A încercat cineva de aici Mefedrona IV 4-MMC?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
IV este cu siguranță RoA mai puțin comună pentru Mefedrona 4-MMC, snortul și căile orale fiind mult mai populare. A încercat cineva mefedrona IV? Există beneficii care fac să merite? Mai ales când eșantionul pe care l-am primit de la BioHackers avea un miros atât de plăcut (nu înțeleg de unde vine povestea că miroase a urină de pisică) și moale pe nas, ceea ce îl face ceva ce vrei să sforăi, nu să eviți ca alte substanțe.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Am încercat de câteva ori acum mulți ani, când simțeam că trebuie să experimentez totul. RoA mea normală este boofing, urmată de oral. Nu o pot compara cu multe lucruri, deoarece am încetat să mă injectez de îndată ce venele mele au început să se rostogolească pentru a evita acul, iar o asistentă a comentat acest lucru.

Graba este... wow. Este o grabă mare. Acest sentiment puternic durează câteva minute și apoi se disipează ușor într-o experiență normală 4MMC. Dacă nu ați mai administrat perfuzii înainte, asigurați-vă că faceți cercetări cu privire la modul în care o puteți face în siguranță. Dacă ratați o injecție, o zonă mare din jurul locului în care ați injectat va amorți și va dura săptămâni până la recuperare, așa că fiți atenți.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Da, IV Cat ... este ... mieunatul pisicii ... ca să spun așa. Aș spune că este probabil mult mai comună și mai populară decât ați putea crede. Întotdeauna am urât să miroase a pisică. Uram mirosul și gustul, iar marfa pe care o luam ardea ca naiba. Majoritatea oamenilor pe care îi cunosc ar prefera să se drogheze în comparație cu alte căi. Probabil cea mai intensă senzație/experiență la care mă pot gândi de una singură. Este la același nivel cu cocaina IV în ceea ce privește intensitatea, dar mult mai mult, cred, plus că durează puțin mai mult, deci și mai bine... te poți acomoda cu ea și te poți bucura de ea. Este bună pentru două injecții înainte ca "magia" să dispară și să fie doar stimulantă. Cu alte cuvinte, toleranța este câștigată rapid. Timp de aproximativ 30 de minute după injecție, veți fi mai drogat decât un nenorocit, veți avea distorsiuni vizuale la doze mai mari (de la 0,25 g în sus). 0,3 - 0,4 este o doză foarte bună, mai mult și veți fi în stare să o câștigați. Aveți la îndemână niște apă rece pe care să o beți și să vă stropiți pe cap, poate (mie îmi place să fac asta) - mi se face atât de cald încât apa începe să se evapore de pe mine și îmi ies aburi din cap.

Oricum, după aproximativ 30 de minute vei începe să-ți revii și probabil că vei dori să iei o nouă doză dacă poți. Vei fi încă drogat pentru o oră sau două după graba inițială, dar scade, iar somnul poate fi atins nu prea mult timp după aceea, sperăm. Revenirea nu este FOARTE rea, nu la fel de rea ca cocaina IMO. Ajută foarte mult să ai un tren de aterizare. Un opiat, un benzo, poate chiar un fel de tranchilizant - seroquel (quetiapine) și zyprexa (olanzipine) fac minuni pentru a ucide prăbușirea și anxietatea și pentru a face o experiență minunată.

Am observat în trecut că, dacă am luat cocaină câteva zile înainte de a folosi pisica, în special IV, experiența a fost semnificativ diminuată. Unii ar putea chiar să creadă că li s-au vândut droguri de unică folosință sau că nu a fost chiar atât de bună. Am folosit pisica prin perfuzie o dată sau de două ori înainte de a avea parte de o experiență REALĂ și a fost o mare diferență. Așa că, dacă puteți, acordați-vă o pauză înainte de consumul de cat, dacă puteți, și transmiteți acest sfat tuturor celor care se gândesc să folosească cat. Este aproape ca o experiență MDMA. Vrei să te asiguri că creierul tău este proaspăt, încărcat și pregătit să fie inundat de magie. Altfel, nu-și atinge întregul potențial și este doar un fel de risipă.

