Mai există fentalogi în 2022?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Bună. Sper că acesta este forumul potrivit, dar mă întrebam dacă fentalogii chiar mai există? Toată lumea de pe Reddit și Dread spune că în nici un caz, dar nu pot să cred că vreun chimist nu ar încasa de fapt pe ea pentru a fi sincer.

Și din moment ce tocmai am ratat acea epocă de aur, aș muri să încerc ceva de genul FuF sau AcytylFentanyl, dacă este disponibil pe rețeaua întunecată, vă rog să-mi spuneți! Oh și pentru cei care urăsc imediat pe Fent, vă rugăm să ieșiți. Este oribil doar atunci când traficanții de scursuri îl vând ca heroină sau îl pun în alte droguri fără legătură.

Dacă te pui cu Fentanyl intenționat, ar trebui să știi în ce te bagi, imo. Și mulțumesc pentru ajutor :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Salutări,
Am fost în jur pentru vârsta de aur și este o rușine că agențiile federale au amenințat moderatorii de piață spunându-le în esență că, dacă Fent sau Fentalogues au fost vândute în mod deschis, ar fi mai înclinați să meargă după piață. Așa că acum totul este listat ca China White sau opiacee sintetice.

În timpul epocii de aur, preferata mea era MAF. Pentru a-ți răspunde la întrebare, caută mostre pe drugdata.org. Veți vedea o mulțime de varietăți diferite de fent. Singurul loc în care am părut listat este site-urile chinezești & Refuz să cumpăr ceva care nu este escrow. De asemenea, am putut spune prin prețuri că lucrurile sunt off. Cu ani în urmă am avut un vânzător de carf. Pe atunci era 550 $/g și vânzătorul a recunoscut că a fost redus semnificativ. De asemenea, vânzătorul i-a sfătuit pe cumpărători să deschidă cu mănuși și mască și să taie mai mult, pentru că altfel își riscă viața. De asemenea, au recomandat utilizarea Vmixer. Recent am dat peste un vânzător chinez care pretindea că vinde 5 g de carf pur pentru 850 USD. Eu zic că e o tâmpenie. Dar poate că este Carf cu o mulțime de rahat de tăiat!

Motivul pentru care știu că fentalogii încă există este strict drugdata.org. Puteți vedea o mare varietate de tipuri diferite de fent și fentaloguri. Totuși, majoritatea vânzătorilor habar nu au exact ce vând. Personal, cred că epoca de aur a fost mai sigură. Pe atunci, oamenii discutau despre cât de mult se adaugă pe gram pentru a transforma o otravă în ceva consumabil. De asemenea, prin propriile mele experiențe, am învățat ce soiuri îmi plăceau și ce soiuri nu îmi plăceau, precum și care erau pur și simplu prea puternice pentru a mă deranja cu ele. Consultați drugdata.org și veți vedea ce soiuri există.

Este regretabil că site-urile chinezești vă cer să cumpărați în vrac de la început și nu este escrow. Mi-am învățat lecția comandând țigări contrafăcute. Bineînțeles că nu au venit niciodată și numele de utilizator a dispărut. Dacă nu mă pot baza pe o cutie de țigări de 30 de dolari, nu voi risca 10 g de fentalogue sau methaqualone.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Vă mulțumim pentru răspuns. S-ar putea să fi găsit un site legitim unde puteți cumpăra cel puțin zenes și unele fentalogues. Aceștia operează din Hong Kong și nu din China, așa că s-ar putea verifica. Site-ul a fost, de asemenea, extrem de greu de găsit prin intermediul motoarelor de căutare pe care le văd ca un lucru bun, deoarece pe Google veți obține doar canceros nerelated și înșelătorie rahat.

Este amuzant pentru că am devenit dependent de opis din cauza cancerului și a chimioterapiei. Am început cu oxy, apoi heroină, apoi rc și acum toleranța mea este atât de mare încât fent hcl nu a făcut nici măcar un rahat pentru mine. (Am avut un furnizor legitim din India pentru o vreme și și-a expediat marfa și a ajuns aici în 5 zile (!!) în timp ce, în mod normal, marfa indiană nici măcar nu trece prin vamă și durează săptămâni, deoarece sunt în vestul UE. Dar el a devenit un retardat și acum a plecat, din păcate. El a fost, de asemenea, capabil să facă sinteza carfent, deoarece a lucrat la o farmacie / fabrică în cazul în care au furat produsul din când în când.
El a susținut că 1g de carf ar fi 1000usd pe care am fost de acord, dar nu am avut bani din cauza faptului că am fost înșelat atât de des. Fent lui a fost legit tho și am primit-o întotdeauna și el a avut teste de laborator pentru a arăta puritatea care a fost de 98%. Păcat că l-am pierdut pe acest tip. Dacă cineva vrea să știe adresa lui de e-mail, trimiteți-mi un dm, poate îl cunoșteați sau îl cunoașteți. Vreau doar să știu de ce a devenit un retardat și de fapt m-a înșelat cu 200 $ ultima dată și pentru un alt tip a furat încă 300 sau cam așa ceva ... din moment ce el a fost în căutarea fent și carf în Australia și a fost de până la cumpărare până la 10k în opioide farmaceutice legale pe lună ...

Cred că am pierdut 3.000 de dolari din cauza acestor escroci de rahat. Dacă cineva știe ceva sau poate ajuta, vă rugăm să nu ezitați să pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Timp de mulți ani am fost implicat în producția de diverse substanțe psihoactive.
Fentanilul și analogii săi sunt foarte ușor de fabricat.
Cele mai bune analogi sunt 3-metilfentanilul și carfentanilul.
NPP este foarte ușor de fabricat.
2-feniletilamina se obține ușor din cianura de benzil.
Atunci când este condensată cu acrilați, se obține NPP nesubstituită, cu adăugarea de acrilați suplimentari, se poate obține o NPP substituită.
Pentru a obține fentanil nesubstituit, luăm NPP obișnuit și adăugăm o grupă analino.
După aceea, ANPP într-un solvent, se agită și se adaugă clorură de propionil și se agită timp de 8 ore. Solventul este luat volatil. O zi mai târziu, el însuși zboară și rămâne un precipitat de clorhidrat de fentanil, care are o puritate ridicată. (ANPP trebuie inițial să fie purificat).
Din câte am înțeles, este interzisă vânzarea fentanilului și a analogilor săi pe forum.

În acest caz, vă pot oferi stadiul final al ANPP sau orice alt substituit, pe care într-o singură etapă îl puteți transforma în produsul de care aveți nevoie fără a avea cunoștințe chimice.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Vă pot ajuta cu 4-anilino-N-fenetilpiperidină.
Preț
1g împreună cu un agent de acilare va costa 600 de euro.
10g împreună cu un agent de acilare costă 5000 de euro.

Din 1g din produsul meu veți obține 1,3-1,33g clorhidrat de fentanil.
Culoare albă cu puritate de peste 95%-98% clorhidrat.

Clorhidratul de fentanil de înaltă calitate conține aproximativ 2500-3000 de doze unice pentru consumatorul mediu.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ce echipamente și sticlărie utilizați pentru sinteza fentanilului și a analogilor?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Da, există o mulțime de fennylogues acolo.. Pe aici în Canada tho am fost obtinerea unele bune de culoare albastră fent, este tăiat, dar încă super puternic și a fost testat de înaltă calitate, bun pentru a fuma bun pentru a trage (am vrut să spun că este tăiat cu unele chestii inerte, nu alte psihoactive)
 
Top