Întrebare despre fentanil

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Am fentanil lichid (citrat 50mcg), mă întreb cum poate fi pus pe iarbă. Știu că fentanilul este solubil în apă/metanol, dar nu sunt 100% sigur că, dacă amestec citratul cu apă/metanol, voi obține efectul atunci când îl amestec. Trebuie mai întâi să obțin fentanil HCL pur (pulbere) din versiunea lichidă sau îl pot folosi în această formă?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Cea mai bună soluție ar fi să scăpăm de fentanil. Nu merită nici măcar să experimentați cu el.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Aici, în țara mea, o mulțime de oameni fumează iarbă sintetică! Înainte de interzicerea RC în Țările de Jos, foloseam 15 g de mdmb-4en-pinaca la 60 g de iarbă și oamenii nu o doreau pentru că mi-au spus că este slabă. Rc-ul nu le dă acea senzație la primul fum pe care le-o dă fentanilul și pentru asta voi folosi fent.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Acest lucru nu invalidează recomandarea mea.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
De ce este fent atât de urât? Pentru că este vândut ca heroină și duce la decese?

Dacă știu eu bine, atunci fent a înlocuit deja heroina
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Da, așa este, în SUA oamenii nu-și cunosc limitele și iau supradoze și de aceea există atât de multă ură față de Fentanyl
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Doar oamenii sunt supărați că cartelurile pun fent pe fiecare drog
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ascultă, nici tu nu-ți cunoști limitele. Nici eu. Fentanilul este atât de puternic încât supradozele se întâmplă ușor pentru toată lumea. După prima doză, sau dacă iei altceva, sau dacă ești beat... nimeni nu este întotdeauna în vârful jocului. Și să te prostești cu fentanil este ca și cum ai dormi cu un șarpe cu clopoței în pat. Nu te poți relaxa și să te lași purtat de val. Și devine și mai imprevizibil dacă îl fumezi.
Ascultați sfatul bun și aruncați fentanilul.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Absolut!!! Tocmai am pierdut un prieten foarte foarte bun pentru că SHIT și mă face atât de supărat că oamenii sunt doar joacă în jurul valorii de cu gunoiul ăla ca este o jucărie inofensivă! Legarea unui joint cu FENTANYL nenorocit???? Acum am auzit totul! Doar nu te deranja omule! Aruncă rahatul ăla cât mai repede. Și dacă ajungi să fii un cretin sinucigaș, asigură-te că nu se mai fac alte "jointuri sinucigașe" care ar putea ajunge cumva în mâinile unui biet tip care habar nu are ce e pe cale să fumeze! Asta nu ți-ar strica ziua! Fratele tău mai mic fură unul dintre joint-urile tale și este găsit mort a doua zi. Doar cei 2 cenți ai mei. FLUSH IT!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Poate că are legătură cu faptul că câteva bucățele de mărimea unui bob de sare fac diferența dintre o senzație plăcută și un coșciug! Fentanilul este un gunoi nenorocit! Există un motiv al naibii de bun pentru care există atât de multă ură pe SHIT! Poate că este urât pentru că el singur este responsabil pentru mai mult de 80000 de decese în rândul persoanelor cu vârste cuprinse între 18 și 45 de ani într-un singur an în SUA! Chiar nu are nimic de-a face cu cunoașterea limitelor tale! Nu există nicio modalitate de a ști cât de mult POISON primești în fiecare dintre pastilele alea false de oxy pe care le vând sau cât de tăiat și cât de bine amestecat este praful în flaconul pe care tocmai l-ai cumpărat. Dacă te joci cu Fentanilul, zilele tale sunt numărate și acesta este un fapt. Chiar și manipularea produsului de calitate farmaceutică este extrem de periculoasă, iar motivul este potența. Doar stați departe de Fentanyl și veți fi bine.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Am crezut că acesta este un forum pentru informații privind fabricarea și sinteza medicamentelor. De ce îi spuneți cu toții persoanei să lase Fentanilul în pace? A pus o întrebare, dacă nu aveți un răspuns păstrați-vă opinia pentru dvs. Dacă vreți să dezbateți ce droguri sunt rele și care nu, atunci de ce nu vă începeți propriul subiect? Este metamfetamina mai bună decât fentanilul pentru că nu ucide la fel de mulți oameni? Sunt sigur că și asta ar putea fi dezbătut. Dar acesta nu este locul. Ce-ar fi să contribuiți dacă aveți cunoștințe și să tăceți dacă nu aveți.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Da, așa este, nimeni nu vrea să omoare pe cineva, pentru asta caut informații pentru a face totul în siguranță :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Deși aveți tot dreptul să vă riscați viața cu acest lucru, cred că Beavinator are un punct de vedere valid. Să zicem că îți laci jointul, îl fumezi și mori. Acum prietenii/familia ta vine să-ți curețe casa și îți găsește rezerva. Omule, eu sunt sigur trist și un joint ar ajuta la ușurarea dispoziției. Oh, uite, hai să fumăm marfa lui Madmaximus. Acum amicii tăi sunt morți. Toate drogurile pot fi abuzate și folosite greșit, dar fent este mult prea puternic și aproape imposibil de detectat.

