Question Bună ziua am cumpărat niște metamfetamină#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ca Ice a avut absolutelly nici un efect, m-am simțit adormit după 5 minute bine am trimis proba la test@Energy Control în Spania singurul laborator care a împărțit dextro & levo partea de Meth toată lumea știe Levo Meth este făcut doar pentru inhalator Vicks nu ca medicament uita-te la rezultatele pe care le-am primit

Mulțumesc#Btcboss2022 ești Maestrul chimist.....

Ești într-adevăr Boss.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 64
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 37

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@btcboss2022 te-a escrocat 😅. Întotdeauna spun că voi face asta, dar nici măcar nu aș face metamfetamină când o pot cumpăra pentru 10 $/g. El a reacționat meth racemic cu un acid chiral și a extras 42% din D. Este destul de bine cunoscut ca escroc. Eu sigur nu aș face afaceri cu el
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
bruh este atât de rău ca vânzător
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mă bazez doar pe cât de des văd oamenii vorbind pe tablă. El este practic un chinez cu un nume diferit. Mă îndoiesc că există o șansă de 50% de a obține o afacere corectă de la el.
El ar fi putut face orice a vrut aici. Ar fi putut arunca jumătate din D-ul pe care l-a extras înapoi. El a trecut prin atât de multe probleme, ar fi fost literalmente 0 mai mult de lucru, doar aruncă-l înapoi înainte de recristalizare. Atunci tipul ar fi putut simți ceva și nu ar fi fost suspicios. Jefuirea oamenilor este un joc al numerelor. Cealaltă față a monedei este că ar fi putut neutraliza licoarea-mamă și să o izomerizeze din nou, să extragă cu 20% mai mult din D-ul rămas și să îi trimită tipului 83% L. Probabil că motivul pentru care nu a făcut-o a fost pentru că prima extragere înseamnă bani, iar a doua valorează doar 1/2 din sumă pentru aceleași resurse. O a 3-a și a 4-a ar obține efectiv toate D, dar randamentele diminuate fac să existe un loc care nu este de obicei 100% unde efortul și rezultatul se echilibrează. Nu aș fi surprins dacă celălalt cont al său este un vânzător de precursori. Modul de operare se potrivește
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
S-ar putea să le fi confundat lol încă unul la secțiunea escrocilor 😄
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nu aș numi btcboss2022 un escroc, cel puțin nu în mod intenționat. De fapt, cred că încearcă cu sinceritate, dar există o problemă. Metodele descrise aici pe forum sunt de fapt arbitrare, să spunem că este o chestiune de șansă care stereoisomere cristalizează primul și acesta va fi în exces în sarea formată. Poate fi d- o dată și l- data următoare și da, 70 la 30 este exact ceea ce se obține în acest mod. Acum, dacă nu aveți un polarimetru pentru a verifica singur rotația optică (ușor), atunci obțineți cristale frumoase și, deoarece videoclipurile și postările de aici susțin întotdeauna că vor fi doar d-, vă gândiți "Grozav! Cristale! Trebuie să fie d-Meth!".

De aceea cred că este greșit să numim btcboss2022 un escroc, dacă nu vă rambursează sau nu vă oferă materiale utile, ei bine, asta ar fi altceva.

Și, desigur, este un fapt evident că nu veți putea cumpăra d-Meth de bună calitate, să spunem 85% sau mai mult d- pentru mai puțin de 30 €/g și asta pentru kg. Deoarece efortul și costurile de producție sunt foarte mari și orice preț mai mic nu are niciun sens din punct de vedere economic.
Același lucru este valabil pentru orice drog sintetizat în laboratoare clandestine. Dacă cineva deține o uzină chimică, atunci poate produce toate acestea pentru aproape nimic, la o calitate excelentă. Acest lucru a fost dovedit cu Imhausen XTC în anii '80, cele mai bune pastile MDMA care au apărut vreodată pe piață.

Dacă cineva este interesat să facă un tutorial video sau cu imagini despre cum să verifice (aproximativ) rotația optică prin mijloace foarte simple disponibile pentru toată lumea, trimiteți-mi un PM și îi voi furniza ceea ce trebuie să știe, doar că nu am nici timp, nici nervi pentru asta.

