Sinteza Methcathinone în 5 minute (din pseudoefedrină)

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Acetatul de pseudo/efedrină este foarte solubil în apă și va reacționa cu kmno4... nu încerc să te bat la cap, dar chestia asta funcționează (sex foarte frumos pe ea), la fel și acetatul de methcathinone (nu va fi bază pentru că amestecul este foarte acid, de la oțet)
Nu am venit aici să mint, vreau doar să produc hcl fără să bazez chestia asta
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vă mulțumesc pentru feedback, nu am efectuat niciodată această procedură. Este vorba de concluziile mele teoretice. Aș aprecia foarte mult pentru fotografii ale produsului dvs. în acest fir.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Pot face asta, dar, după cum am spus, aș prefera foarte mult sarea hcl.. și să nu irosesc bani pe efedrină (destul de scumpă)
Dar, voi face o reacție mică și voi posta poze..

De asemenea, tipul a spus 8-9 ph, care este destul de bază... oțet este ceea ce, ca 2 pe scara ph? Eu cred că orice peste 6-7 se topește într-un iad lipicios, mai ales pe aragaz
Voi posta chestia aia urâtă... dar după cum am citit pe internet, orice acid organic va produce o sare instabilă, care se va transforma în rahat după uscare
Așa că voi încerca și hcl, dar banii, timpul etc. sunt pe minus
Totuși, voi încerca și acizii anorganici.
Mulțumesc.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Tovarăși, am extras efedrina din pastilă, cum să o sintetizez cu aceste materiale, hipoclorit de sodiu, permanganat și acid acetic, am doar acestea
 
Top