Eșantioane gratuite de la BB Forum pentru toată lumea!

trixxx01

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hei, mai pot să iau și eu?:cool:
 

JeszebelinHell

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Și eu sunt interesat. Am primit eșantionul dvs. ieri, MULȚUMESC!!! Ce plăcere! Cum pot să le spun și altora cât de grozave sunt produsele dumneavoastră??
 

kheffer

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua,

mai pot primi o mostră gratuită? Drogul meu de chocie este metamfetamina

:) Mulțumesc,


Bo
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Nu avem meth :( Dar avem sth mult mai bine. Așteptându-vă în DM frate ;)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Acesta este eșantionul pe care l-am primit de la cei de la BB. 2g de 4mmc sau "cat". Îmi pare rău că nu am făcut o poză mai bună în afara pungii. Era în mare parte zdrobită și pulverizată, așa că nu prea era de văzut, dar oricum, droguri gratuite, așa că nu mă plâng aici (y). Recunosc mirosul... da... acel miros distinct... și gustul! Acest lucru este mai mult sau mai puțin ceea ce a fost în jur ca "molly" în zona mea în jurul valorii de ~ 10 sau cam asa ceva ani în urmă. A fost capabil să treacă drept MDMA sau un analog din cauza efectului de "rostogolire" pe care îl dă.

Am trecut direct la subiect și am administrat o perfuzie de 0,3 sau cam așa ceva... și da... asta e chestia. Pentru cei care nu știu, este un fel de amfetamină psihedelică, este cel mai bun mod în care o pot descrie. Este un stimulent foarte euforic, la o doză suficient de mare obții efecte vizuale. Folosit intravenos, este un high destul de intens, de la ~.25g în sus ar trebui să vedeți distorsiuni vizuale (în funcție de greutate, eu am aproximativ 180lbs.) Obțineți o euforie intensă pentru aproximativ 30 de minute, apoi începe să scadă și sunteți drogat pentru încă aproximativ o oră. Este diferită de alte stimulente precum cocaina sau dexamfetamina, deoarece îți oferă acea senzație caracteristică de "rostogolire". Este greu de explicat - este extrem de stimulantă, dar în același timp aproape că te simți sedat sau relaxat... dar pur și simplu te antrenează. Te face să te simți cam "amețit", dar nu la fel ca un atac de heroină.
Am împărțit restul cu câțiva prieteni și le-am cerut părerea... și ei au luat-o prin perfuzie, cam aceeași cantitate ca mine. Nu au avut prea multe de spus în afară de "Le-a plăcut și a fost bună... și dacă mai aveam sau dacă mai puteam face rost". Speram la ceva un pic mai mult, dar nu te poți aștepta la rapoarte de călătorie atât de elocvente de la dependenții de stradă.
I-am dat unei alte prietene un .8 să se parașuteze (să-l mănânce). Și ei i-a plăcut foarte mult. A spus că a fost drogată ca naiba timp de aproximativ 3 ore, apoi a scăzut pentru încă 2 și a revenit la normal după aproximativ 6 ore de la dozare. De asemenea, a vrut să știe cât de repede am putut obține mai mult. Deci, să fie cunoscut, acest eșantion a fost bine primit și va fi ratat, deoarece există o cerere bună, dar nu există aprovizionare.

Vreo veste despre acele kituri de sintetizatoare promoționale? :B

Mulțumesc tuturor celor de la BB - administratorilor, personalului, tuturor utilizatorilor. Toți cei care au făcut acest lucru posibil. Acest lucru a fost foarte cool și ceva ce nu vezi ... ca niciodată?
Cine dă mostre gratuite și nu se așteaptă să primească nimic în schimb? Foarte grozav... mulțumesc din nou.
 
View previous replies…

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Mare respect pentru @Glitchy & bb 💞 💪🏻echipa, Mare de locuri de muncă, eșantionul meu a fost mare așa cum ați spus 🔥⭐🙀
 

menpl

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Și el își dorește asta. Original 4mmc, fără falsuri!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Altceva pe care am uitat să îl menționez a fost expedierea/ambalajul. A fost nevoie de aproximativ o săptămână pentru a ajunge în SUA din Europa Centrală. A durat aproximativ o altă săptămână pentru a ajunge la mine în nord-estul SUA.
A venit într-un plic mic, cam de mărimea unei cărți poștale. Plicul conținea o pungă mylar sigilată care conținea o pungă mică de mere, așa cum se vede în fotografie (cred că mărimea 1515?)
În mod clar, nu este nimic prea ascuns în această privință, dar nici nu este nevoie. În această situație, a exagera cu discreția nu va face decât rău, așa că nu trebuie să vă alarmați. Ceva atât de mic nu va fi investigat sau urmărit. În plus, nu există nicio înregistrare a unei tranzacții, așa că, în orice caz, faceți pe proștii și negați, negați ...negați.

Vă mulțumesc din nou.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy mulțumiri pentru această actualizare, eu sunt coasta de est SUA doar mai jos de sud. Sincer, m-am împiedicat dacă va ajunge sau nu, iar acest lucru ma ajutat o tonă. A trecut ceva timp de când am primit ceva int.
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Aș fi cu siguranță în jos pentru a încerca acest lucru. Sunt în Statele Unite că este posibil.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Am luat deja legătura cu dvs. ;)
 

Sollitude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Aș dori să încerc un eșantion, vă rog 🙏🏻
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Verifică-ți DM pls :)
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Bună pot să am o mostră de metamfetamină aș plăti chiar caut metamfetamină foarte puternică ca în anii 90 chenmeth în zilele noastre nu o mai găsesc sau rar că este atât de puternică deși pietrele sunt pure care este motivul ?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Hei frate, nu avem mostre de Meth.
 

JoshuaBiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
hi mai sunt valabile probele gratuite?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Hei, frate! Yep. Așteptându-vă în DM pentru o cooperare ulterioară.
 

kicksonthemoon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Bună, aș dori să încerc și eu un eșantion dacă mai sunt disponibile.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Suntem deja în contact cu dvs. în DM bud
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Aș dori să primesc o mostră gratuită, caut metamfetamină care era disponibilă în anii '90 din Republica Cehă în prezent, nicio metamfetamină nu se apropie de ceea ce se găsea pe piața vietnameză atunci
 
Top