Dacă mergeți la IV, nu o "trimiteți acasă" până când nu știți că sunteți în acea venă bună. Achiziționați un steag/registru frumos și testați-l trăgând sânge înăuntru, dacă se inundă înăuntru... atunci trântiți rahatul ăla și țineți-vă bine de viață! Nu este ceva cu care să nu te grăbești și să o faci încet. Ultimul lucru pe care doriți să-l faceți este să atingeți jumătate din ea și apoi să vă chinuiți să încercați să obțineți din nou un registru. Cunoaște-ți doza, găsește-o și trimite-o. Folosește un ac nou de fiecare dată și leagă-l bine. Folosește suficientă apă pentru ca pisica să nu înceapă să se cristalizeze, dar nici prea multă pentru a îngreuna manevrarea seringii. 0,05 g pentru 0,1 ml este un raport bun, cred eu. Deci 0,5 va încăpea într-o seringă de 1 cc. Deci 0,3 - 0,4 va fi de aproximativ 60-80 de cenți. În general, este foarte util să încălziți soluția înainte de a o introduce în seringă și, bineînțeles, să folosiți o vată pentru a o filtra, dar ar trebui să o introduceți bine și fără. Asta este tot ce trebuie să știți.

Rămâneți în siguranță și bucurați-vă o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
mirosul de pipi de pisică nu se referă la mirosul substanței, ci la mirosul transpirației și urinei tale după ce ai folosit-o.

și consider această afirmație 100% adevărată, utilizatorul miroase absolut a pipi de pisică.

Am o pisică, am avut vreo 5, așa că știu exact cum miroase. dar teoria pisicii nu înseamnă neapărat că miroase ca pisica, știi?

nu e vorba de exact același miros, e vorba de cum miroase rahatul ăsta. intensitatea și faptul că nu poți scăpa de el.

îți poți spăla hainele și așternuturile, dar mirosul rămâne acolo. exact ca urina de pisică, greu să scapi de ea, dar miroase la fel.

imaginează-ți ce efect are rahatul ăsta asupra organelor tale lol

substanța în sine miroase a murături sau vanilie sau ambele. ar trebui să fie inodoră, dar vă garantez că nu veți găsi 4mmc inodor.

este una dintre caracteristicile meph și este cheia pentru a o recunoaște.

Îmi pare rău că engleza mea este de rahat, nu știu de ce, pierd cuvintele și nu le găsesc pe cele potrivite..
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Ai vorbit foarte bine, omule. Sunt american
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
haha Da, știu, mă lupt să găsesc cuvintele potrivite uneori și trebuie să le pun pe cele care nu se potrivesc cu gândul meu.

o dată cineva în comentarii a spus că este uimit de engleza mea și a spus că am vorbit perfect fără nici o eroare sub un comentariu foarte lung am făcut și am pus "îmi pare rău pentru engleza mea nu este prima mea limbă" la sfârșitul hahah
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Faptul că mefedrona mirosea întotdeauna a urină de pisică era adevărat. Dar oamenii au descoperit acum alte modalități de sintetizare care nu emană niciun miros. Se poate prezenta și se prezintă acum sub forma unei pulberi pufoase albe pure, foarte ușoare și inodoră, care nu te lasă să miroși a nimic. Încă teste FTIR ca fiind pură.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
hmm interesant, am încercat pentru prima dată anul ăsta și de atunci am făcut vreo 50gs poate.

Am fost complet inconștient de cât de mult am mirosit.
Adică știam că miros, dar nu mi-am dat seama că oamenii îl pot mirosi de la 3 m distanță.

Dar cum se face că un mod diferit de sinteză elimină mirosul dacă substanța în sine este aceeași?

Știu că poate fi sub formă de HCl și cristal, dar cred că și HCl te lasă să miroși. Am citit mult despre asta.

