Aveți întrebări?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Chiar acum, lucrăm la o soluție pentru această problemă. Pentru moment, voi dezactiva retragerea automată pentru a ajusta manual comisionul până când sarcina pe rețeaua bitcoin se normalizează la dimensiunea sa obișnuită.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
În unele dintre aceste reacții se spune să utilizați hidroxid de sodiu... puteți utiliza lichidul în loc de cristale
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Puteți reduce la jumătate timpul de așteptare în chatbox, de la un minut la 30 de secunde?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sinteza MDMA este în prezent dificilă din cauza precursorilor, deoarece nu realizează videoclipul sintezei glicidatului PMK, care este cel mai viabil pentru ca noi să avem opțiunea de a nu cumpăra produse controlate.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ajut la lansarea unei piețe DN pe Tor. Ce reguli există în ceea ce privește publicitatea și recrutarea vânzătorilor pe forum. Este o piață serioasă și nu dorim să fim interziși nicăieri
 

TheIntterBOY

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, sunt interesat să cumpăr și mi s-au oferit mostre. Este gratuit? Atunci ce se întâmplă dacă în final nu cumpăr, mă îndatorez cu cămila? mulțumesc
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@HEISENBERG te vezi urself adăugarea unui mod întunecat la acest site? Știu că există ca o opțiune temă gri închis, dar majoritatea ecranului este încă alb

în mod ideal, modul întunecat ar fi separat de personalizatorul temei, astfel încât să pot avea în continuare culorile mele frumoase cu o interfață ușor de văzut 😅
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Când o afacere este acceptată prin escrow ce urmează clientul îl trimite pe piață și apoi fondurile sunt eliberate vânzătorului odată ce produsul a sosit? mă întrebam cum vă veți retrage de aici dacă acesta a fost cazul?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
v-ați gândit să mutați categoriile forumului? știu că e meschin, dar organizarea nu are sens pentru mine ^^;

Simt că secțiunea de sinteză ar trebui să fie lângă "gătitul în bucătărie". nu înțeleg de ce există alte lucruri între ele. nu e mare lucru, doar că e enervant când încerci să navighezi
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua, domnule, când am făcut jwh-018, cât de mult ar trebui să amestec cu un kilogram de tutun pentru a nu provoca o supradoză consumatorului și, de asemenea, cum ar trebui să fie adăugat la tutun? Ar trebui pulverizat pe suprafața tutunului atunci când acesta este în stare uleioasă? Sau trebuie pulverizat și apoi amestecat cu tutunul
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Acestea sunt întrebări pentru Heisenberg ^^;

aș sugera să puneți întrebarea dvs. în secțiunea de întrebări generale și @ing heisenberg în loc (dacă aveți nevoie de el), deoarece acest fir este în principal lucruri forum și youull probabil obține mai multe răspunsuri acolo decât aici lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
btw psychonautwiki dă o doză bună de 3 mg pe persoană. o căutare rapidă pe google spune 1 milion/3 = 333333.333333. rotunjiți în jos și lucrați cu asta poate? și aș folosi pulbere doar pentru a face cântărirea mai ușoară
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Spray an oil state makes perfect spice though. doar pregătiți-vă și concentrați-vă.
 

Sfsh09

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Este posibil să se sintetizeze amfetamine folosind acid benzoic ca precursor?
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Avem un lichid sau un sirop medicamentos precum difenhidramina sau ketamina sau orice altceva care conține X HCI, cum îl transformăm în pulbere? x = orice
 
Top