Question Bună ziua am cumpărat niște metamfetamină#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ca Ice a avut absolutelly nici un efect, m-am simțit adormit după 5 minute bine am trimis proba la test@Energy Control în Spania singurul laborator care a împărțit dextro & levo partea de Meth toată lumea știe Levo Meth este făcut doar pentru inhalator Vicks nu ca medicament uita-te la rezultatele pe care le-am primit

Mulțumesc#Btcboss2022 ești Maestrul chimist.....

Ești într-adevăr Boss.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 65
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 38

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Am făcut două tranzacții cu el și cred că este foarte bun. În plus, am văzut metodele de sinteză și soluțiile pe care le-a împărtășit în multe posturi tehnice. Îi sunt foarte recunoscător pentru contribuția sa la forum. Este posibil să fi întâmpinat unele probleme recent. Nici eu nu-l pot contacta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Iar abilitățile sale tehnice sunt o dovadă directă a faptului că știa exact ce face și că aceasta a fost o stratagemă intenționată
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Chestia cu whple unclean crystals face o impresie clandestină perfectă. Evident, el a făcut narc efecte bune încă ca poeple cumpara de la lui ca acest lucru și apoi brusc obține ieșire înșelat. Totuși, fabricile sunt farma pure și curate, cu laboratoarele lor computerizate. În cine poți avea încredere.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Deșeurile iso ale unuia sunt comoara altuia
 
Top