Metamfetamina cehă (aka pervitin) vs metamfetamina cristal

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Un lucru destul de important despre pervitina cehă care utilizează toluen. Pe străzile cehești se obține prin 90% chestii umede care conțin toluen. Acest lucru face efectul de "căldură rapidă" la aplicare. Cu cioburile de metamfetamină se simte "înțepătura" din cauza HCL. Pervitina cehă conține, de asemenea, multe resturi dezechilibrate (producătorii de aici nu dau doi bani pe puritate) ... cum ar fi iodul și uneori acidul din celulele bateriilor. (Acest lucru poate dăuna vieții!)
+Este, de asemenea, comun ați găsit "rahat maro supraîncălzit", care vă poate ține pentru mult timp...
Czech pervitin nu este despre puritate, dar oricum puteți simți de suficient de rapid decât 90% + meth.
Meth-ul pur este neted. Pervitin este ca un șmirghel ascuțit.

Am luat multe tipuri de metamfetamină. Rahatul ceh este mai nebunesc și, de asemenea, mult mai periculos.

Dependenții de droguri cehi de obicei nu vor cristale pure, pentru că nu se simt bine.
Abia acum am cristale din Olanda, amicii nu au destul...
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
De asemenea, pervitin este un nume de marcă al metamfetaminei utilizate de wehrmacht
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Da, o realitate. Numele pervitin se ține între oameni.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Este păcat că nu există o procedură detaliată pentru prepararea de metamfetamină în cehă.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Ce vreți să spuneți? Înțeleg că procesul standard bazat pe pastile de (pseudo)efedrină folosind fosfor roșu și iod este bine documentat, atât în literatura de specialitate, cât și în videoclipuri aici pe BB.
 
View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
când am citit aici, mi s-a părut amuzant la început, dar acum că mă gândesc, tot ce scrieți aici mă sperie absolut și în sfârșit înțeleg.

Sunt din Republica Cehă și gătesc activ de aproape 10-12 ani, iar înainte de asta am ajutat în mod regulat doi maeștri din vechea școală de când aveam 15-16 ani, care au gătit de când m-am născut.


ceea ce scrieți cu toții aici este o prostie pe jumătate sau mai degrabă doar chimie teoretică care nu vă este de folos.


Caut cunoștințe superioare aici de mai bine de un an, sunt surprins cu entuziasm de cât de inteligenți sunt oamenii de aici, care știu și pot face totul.


O vreme am avut iluzia că sunt doar un bucătar inferior, care are doar cunoștințe generale de chimie... cu orice preț, am vrut să învăț alte căi decât a noastră, cea cehă...


acum nu sunt deloc surprins că aici pe piața drogurilor oamenii laudă un anumit produs și în același timp nici măcar nu știu cum funcționează adevăratul PIKO și se ceartă cu unul sau doi oameni care au dreptate că nu valorează nimic.


Căutam ceva care nu există... Am găsit de fapt - mândria mea.

ȘI NU-I MAI SPUNE PERVITINE, așa îi spunea compania Temler Werke în timpul celui de-al doilea război mondial


NOI AVEM PIKO, NENOROCIȚILOR :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Calmează-te, omule, ne bucurăm să te avem printre noi. Majoritatea dintre noi, cei de aici, nu am gătit niciodată, nu deținem nicio educație formală în domeniul chimiei organice și nu pretindem sau pretindem contrariul. Orice sfat sau afirmație cu privire la gătit în afara tutorialelor video sau a scrierilor cuprinzătoare ar trebui să fie luate cu un mare vârf de sare.

Dacă doriți să aduceți beneficii comunității și să împărtășiți rețeta dvs. sau să discutați anumite aspecte ale preparării (proporții, sincronizare, adăugarea rapidă/lentă a ingredientelor etc.), expertiza dvs. ar fi foarte apreciată. Puteți face acest lucru aici, în acest fir sau în https://bbgate.com/b/Czech/ sau oriunde credeți de cuviință.

În ceea ce privește numele, am folosit "pervitin" ca nume semi-formal care este cel mai frecvent utilizat în știri și literatură care ar fi cel mai bine pentru publicul vorbitor de limba engleză.
 
Top