Dead drops sau livrare poștală?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Dar dacă aveți o pădure în apropiere, pentru persoanele care locuiesc în zone rurale, acest lucru pare perfect, este foarte ușor să găsiți locuri pentru a ascunde drogurile, fără prea multă muncă.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pur și simplu nu există suficienți clienți în zonele rurale...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Este frumos să produci într-o zonă rurală, deși ai problema distribuției și, bineînțeles, a lipsei de clienți...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nu prea am de ales, nu există o piață pentru ceea ce vreau să produc pe teritoriul meu. Așadar, dacă vreau să scot niște bani din asta, va trebui să o vând W.W., ceea ce, evident, nu pot să fac, așa că trebuie să plec cu serviciul poștal.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Acum, ascultați-mă cu atenție, dacă nu aveți o echipă organizată și profesionistă, nici nu puteți visa să expediați medicamente la nivel internațional.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hmm, puteți să detaliați, vă rog, și îmi cer scuze pentru ignoranța mea, deoarece sunt nou în acest domeniu.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Sunt dispus să ajut începătorii cât de mult pot, în primul rând voi proceda presupunând că nu aveți o echipă organizată. Dacă aveți o cantitate pe care doriți să o vindeți, folosiți dropoff-ul, dacă locuiți într-un oraș aglomerat dropoff-ul va fi mai simplu, puteți vinde un minim de 3-4 grame de persoană, dar dacă sunteți la țară trebuie să vindeți în vrac pentru că sunteți departe de cumpărător și cumpărătorul trebuie să știe că merită. dacă aveți altceva în minte pot răspunde oricând.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Dacă insistați în continuare să folosiți serviciile poștale, fie trebuie să cunoașteți pe cineva care lucrează, fie trebuie să lucrați (dar dacă produceți și medicamente, nu are prea mult sens, deoarece înseamnă timp și muncă suplimentare). în ce țară locuiți, apropo, sistemul fiecărei țări este puțin similar, dar nu toate la fel.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Vă mulțumim pentru răspunsul amabil! Da, lucrez singur.
Locuiesc într-o zonă rurală destul de îndepărtată. Îmi pare rău că nu pot să vă spun exact în ce țară, deoarece sunt foarte atent cu anonimatul în general.

În acest caz, cum aș putea vinde în vrac din locația mea? Fiscalizarea la frontiera de stat este destul de strictă în țara mea pentru transporturile civile, cum ar fi autobuzele, mașinile, bicicletele și trenurile, de exemplu.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Un lucru pe care l-am observat datorită mesajului dvs. este lipsa mea de legătură cu distribuitorii... Vedeți, în țara mea sunt foarte puțini utilizatori activi Tor/I2P/etc care sunt dealeri de droguri/căpușe/distribuitori. Este destul de greu să faci astfel de conexiuni, de aceea am avut ideea de a trimite W.W.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Da, înțeleg la ce vă referiți. Nu pot spune nimic sigur pentru că nu vă împărtășiți țara. atunci trebuie să vă folosiți propria creativitate. în cele din urmă, de exemplu, dacă transportați droguri în țară, acest lucru nu reprezintă o mare problemă, puteți găsi chiar ceva pentru dvs. din videoclipurile de pe youtube, cum ar fi ascunderea într-o sticlă de apă. stay safe My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Aș dori, de asemenea, să spun că dropoffs sunt deja utilizate în principal pentru transporturile internaționale de droguri (mașini care trec granițele, submarine în ocean, planoare, etc.), dar ar fi util să avem o echipă și aici(opțional).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
băieți, uitați de post livrare i nu aveți o stare profesională complitely de catâri.
Dacă poți săpa 60 kg de mefedronă în pădure fără să fii prins, cred că fedex nu te va lăsa să faci la fel.
de asemenea, în țara mea dillers sunt practica, sau mai bine spus deja implică livrare taximetrist))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Pentru vânzătorii care expediază la nivel global
De obicei, folosim poșta
Nu se poate nega faptul că există anumiți factori incontrolabili
Dar vom minimiza acest risc
Avem nevoie de cea mai sigură adresă de livrare din partea clienților noștri
Pentru că avem experiență în transportul maritim global
De asemenea, deghizăm încărcătura
De exemplu, dacă mărfurile sunt reținute de vamă sau pierdute în tranzit, (vom negocia cu clientul) în general le vom reemite clientului pentru a minimiza pierderea clientului.
Pentru vânzători (Dead drops)
Deși sunt cele mai vechi metode de spionaj
Această metodă poate fi operată doar în țara locală, nu poate fi utilizată la nivel internațional și are anumite limitări. Poate fi utilizată doar într-o zonă restrânsă.
Dacă sunteți un vânzător în Germania, nu puteți utiliza Dead drops pentru a vinde în alte țări, cum ar fi Statele Unite.
Procesarea vamală a bunurilor nu este posibilă pentru persoanele fizice.
 
Top