Poate că nu este mefedronă atunci?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Țineți cont și de alți analogi - mefedronă, metilonă, etilonă etc. Am observat că metilona mirosea foarte rău, avea o culoare portocalie ruginie și făcea o experiență bună. Etilona era de un galben pal, nu mirosea deloc și experiența a fost probabil de aceeași durată, dar nu a fost nici pe departe la fel de euforică sau intensă ca metilona.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nu știu sigur de ce am adăugat această anecdotă la momentul respectiv, ea este irelevantă în retrospectivă. Acest lucru s-a întâmplat în urmă cu aproximativ 10 ani și, ca să fiu sincer, nu sunt sigur exact ce am avut, tot ce am avut la acel moment a fost lumea vânzătorilor. La vremea respectivă, totul se numea "molly" sau "m1" Culori diferite, mirosuri diferite. Mai mult sau mai puțin același efect, durată, potență etc. în diferite grade. Este foarte posibil ca ceea ce ei numeau m1 sau metilonă să fi fost, de fapt, mefedronă. Din câte îmi amintesc, mirosul era aproape identic cu cel al eșantionului de 4 mmc primit de la Glitchy.

Am fost speedballing cu acest lucru la momentul atleast de două ori pe zi timp de 2/3 luni, nu am dobândit orice probleme de sănătate pe termen lung. În afară de a fi un schelet uman și de seringa în sine care îți deteriorează venele. Nu am observat nimic. Aveam un prieten care obișnuia să se drogheze cu doze de 0,5 - 0,6 (o nebunie)... ieșea din baie calm ca o vacă hindusă, discuta cu compania pentru o clipă înainte de a se retrage în cabina sa pentru a face Dumnezeu știe ce pentru el. .3 m-a făcut să mă simt de parcă tocmai terminasem de alergat o mănușă - suficient pentru mine. Oricum, am observat un simptom de sevraj după oprirea după o perioadă bună de utilizare consistentă, cel puțin câteva săptămâni. Din când în când, la întâmplare, fără avertisment, creierul tău ar fi un fel de întârziere și ar trebui să prindă din urmă. Era aproape ca un strănut pentru creierul tău - sau "un pârț al creierului"... chiar o bâlbâială. Aproape ca un șoc de electricitate care te lovește. Ai un fel de străfulgerare a vederii și cadrul tău vizual poate că alunecă înapoi sau înainte sau în lateral, nu foarte diferit de senzația de vertij poate... Nu știu ce s-a întâmplat cu "polonezul" menționat câteva mesaje mai jos, poate un lot prost? Pot spune cu încredere că nu este caracteristic substanței (substanțelor) în sine.

Nu m-am apucat niciodată să miroase chestia asta, am făcut-o doar de câteva ori. Urăsc mirosul și gustul și ardea ca naiba. Am sărit cu parașuta o dată. Niciodată nu am făcut boofed. IV este cam singura cale pe care am folosit-o pentru aceste substanțe. Este calea pe care o prefer. Cu toate acestea, nu recomand nimănui să se obișnuiască cu perfuzarea, să facă un obicei din asta sau chiar să încerce ...rahatul. Se spune că seringa însăși devine o dependență. Este un obicei destul de dezgustător.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
aceste zvâcniri sunt șocuri cerebrale, lucru normal după abuzul de eliberatori puternici de serotonină.

nu mi s-a întâmplat niciodată după 3cmc de exemplu, adică mi s-a întâmplat recent, dar după ce am abuzat de meph timp de 3 luni.

