Question Pot face MDMA cu medicamente precum Vyvanse, ritalin sau adderal?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Am acces la medicamente precum modafenil vyvanse adderal și am experiență în fabricarea de cartușe edibales și vape thc , știu că sunt interesat să fac MDMA sau ectasy sau cocaină roz , doza cineva m-ar putea ajuta. este posibil ? ca om de afaceri în domeniul canabisului, sunt curios pot face droguri cu medicamente ADHD?
În țara mea vyvanse costă aproximativ 10 $ pentru 70mg x 30 , este atât de ieftin și sprijinit de guvern și vreau să fac bani în această situație
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
mdma și, să zicem, ritalinul au unele asemănări chimice, dar ar fi foarte greu să faci molly în acest fel. nu merită, imo. cineva să mă corecteze dacă greșesc

cocaina roz/tusibi este doar un amestec de droguri diferite, deci cred că trebuie doar să arunci medicamente adhd și alte rahaturi acolo și să te asiguri că este roz lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
mdma și, să zicem, vyvanse sunt asemănătoare din punct de vedere chimic, dar tranziția este dificilă, așa că nu se fabrică așa, este mai ieftin să cumperi mdma. Ar trebui să vă vindeți Vyvanse dex.amph caupsulele ieftine aici. Original Tussi este jumătate din 2CB și Coca-Cola. 2CB poate fi obținut ieftin
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Dacă găsiți o modalitate, realizați o cantitate mică, testați-o și faceți o încercare.
 
Top