Aveți întrebări?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua WW ;)
Am verificat forumul, am găsit câteva documente utile, totuși mă întreb dacă ar fi în regulă să cer instrucțiuni complete privind fabricarea unui anumit "produs chimic"?

Foarte bună treabă.
Să aveți un bun început de săptămână :)
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
bună ziua , orice videoclipuri vă rog pe metode directe de la aoils , și sunt aoils și bmk același lucru vă rog .
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Acordați atenție acestei secțiuni a forumului. Acolo veți găsi mai multe publicații cuprinzătoare cu diferite căi de sinteză a mefedronei.
Dacă mai aveți întrebări, le puteți pune în firele corespunzătoare sau puteți scrie mesaje private experților noștri.
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Este exact ceea ce verificam și parcurgând aceste rețete. Vă mulțumesc pentru răspuns. Este, de asemenea, frumos că în caz de întrebări pot scrie experților un mesaj direct. Vă mulțumesc frumos și o zi bună :)
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Există surse de aprovizionare din SUA pentru acetofenonă, hexanofenonă, valerofenonă și alte cetone similare?
Alte surse de aprovizionare din SUA pentru reactivi?
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Am nevoie să știu cât de puternic este canabinoidul 7add..sunt familiarizat cu 5cl.. comparând cu 5cl ce scor are 7add
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Alphabay câștigă detașat. Personalul este 24 de ore din 24, astfel încât orice problemă va primi un răspuns mai rapid decât orice piață din acest spațiu în prezent. Ei au o listă frumoasă de furnizori verificați, de asemenea, ceea ce îl face un loc minunat pentru a obține tot ce ai nevoie într-un singur loc.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3

V-am găsit în urmă cu două săptămâni și am petrecut ultimele câteva zile pândind - sunt foarte impresionat de forum!

Aveți (sau altcineva de pe aici) recomandări pentru cele mai simple/cel mai de bază lucruri de produs (în special din perspectiva achiziționării de reactivi)?

Nu caut să vând nimic - sunt doar un fost student la chimie 😋. Am experimentat cu crearea de psihedelice de bază în trecut (băuturi cu infuzie de Lotus albastru, extrageri simple de ciuperci), dar am nevoie de ceva mai complex pentru a-mi uda picioarele.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Depinde de ceea ce urmează să achiziționați. În orice caz, specialiștii noștri vor alege cea mai sigură opțiune disponibilă.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ar fi acceptabil aici să vorbim despre crearea de substanțe psihoactive legale din produse vegetale disponibile pe scară largă?

Am experimentat mult cu crearea de preparate complet legale din produse precum Floarea de Lotus Albastru și anumite tipuri de Cacao - mi-ar plăcea să împărtășesc unele dintre acestea dacă este cazul.
 

1don

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
cum se fabrică MDMA de la început până la sfârșit.
 
Top