Cum ați auzit de noi? Este important pentru noi.

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Am căutat o rețetă fiabilă de rp/I. Fără cunoștințe de chimie, dar studiind intens în ultimii ani, simt că am abilitățile rudimentare necesare pentru a reuși. Doar că nu vreau să mă arunc în aer sau să mă adorm pentru totdeauna. Așa că compar diferite rețete și le găsesc pe cele care par legale. Am răscolit arhiva stupului, errowid, rhodium și apoi m-am regăsit aici. Cred că există cunoștințe reale de câștigat aici.
 

Arachne

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua tuturor,

Am fost în căutarea unui nou furnizor de catinonă, deoarece al meu a fost întrerupt și am găsit acest forum :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Am citit despre BB pe diferite forumuri și site-uri pentru a avea o idee bună și completă despre tine, dar totul începe de la Dread unde am găsit existența acestui forum pentru prima dată. Foarte fericit că am găsit o comunitate ca aceasta! Sper într-o coexistență fericită, stimulantă și lungă, astfel încât să putem crește cu toții împreună în cel mai bun mod!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Am văzut videoclipurile dvs. mai întâi pe YouTube și am putut vedea că chimia era în forma sa corectă. Am văzut link-ul dvs. de ceapă către Dark Webb în descriere și am nimerit-o când a venit vorba de găsirea breslei mele de chimiști.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
A existat un link într-un comentariu youtube pentru un videoclip al unchiului Fester, am uitat la ce anume, dar m-am trezit toată noaptea uitându-mă la secțiunea video. Apreciez foarte mult ceea ce faceți voi aici.
 
Top