Există o poveste a unui bucătar care a făcut ceva și a experimentat pe el însuși. A avut o moarte agonizantă, părând posedat, cel mai probabil otrăvit cu ergot. După moartea sa, familia a venit să curețe casa și tata a scos apă rece din frigider. Apa nu era doar apă și tata nu a mai putut funcționa timp de 3 zile. Acum, tata nu numai că și-a pierdut fiul, dar este schimbat definitiv. Durere peste durere pentru familie. Fiți responsabili și aruncați-l!

Aceasta nu este ficțiune. Cunosc această familie.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Fentanilul este o chestiune de principiu. Există lucruri valoroase și există gunoi. Experiența mea cu fentanil este ridicată, dar alegerea mea este să tac.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
De ce ? Aproape toți cei care doresc își pot permite sau pot produce Fentanyl , este important să avem informații corecte pentru a nu provoca supradoze asupra noastră dacă cineva îl folosește sau asupra oamenilor care vor fi vânzători!
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Am un plan pentru cei interesați de fentanil și pur și simplu am opinii ferme pe această temă. Dar nu pe acest forum, nu astăzi. Mi-ar face plăcere să vă fac prima injecție cu mefedronă, dar nu cu fentanil.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Așa cum am spus, contribuiți dacă aveți cunoștințe. Dacă nu, atunci care este rostul postărilor dumneavoastră? Este că lăudăroșenia anonimă ar trebui să impresioneze pe cineva? "Haha, știu cum să o fac, dar eu nu vă spun?" Cred că din moment ce există acces clearnet avem o mulțime de copii și troli aici. Eu folosesc fentanil în unele weekenduri. De asemenea, iau 100 mg de metadonă în fiecare zi. Așa cum am făcut întotdeauna în istoria mea de consum de droguri, m-am săturat să plătesc cu amănuntul și caut o modalitate mai ieftină. Dar acesta este motivul meu. Și numai al meu. Nu cunoștințele sunt problema, ci ceea ce fac oamenii cu ele. Armele nu ucid oameni, oamenii ucid oameni.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Da, Luphozi are dreptate, dacă ați urmărit interviuri cu cocainomani din cartelurile mexicane, ei au spus că doza pe care o pun în pastila M30, de exemplu, nu ucide oameni, dar traficanții de droguri de stradă din SUA o taie cu alte droguri și pentru asta sunt atât de multe decese în SUA!
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Bine spus, eu însumi cumpăr fentanil în fiecare săptămână pentru a-mi susține obiceiul și nu am avut nicio problemă în toți cei 3 ani de când îl folosesc. Ar fi frumos să învăț cum să manu fetty în siguranță și am fost un fel de entuziasmat când m-am alăturat acestui forum doar pentru a afla că acesta este un forum de opinie nu de cercetare.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top