Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Activitate adecvată pe forum într-o cantitate suficientă
Cont mai vechi de 1 lună
Sau în termeni comerciali, costul de acces 1 000 de dolari.
Utilizatorii care au deja acces la RC pot confirma că informațiile care sunt plasate acolo merită acești bani.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Dacă nu vă deranjează, vă rog să precizați ce se înțelege prin "Activitate adecvată pe forum în cantitate suficientă" și cât de mult este considerat suficient ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
De asemenea, putem oferi acces la secțiunea RC utilizatorilor care sunt producători/chimiști/furnizori de reactivi/influențatori ai publicului țintă (suntem, de asemenea, dispuși să plătim pentru publicitatea noastră pe forum către aceștia).
În general, suntem deschiși la cooperare și în căutare de trafic pentru a atrage publicul țintă.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
bună ziua să văd dacă pot obține acces la sesiunea RC aș vrea să învăț multe despre sinteze el este adesea activ pe forum și îmi place să mă informez despre sinteze 💥💉
 

perri

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
importator / distribuitor experimentat cu sediul în SUA, ieșit din joc pentru un moment, mi-ar plăcea să am acces la aprovizionarea cu alfa pyros și amfetamine flourinate. pot contribui cu propriile mele 2 cenți pe diverse teme. tocmai am găsit acest loc, considerați-mă cineva interesat de cercetare de toate tipurile, în special cathinone și lucruri legate de triptamine...
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Asta sună corect im interesant, vă rog să mă anunțați cât mai curând posibil.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Pot să confirm că au sinteză pentru canabinoizii care nu sunt pe bază de indol, ceea ce i-ar face legali în Germania, Elveția, care au legi împotriva grupurilor de substanțe - potențial legali în orice țară cu o "lege împotriva substanțelor", prin urmare acești canabinoizi sunt probabil legali în întreaga lume
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nu. În SUA, Drug Analogues Control Act (1986?) prevede că dacă merge ca o rață, vorbește ca o rață, este un izomer al unei rațe, este un ester al unei rațe, sau este proclamat a fi oricare dintre acestea, sau este prezentat ca având un efect similar cu oricare dintre acestea... atunci este o rață. O rață ilegală. Aceasta înseamnă că, prin simpla menționare a ceva de genul "acesta este un canabinoid și vă va droga", substanța devine ilegală. Legile privind analogii sunt atât de largi și deschise interpretării (sau abuzului) încât există substanțe chimice la care nu s-a gândit încă și care sunt deja, tehnic, ilegale în temeiul acestor legi. Există și alte țări, în afară de SUA, care au legi privind analogii.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Aș dori să solicit acces la tabloul RC. Aș dori să contribui cu ceea ce știu despre tehnicile și resursele chimiei secrete, mi-ar plăcea să ajut începătorii cu problemele lor și îmi place să discut despre noi procese de fabricare a medicamentelor cu chimiști secreți din întreaga lume, am scris un articol interesant aici

Un cadou pentru iubitorii de chimie secretă - câteva cărți care cred că sunt potrivite pentru tine
 

deinemudda69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
12
Reaction score
6
Points
3
Dragi membri,

aș dori să împărtășesc câteva informații cu voi, dar nu vreau ca informațiile să fie accesibile pentru toată lumea pe internet.

Sunt foarte nou pe acest forum, dar am contribuit deja cu o metodă nouă pentru sinteza borohidridelor.

Vă rog să-mi dați acces la zona RC pentru a putea posta acolo informații mai sensibile. Desigur, sunt și foarte curios ce voi găsi în zona RC.

Cu stimă
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Trimiteți-mi mesaje personale cu informațiile pe care doriți să le postați acolo.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Îmi place foarte mult acest forum, știu că nu am fost aici de mult timp, dar m-ați văzut petrecând aproape toată ziua conectându-mă citind și încercând să înțeleg.

Mi-ar plăcea să am acces la secțiunea RC și să explorez conținutul acesteia. Sunt nou în chimie și simt cu adevărat că m-am conectat cu această lume și cred că acest forum va fi noua mea familie @HEISENBERG
 

dekrepid

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Bună ziua Sper să aduc o experiență de peste 10 ani, aș dori foarte mult o invitație la secțiunea rc vă rog.
 
Top