De asemenea, nu-mi place că se face să pară că chinezii sunt mai des escroci decât alții, nu este adevărat. Mi s-a părut că chinezii sunt oameni de afaceri destul de onești, cu singurul dezavantaj că nu poți obține niciodată o rambursare, deoarece preferă să moară decât să dea banii înapoi. Dar sunt destul de dispuși să compenseze în cazul în care este necesar. Escrocii sau hoții și tâlharii adevărați pot fi găsiți în Nigeria (desigur), în Africa de Sud (nu negrii), în toate țările arabe (nemusulmanii sunt întotdeauna interesați) și în Australia (fiecare criminal se crede Ned Kelly renăscut).
Lista este absolut subiectivă, dar așa cum este de către mine, ea este declarată evanghelie ;)
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Bună prietene, vă mulțumesc pentru că aveți o viziune imparțială asupra furnizorilor chinezi, sper să cooperăm cu dvs. dacă există o șansă.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
El încă îmi aparține 3500 us (m-a făcut să plătesc din escrow ca ordin de plată anticipată pentru a cumpăra precursor) și mi-a vândut 400 de grame care nu au făcut nimic doar m-a împins în jos... L-am rugat de zece ori să-mi ramburseze Xmr 3500 us.... El doar ma ignorat... Îmi pare rău prieten Cum ai numi un tip ca asta? escroc sau legit?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
regula mea este în cazul în care există escrow bani mari; decât eu fac doar escrow plăti și așa s-au întors mesele în această zonă narco. Fără bătăi de cap, fără escrocherii de ieșire, lăsați vânzătorul să se comporte la comandă. Vânzătorul este adesea mai bogat decât cumpărătorul, de asemenea, și poate fi mai relaxat. Această problemă nu o voi avea aici. Plătiți marelui BB escrow-ul de 5% și v-ați făcut. Presupun că escrow-ul BB este un pic mai mult de partea cumpărătorilor, dacă există, abia am auzit: BB escrow nedrept rezolvă. Nu-i așa?
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
îmi pare rău, dar sună ca o prostie totală. acest amestec (71% de l-meth + 29% de d-meth) este o proporție exactă de metamfetamină preparată din p2p.
cred că, dintr-un anumit motiv, nu a fost aplicat niciun acid chiral pentru a le separa. fie din greșeală, fie intenționat.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Meth prin P2P este destul de mult racemic arhetipal cu o distribuție d- și l- Meth de 50/50% +/- 1-2%, cel puțin acest lucru este adevărat în părțile mele de pădure, dar dacă știți cu siguranță, atunci vă rugăm să spuneți cum ați ajuns să știți acest lucru și ați verificat acest lucru prin utilizarea unui polarimetru?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
atunci când încercați să cumpărați narcotice ieftine în vrac de la marile fabrici din China sourze și proxys lor, cum ar fi Vietnam, sunteți în zona criminală și cele mai multe vă va sufla off, asta e logica așa că vezi mă arde pe săraci.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Am făcut două tranzacții cu el și cred că este foarte bun. În plus, am văzut metodele de sinteză și soluțiile pe care le-a împărtășit în multe posturi tehnice. Îi sunt foarte recunoscător pentru contribuția sa la forum. Este posibil să fi întâmpinat unele probleme recent. Nici eu nu-l pot contacta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Iar abilitățile sale tehnice sunt o dovadă directă a faptului că știa exact ce face și că aceasta a fost o stratagemă intenționată
 
View previous replies…

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Da, cred că aveți perfectă dreptate...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
btcboss este opusul fabricii narcs perfecte care sunt vândute sub masă în chat, dacă nu scam(probabil)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dacă îi citiți mesajele, observați că este foarte familiarizat cu separarea enantiomerilor. Probabil cel puțin la fel de bine informat ca oricine de pe acest site. Nu am citit nimic mai informat nicăieri care să nu fie sci-hub sau Google scholar
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Chestia cu whple unclean crystals face o impresie clandestină perfectă. Evident, el a făcut narc efecte bune încă ca poeple cumpara de la lui ca acest lucru și apoi brusc obține ieșire înșelat. Totuși, fabricile sunt farma pure și curate, cu laboratoarele lor computerizate. În cine poți avea încredere.
 
Top