sterydowego, gH itp. (qingdao sigma chemical) i inny kontakt, który sprzedaje DNP, mogę ich zapytać, czy znają kontakt, który może sprzedać mi coś lub coś w tym rodzaju.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
No dobrze, ale AliExpress, Alibaba czy made-in-china? są tak podobne....
To jest tak interesujące wtf Nie wiedziałem, że tak trudno jest kupić chemię...
Jeśli chcesz wiedzieć, jestem z Francji, więc nie wiem, czy to się zmienia dla smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Nie potrzebujesz sprzętu laboratoryjnego, aby zrobić 4mmc, potrzebujesz tylko szklanego dna z wódki, aby zrobić 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Tak, uważam, że jest to również ważny punkt, na który OP powinien zwrócić uwagę. Jeśli robisz to, aby zdobyć pieniądze, to szczerze mówiąc, mógłbyś obejść się bez kupowania dużej ilości szkła laboratoryjnego i po prostu użyć tego, co masz do dyspozycji. Wydaj resztę na odczynniki, tak abyś wyprodukował powiedzmy 3 kilogramy mety, posprzątaj, schowaj te 3 kilogramy i sprzedaj je bezpośrednio, działając jako pośrednik dla kogoś lub sprzedaj je w powiedzmy 6 mniejszych transakcjach, oczywiście jako pośrednik, zawsze zachowując się tak, jakbyś gówno wiedział o gównie...

Teraz, jeśli chemia jest czymś, co cię interesuje i chcesz nauczyć się więcej niż jednej syntezy i faktycznie zdobyć wiedzę na dany temat... to niezależnie od tego, jak nielegalne jest wytwarzanie narkotyków, wydaje się, że wybrałeś to jako swoje hobby. Więc może podejdź do tego inaczej i spróbuj znaleźć uzasadniony powód posiadania tych rzeczy w domu... zrób trochę luminolu, zapisz syntezę i przechowuj ją do znalezienia przez policję, włóż trochę metali do małych słoików i wyeksponuj je obok kolby z trzema szyjkami... i trzymaj całe nielegalne gówno, takie jak prekursory amfetaminy, w innym miejscu po drugiej stronie miasta.. możesz nauczyć się drobnej chemii również z legalnych rzeczy, a kiedy chcesz zrobić ten jeden gram czegokolwiek, możesz iść po odczynniki, dokończyć syntezę, posprzątać i mieć tylko czyste szkło i niewielką ilość produktu... tylko dziwak z 2g speeda i fascynacją chemią....
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Bardzo dziękujemy za informacje!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Obejrzyj "never get busted", dwa godzinne filmy nagrane przez byłego narratora, które wyjaśniają wiele środków ostrożności, które można podjąć przy zamawianiu rzeczy i wiele innych, które mogą się przydać.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Jeśli chodzi o temat wykorzystania alternatywnego, bardziej kreatywnego sprzętu, przeczytałem gdzieś, że beczka o pojemności 55 galonów jest doskonałym naczyniem reakcyjnym, jeśli zamontuje się na niej mieszadło. Czy uważasz, że mogłoby to działać jako naczynie do redukcji NaBH?
 
Top