Cum ați auzit de noi? Este important pentru noi.

THeCavalry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Am întrebat un tip pentru un loc pentru a pune un fel de întrebări în tor2door, dar apoi mi-am dat seama că există un link către site-ul de pe directorul darknetlive
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Am salvat o listă cu .onion pe PC-ul meu și astăzi m-am gândit să văd dacă vreuna dintre ele este bună. Primul pe care l-am încercat a fost acesta. Cred că acesta este cel mai bun loc pe care l-am vizitat vreodată pe Tor. Am multe întrebări, așa că sper că unii dintre voi au răbdare.
 

Code_6

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2022
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Am găsit forumul pe net clar într-un site de listare dark web. Sper că nu este un honeypot, pare destul de nou, cu puțini membri.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Bună ziua. Ce produceți? Aveți un catalog de produse și prețuri? Îmi puteți trimite aceste informații prin mesaj privat?
 
Last edited by a moderator:

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Am venit peste multe timp de cercetare despre sinteza noids pe dread ... mult timp pentru a găsi acest loc și impresionat cu toate thx pentru toți contribuitorii
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
numele dumneavoastră vă precede, domnule. Toată lumea a auzit de dumneavoastră. m-am întors de pe Lună și am auzit numele dumneavoastră chiar acolo sus! am patinat prea mult timp prin locuri umbroase
 

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
am văzut anunțul dvs. pe justkill mă bucur că l-am găsit acesta este genul meu de forum!!!
 
Top