Escrow

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
o eroare detectată.
1. Vreau să depun suma în XMR care este confirmată.
2. Accesez ***/account/wallet/ și aleg xmr --> deposit
3. apoi aleg o sumă în EUR sau USD. această sumă este convertită cumva în xmr și se generează o adresă.
4. dar dacă transfer la această adresă o sumă mai mare decât cea obținută la pasul 3, doar suma de la pasul 3 va fi aterizată: restul va dispărea.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Lucrăm la posibilitatea de a reaproviziona o cantitate gratuită, fără a genera o cantitate specifică.

Dacă aveți o astfel de situație, contactați-mă și o vom rezolva.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
problema nu este doar în această sumă.
după ce am transferat o plată din portofelul meu xmr la adresa dvs., nicio altă tranzacție nu a putut fi efectuată din portofelul meu.
fiecare încercare de logare cu seed merge la sincronizare pentru totdeauna.
tehnic, pot să intru în contul meu, dar nu pot să-mi sincronizez suma și să fac nicio activitate. deci, apare fie ca "în așteptare", fie ca "blocat".
nu știu care este motivul, dar presupun că această problemă este legată de această plată, deoarece a apărut imediat.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
De ce îmi scrii în mesaje private și aici? Lasă-mă să-ți răspund mâine și exersează-ți răbdarea.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Mi-ai răspuns în PM că nu știi motivul, de aceea am adus această problemă pentru o discuție comună: Poate că și alți utilizatori s-au confruntat cu aceeași problemă???

Cred că este o problemă serioasă dacă nu pot avea acces la portofelul meu timp de câteva zile de la transferul la o adresă aleatorie efectuată.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Nu este o problemă din partea noastră, ci faptul că portofelul dvs. nu se poate sincroniza.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
da, înțeleg că este o "problemă generală". dar acum continuă pentru mai mult de 48 de ore de când plata a fost făcută cu succes în portofelul dvs.
coincidență? nu sunt sigur.
Nu spun că este o problemă, creată de partea dvs. intenționat... ahahah...
dar cred că ar putea fi legată de algoritmul dvs. de generare a adreselor sau ceva similar.

Să sperăm că o să se deblocheze în 2-3 zile: sunt monede înghețate, nici măcar nu pot plasa o nouă comandă pentru a-mi cumpăra iarba nenorocită(((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ce fel de portofel folosiți?
Nu trebuie să răspundeți, importați doar cheile într-un alt portofel și sincronizați acolo.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Inițial a fost creat pe xmrwallet.com

Ei bine, am făcut câteva încercări de a-mi importa cheile într-un alt portofel: aplicația mymonero și web au fost utilizate cu același rezultat: problemă de sincronizare.
se pare că ultima mea tranzacție nu a fost procesată corect sau ceva similar, nu știu exact
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: în sfârșit am avut acces la fondurile mele cu un portofel ciudat "monerujo". Pe lângă acesta, acum unul a fost capabil să sincronizeze toate datele.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Nu știu nimic despre monero, cum să cumpăr, cum să plătesc, cum să deschid portofelul, poate să-mi explice cineva și cum să fac tranzacția?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Cumpărați Monero pe Kraken > creați un portofel, MyMonero este unul bun > așteptați câteva zile, de obicei o săptămână, pentru ca fondurile din Kraken să poată fi retrase > retrageți-le în noul portofel > pentru un plus de anonimat, am adăugat un al doilea portofel la MyMonero și am mutat XMR din nou din primul portofel în cel nou > intrați pe site, faceți clic pe portofelul dvs. în partea de sus > semnul plus de lângă "XMR" > site-ul vă va oferi un link de depunere > reveniți la portofelul dvs. cu acesta, introduceți codul în caseta "trimite" > reîmprospătați site-ul ca un nebun până când îl vedeți în contul dvs.

Dacă nu puteți urma aceste instrucțiuni, ar trebui probabil să faceți mai multe cercetări înainte de a încerca
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Voi încerca, mulțumesc
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua! Aș dori să știu dacă există posibilitatea de a șterge toate tranzacțiile și escroch-urile din trecut?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Bună ziua, acestea vor fi șterse automat în 90 de zile.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
hi vânzător nou, în cazul în care se primește o nouă comandă plătită, în cazul în care pentru a finaliza comanda?orice buton?sau doar posta numărul de urmărire în conversație?
--Doar am citit asta:
Atunci când cumpărătorul își primește comanda, trebuie să facă clic pe butonul "Completați tranzacția". Această acțiune permite vânzătorului să primească plata pentru comandă.
Există vreun buton pentru vânzător?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Toată lumea are un buton "Invită administratorul".
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Deci, la fiecare comandă trebuie să invit administratorul în conversație? și apoi să postez numărul de urmărire acolo?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ți-am răspuns deja la această întrebare, de ce te repeți?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Trebuie să așteptați până când un client confirmă primirea unui colet. După aceea, vă veți primi banii. În caz de offline prelungit sau de ignorare din partea unui client, Admin poate fi invitat să vă rezolve problema.
 
Last edited:
Top