acest lucru se întâmplă din cauza scăderii serotoninei
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Da, se poate deduce că este creierul tău care încearcă să se reconecteze după ce toate sinapsele au fost prăjite. ;]
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@TheMapleSyrup Mefedrona nu este inodoră. Dacă deschideți pachetul sigilat, acesta va avea miros. Depinde de mulți factori dacă vor exista și alte mirosuri.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Folosesc mefedronă încă dinainte de interdicție. De asemenea, am fiecare lot primit testat profesional cu testul FTIR, care este gratuit aici în Vancouver. Nu sunt chimist organic, dar sunt conștient de mai multe moduri diferite de a sintetiza 4MMC. 4MMC ar putea veni sub formă de cristale gălbui. Acesta a fost sinteticul original care a emanat mirosul de pipi de pisică. Se poate prezenta și sub formă de cioburi albe pure. Acesta are un miros, dar mult mai puțin decât cel gălbui. Dacă vă aflați în Canada și comandați de la laboratorul care îl produce aici, veți primi întotdeauna o pudră albă, foarte ușoară și pufoasă. Aceasta nu miroase deloc. Efectele sunt identice, indiferent de sintetizatorul utilizat. Este evident că mirosul este cauzat de un reactiv care este utilizat în proces și care nu este complet spălat în cazul cristalelor gălbui. Având în vedere că toate produsele originale provin din China, acest lucru nu este surprinzător. Laboratorul care o produce în Canada este o afacere foarte profesionistă, care există de mult timp și produce o listă lungă de compuși diferiți. Iar meph-ul este cât se poate de pur. De asemenea, mult mai scump decât în Europa.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
mefedrona poate arăta ca orice, depinde de ce folosești pentru a o cristaliza.

iar mirosul este întotdeauna prezent, mi-am spălat mefedrona și încă avea miros de murături cu vanilie
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Înainte de toate, asigurați-vă că aveți un produs curat și pur, nu doriți ca alți agenți de tăiere murdari să ajungă direct în sângele dumneavoastră.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Nu pot furniza o sursă, dar mmc/cmc nu ar trebui aplicate prin perfuzie deoarece sunt foarte distructive pentru vene, nu contează dacă sunt pure sau nu
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Ingerarea intravenoasă a CMC este o autovătămare și o dorință de moarte, la limita retardului

oricine face acest lucru ar trebui să fie închis într-o secție de izolare
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
huh? de unde am sursa? sursa pentru ce informații?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Acest lucru este (în special) distructiv pentru vene. Cred că un profesionist din domeniul medical ar susține că toate substanțele ilicite administrate prin perfuzie sunt distructive pentru vene, așa că mă întreb dacă mmc/cmc se remarcă în această privință.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Ei bine, să ne gândim puțin, da?

stimulentele
sunt cele mai distructive și dăunătoare substanțe, acesta este un fapt.

nu există niciun organ, nicio parte a corpului pe care să nu le afecteze și să nu le dăuneze.

unele dintre ele sunt destul de caustice în contact cu pielea, în special cu nasul.
în mod logic, ele vor fi și mai dăunătoare în interiorul venelor. sunt sigur că nu este cazul tuturor, dar în cazul CMC-urilor , cu siguranță este.

chestia asta îți face găuri în nas, ai inhalat-o vreodată? după ce ai încercat 3cmc, 4mmc este ca și cum ai respira nori pufoși, este chiar destul de plăcut să o inhalezi de fapt. deci logic, va fi incredibil de distructivă în interiorul sistemului cardiovascular.

3cmc, când îți cade pe nas sub formă lichidă, îți arde nările, îți arde absolut buzele până la punctul în care acestea devin roșu închis, pe drumul spre buze arde zona dintre nas și gură și lasă urme de arsură roșiatice.

o fac frecvent de 2 ani , la un moment dat am observat că nu mai am niciun fir de păr în nas, iar rănile pe care rahatul ți le lasă în nas sau în jurul nărilor se vindecă destul de greu.

MMC-urile nu îți mănâncă pielea și nici cavitatea nazală, deci presupun că sunt mult mai puțin dure cu venele, dar cu siguranță sunt totuși dăunătoare, majoritatea catinonelor sunt așa, majoritatea stimulentelor sunt așa.

În plus, cred că îmi amintesc că am citit despre administrarea intravenoasă de cmc'c și cineva a avertizat cu privire la acest lucru și a spus să nu o facem niciodată, nu vreau să răspândesc informații greșite pentru că nu îmi amintesc cu adevărat, dar în scurt timp, se simțea extrem de rău.

Voi încerca să găsesc ceva despre asta, însă țineți cont de faptul că va trebui să traduceți din poloneză.
 
Top