Question Looking for a vendor Bună ziua tuturor, mă prezint

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua tuturor, mă prezint și fac prima mea postare. Nu știu unde ar trebui să fie plasată și o voi pune în această categorie.
Am dat peste acest site și a fost ca și cum aș fi găsit aur, de-a lungul mai multor ani am răsfoit, am citit și m-am documentat atât despre droguri cât și despre chimie. Acest site a fost o mare descoperire pentru mine. Am citit despre inițiativa privind calitatea BB și mi s-a părut excelentă. Este ceva ce am plănuit de mult timp, atât din cauza dragostei mele pentru chimie, cât și din cauza respectului meu pentru piață.
În țara mea, calitatea drogurilor este groaznică. Cu excepția marijuanei, toate celelalte droguri sunt de foarte slabă calitate. Pentru a pune lucrurile în context, în urmă cu câteva luni a apărut la știri faptul că o femeie a fost arestată pentru posesie de cocaină, iar când proba a fost analizată, procentul de cocaină din probă era atât de scăzut, încât au sfârșit prin a o elibera fără acuzații.
Oricum, iată-mă, am găsit acest site minunat care îmi va fi de mare ajutor pentru a realiza ceea ce plănuiesc de ceva timp, să ofer un produs de calitate fără tăiere.
Îmi finalizez laboratorul și în curând voi produce HCl de cocaină, în cantități mici, având în vedere volumul mare de frunze necesare și pentru că va fi prima dată când fac acest proces, voi încerca să produc aproximativ 15 g, punând accentul pe randament și puritate.
Mă îndoiesc că va fi profitabil pentru mine să produc și să vând, deoarece va fi dificil să găsesc cumpărători în zona mea care să plătească 50, 60, 70usd pentru 1g de cocaină pură, când 1g de "cocaină" care circulă se vinde în mod normal între 10usd și 15usd. Acesta este motivul pentru care m-am gândit să caut furnizori de încredere pentru un viitor nu prea îndepărtat, care să-mi furnizeze cocaină de calitate și LSD, o altă substanță care este rară în țara mea. Cartonașele mici care circulă sunt NBOMe și amfetamine.
Oricum asta e tot, sper să fiu bine primit, voi încerca să contribui cât mai mult la acest site minunat.
Apropo sunt din America de Sud și textul a fost făcut cu translator, scuze dacă este pe jumătate înțeles. Salutări
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Bine ați venit în comunitate :) Btw, caut o conexiune sud-americană pentru Coca Tea la prețuri bune
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Hei, îți amintești de mine, citesc niște PMK în SUA, ai vreo idee?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nu este Medellin primul oraș din lume pentru cocaină? Am crezut că cocaina vine din Columbia, cartelul de acolo.
Ei bine, eu am acces la cea mai bună iarbă din lume aici, în orice calitate sau cantitate doriți. Aș fi interesat să văd cât de dificil este să aduci lucruri în Columbia.
 
Top