Looking for a vendor Vreun furnizor de RC din întreaga lume, cu excepția Chinei?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Vânzători RC recomandați care furnizează


Furnizorii de RC din China cred că majoritatea sunt înșelăciuni acum, dar vânzătorul din Europa din lista forumului BB nu furnizează aceste produse, orice altă sugestie de furnizor?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Aceste substanțe nu reprezintă o problemă pentru a fi cumpărate în Europa și China, ele sunt legale. Ele nu sunt psihoactive (RC), sunt utilizate în sinteza canabinoizilor
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Puteți încheia o înțelegere cu companii chimice chineze legitime pentru aceste chimicale.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ce se întâmplă dacă (1H-indol-3-il)(2,2,3,3-tetrametilciclopropil)metanona cas 895152-66-6 ?

orice furnizor sugerat ar putea furniza acest lucru? pentru că am comandat din China și kindda nici un răspuns acum, uneori am comandat doar toate într-una în loc de a comanda de la mai mulți furnizori cu chimicale multiple
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Știi, dacă ai putea ajunge în Germania, ai fi un om bogat. Am nevoie de 2000 de litri pe lună de acolo. Am cârligul, dar am nevoie de cineva care să mi-l fure în SUA. Aș plăti zece dolari pe unitate peste costul și cheltuielile. Asta e ceva bun grub. Cu 20 de rafturi pe lună te poți descurca și poți economisi pentru zile negre. Fă-ți contacte acolo. Merită să te gândești la asta.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
În plus, ați avea pe cineva
ne la BASF, care este un producător de produse chimice destul de bun, cred eu.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Scuzați-mă, dar trebuie să înțeleg ce vreți să spuneți, aveți nevoie de 2000L de noide din Germania în SUA?
 
Top