Question Cât de dificil este să importați pastă de bază de cocaină sau clorhidrat de cocaină din America Latină în Europa?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Cât de dificil este să evitați controalele vamale și să găsiți un contact serios și legitim (fără a fi înșelat) la origine care este dispus să exporte în Europa?
vă mulțumesc tuturor!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Bună ziua. Sunt din America Latină și am acces la cocaină 98%, am nevoie de un contact serios cu cineva din Europa
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
trimiteți-mi utilizatorul dvs. de telegramă și vă voi contacta, Dacă sunteți un escroc, vă va fi foarte greu să mă înșelați, deoarece sunt un expert pe tema înșelătoriilor.
vă mulțumesc!!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Nu sunt un escroc, vreau doar un contact onest de la cineva din Europa, astfel încât să putem face bani împreună
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Puteți utiliza BB Escrow pentru tranzacțiile dvs. pentru a evita orice înșelătorie.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
S-ar putea să nu fiți un escroc, dar până acum pot intra pe site-uri unde o produc, niciunul nu atinge 98% Este doar un comentariu care contribuie la cunoștințele mele
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Vorbesc de 98% pentru a spune că produsul este de înaltă calitate, dar nu va fi neapărat 98%... Poate fi 95%, 93% 96%, dar eu confirm că este de cea mai bună calitate
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Bine, înțeleg, doar dacă aveți de gând să faceți ceva, trebuie să faceți tot posibilul pentru ca totul să meargă bine. Nu uitați că trebuie să fiți foarte practic atunci când trimiteți, nu dați niciodată informațiile dvs. sau unde locuiți. Caută pe cineva care să o facă pentru tine și vrei să câștigi bani în plus.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Am 1 persoană care dorește să facă ceva de genul acesta, dacă doriți vă dau contactul, vorbim și convenim.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Da , trebuie să fiți foarte atenți atunci când trimiteți
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
În ultimii ani, Europa a fost invadată de brazilieni și probabil că aceștia primesc o mulțime de corespondență din Brazilia, ceea ce reprezintă o bună ocazie de a trimite cocaină împreună cu toată corespondența.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Bună, sunt din Col. Valle del Cauca, unde totul este foarte ieftin

Recomandarea mea este să nu faceți transporturi, este extrem de delicat, aveți 95% șanse ca poliția să vă bată la ușă

recomandarea mea este să luați cu un pasager în cantități mici

Oricine vă asigură că achiziția dvs. ajunge în siguranță în țara dvs. este un mincinos cunosc foarte bine această problemă și se întâmplă doar 2 lucruri: cel care vă escrochează sau vine poliția
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
ce părere aveți despre expedierea prin FEDEX în cantități mici? Exemplu: 300g, 500g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Problema nu sunt companiile de transport, ci filtrele prin care trebuie să treci pentru a putea expedia la destinație. Ajungând la destinație, trece prin același control de frontieră 300g 500g hehehe e arto cred că e imposibil nu uita că trebuie să treci prin vamă scanerele câinii antidrog și un detector care e mic în câteva secunde identifică ceea ce este încredințat cu Ei decid dacă îl lasă să continue dar deja anunță poliția din țara de destinație să efectueze operațiunea, prietene, ce spui tu e mult, sunt oameni care plătesc să imite produsul în diferite modalități, dar în țara mea aproape toată lumea îi cunoaște. Dacă aveți mai multe întrebări prin intern vă voi explica mai multe îndoieli pe care le aveți
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Interesant. Dacă mă puteți ajuta în aceste probleme de transport, înlăturând unele îndoieli, voi fi extrem de recunoscător pentru învățături
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Sistemul vamal de securitate din aeroporturi este cel mai strict, toate valizele și bagajele trec printr-un aparat cu raze X, în multe sau în toate aeroporturile trebuie să treceți printr-un scaner cu unde milimetrice, iar în vămile din unele țări agenții au echipamente de detectare a urmelor de narcotice.
Pe de altă parte, în portul comercial, nu toate containerele sunt inspectate pentru că sunt mulți și puțini agenți în serviciu, containerele sunt inspectate în funcție de origine (dacă este vorba de o țară cu risc ridicat) etc.
Dar aici, în Europa, intră mereu încărcături de cocaină cu 1000 kg, poliția confiscă și ea foarte mult, recent au confiscat 5 tone de cocaină în portul de lângă mine.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
este imposibil nimeni nu vă poate asigura nimic aveți mari șanse să vă pierdeți banii
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ce spuneți de ceaiul de coca mate de coca sau hoja? Cât de greu este ca acesta să fie trimis reambalat ca un alt tip de "ceai"?

Aș fi interesat de asta dacă cineva poate indica un site care nu este o înșelătorie sau să mă ajute aici.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Metodele de expediere sunt prea multe și aproape toată lumea le cunoaște în țara mea. Ceea ce trebuie să aflați este dacă frunza de coca este legală sau ilegală pentru export atât în țara mea, cât și în țara dumneavoastră. Dacă este pentru a produce produsul pe care mulți îl doresc, ar fi imposibil de transportat din cauza cantității de frunze de coca care ar fi utilizate și, deoarece este de origine vegetală, trebuie să îndepliniți prea multe cerințe și să aveți o companie care să declare utilizarea și taxele, dar din câte am înțeles, este ilegal să exportați
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Da, știu că această frunză de 1 la 1,5 kg produce aproximativ 10 g +- dacă raporturile sunt corecte.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10g poate fi o sumă bună pentru dvs., dar nu merită riscul pentru noi
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Vă spun același lucru că garanțiile în acest mediu sunt aproape nule, este mai probabil să fiți înșelați pentru că modalitatea nu este profitabilă pentru mulți și este foarte rar pentru cei care se măsoară să facă transporturi dându-și informațiile, apoi vor spune da și totul pentru ca tu să trimiți bani și cred că de acum încolo puteți fi înșelați
Dacă veniți și vă luați produsul într-un fel, cred că este mai grav și vă pot ajuta, dar trăind sau trimițând 1 pasager, evident că trebuie să aveți bani pentru toată această chestiune.
 
Top