Charges dropped Amarvelbio: Anularea comenzii

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Aceasta este o situație foarte interesantă. Nu există bine sau rău aici. Suntem martorii unei situații în care penuria de furnizori afectează calitatea serviciilor. Clientul are întotdeauna dreptate, chiar dacă este nerăbdător. Este mai bine să ai 10 recenzii pozitive și niciuna negativă decât 20 pozitive și una negativă.

Cu toate acestea, ne-am asigurat că Amarvelbio nu este un escroc. Dar asta nu schimbă faptul că trebuie să folosiți escroci atunci când faceți tranzacții.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Așa cum a spus hizenberg
Nu există bine sau rău
Jenny rambursa mine .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Dl Heisenberg, în calitate de proprietar, ar trebui să rămână neutru și să trateze pe toată lumea în mod egal (ceea ce a făcut - respect).
Cu toate acestea, toată lumea vede ce fel de "dramă" este.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nu am așa în situația de față, dar cred că este foarte rău pentru o companie să împărtășească imagini de chat-uri private între voi și client, acum aceste conversații pot fi folosite împotriva clientului în cazul în care forțele de ordine se implică, de exemplu, importul de precursori ilegali.

În cazul în care este necesar să se facă un punct de vedere, luați-l în privat cu un administrator, nu în public. Îi sfătuiesc pe administratori să șteargă capturile de ecran din motive de siguranță.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Dacă un client calomniază vânzătorul în public, atunci ar trebui să se aștepte ca și cazul să fie rezolvat în public. capturile de ecran partajate nu conțin informații sensibile.
dacă nu aveți milă pentru escroci, atunci nu ar trebui să aveți nici pentru calomniatori și clienți patetici.
dacă cereți profesionalism de la vânzător , fiți un client profesionist.
 
Last edited:

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
În calitate de furnizor, înțeleg foarte bine importanța confidențialității pentru clienți și nu voi dezvălui nicio informație despre clienți. Capturile mele de ecran din chat nu au dezvăluit nicio informație despre clienți. Am pus capturile de ecran din chat doar pentru a dovedi ceea ce am spus
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Ei sunt adevărata afacere, nu sunt sigur ce sa întâmplat cu tine, dar este suspect fiind că toți ceilalți au recenzii pozitive.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Interesant. Se pare că vă place să comandați distracție de la acest Amarvel/Wingroup ai cărui doi angajați au fost extrădați în SUA anul trecut și sunt încă acolo. Și poliția îi vizitează din când în când, nepermițându-le să plece. Chiar și ei au înregistrat o nouă companie, au schimbat locațiile, și se pare că acest lucru rău le-a adus o reputație atât de mare. O lume nebună. Mult noroc, băieți.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Vă rugăm să rețineți că telegram@AmarvelbioVendor nu este un vânzător real de la amavelbio, care este un scammer:mad:, ea a venit să pretindă că sunt eu:mad:(Dacă cineva ar putea să-mi spună cum să scap de acest impostor, aș fi foarte recunoscător)

În ceea ce privește știrile noastre americane, am răspuns de multe ori, nu au niciun efect pentru noi
Clienții au ochi ageri și pot alege corect, vă rugăm ca acei concurenți ascunși să nu ne calomnieze din nou și din nou:confused:

KqIcl9rMLi
 

pelicansix

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ce grămadă de tâmpenii sunt toate astea. toți acești vânzători sunt escroci. întregul site a fost creat ca o escrocherie uriașă
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Nu știi nimic! O mulțime de furnizori buni aici. Asta înseamnă că este o lume perfectă, nu. Trebuie să fii cu siguranță un polițist, care încearcă să insufle frică. Du-te și prinde un criminal adevărat, știi tu cei care ucid oameni și violează copii mici. Ai nevoie de ofițer, doar că nu aici.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top