Question Cum transform cocaina în lichid pentru a fi transportată în SUA

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Bună ziua tuturor,

Cel mai bun prieten al meu locuiește în Columbia și încercăm să exportăm cel mai mare export al lor, cocaina, prin poștă. Nu vrem să implicăm alte persoane, așa că vom folosi poșta pentru a elimina răspunderea. Dacă cineva sau oamenii ar putea da un tutorial despre cum să se dizolve într-un lichid pentru transport și cum să se reconstituie, aș aprecia și pot arăta și aprecierea mea. Am de gând să o fac nimic nu ne va opri să încercăm, așa că vă rugăm să ne ajutați să fim cât mai siguri posibil. Mulțumesc.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Cocaina este complet solubilă în ... ghiciți ce? în apă. Problemă rezolvată.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Da, știu că este solubilă în apă, dar există o alternativă mai bună și încă mai am nevoie de un proces pentru a o transforma înapoi în pulbere.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
În orice caz, trebuie să o transformați în stare solidă.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Nu cred că am explicat bine ce am nevoie:

1. Dizolvarea cocainei într-un solvent pentru a o stoca în stare lichidă
2. Transport din Columbia
3. Transformați-o înapoi în pulbere

Comentați dacă știți cum să faceți acest lucru
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Domnul @MadHatter ți-a răspuns deja. Doar dizolvați în apă. Apoi evaporați apa și obțineți înapoi pudra de cocaină.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Bine, evaporați-l cum. Se toarnă într-un vas și se pune pe aragaz?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Există vreo șansă să puteți elimina apa din cocaină prin filtrare în vid pe un balon Buchner sau un filtru Nutsche?
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
De aceea sunt aici pentru a înțelege cum ar trebui să o fac. Voi verifica aceste sugestii, mulțumesc
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
de ce nu puteți usca în vid, dar aveți nevoie de uscare termică?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
De asemenea, puteți utiliza evaporatorul rotativ pentru această problemă. Vacuumul și încălzirea ușoară vă ajută să o faceți mai rapid.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
hei guyz am fost 2 lună în Medellin și, de asemenea, au amigos bun acolo, dar lichid este prost!!! Ei dublu verifica orice postage în formă lichidă...
Ceea ce am nevoie este dissole-l în apă și a pus apa în haine, dar întrebarea este cum am să-l înapoi? Pot dizolva baza sau clorhidrat... orice
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Toate aceste metode pe care le discutați aici au fost încercate cu mult timp în urmă, iar acum vameșii le cunosc, așa că mult noroc la trimiterea de lichide din Columbia și la păcălirea vameșilor că importați apă.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Scrieți-mi că sunt un profesionist. De asemenea, știu cum să readuc strălucirea și structura.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Trebuie să folosiți fibre cât mai virgine posibil, veți pierde o mulțime de produs dacă mazterialul este uzat sau chiar tratat cu lucruri pentru a rămâne mirositor de proaspăt în magazin. un alt lucru este că produsul dvs. se va cristaliza la temperaturi mai scăzute, ceea ce face evident că există ceva suspect. Trebuie să găsiți raportul de aur la temperaturi diferite pentru fibra dvs. specifică. țineți cont de locațiile de plecare și de destinație ar putea fi calde, peste 20 C, dar în cala de marfă temperaturile pot coborî până la 5 C, în funcție de avion. dar această metodă în general este slabă la testele cu tampon, youre gonna be giving readings left right and center.

Pentru acest scop am citit într-o carte că hârtia funcționează bine, înmuiată cu sol. conc. de material de impregnare, lăsată să se usuce, în funcție de condiții se repetă de câteva ori, foarte ușor călcată, odată uscată arată ca menta. toată hârtia se pune apoi în apă caldă, se amestecă până se formează o suspensie, suspensia se filtrează și opțional se reînmoaie și se recuperează din nou.Nu sunt sigur că acest lucru se aplică la cocaină, dar cu fenilamine din acest pas se poate evapora puțină apă de pe, bazify, extracție cu solvent , uscare, precipitare. în această carte am citit tipul a zburat cu aproximativ 5g EU domestic, chiar a fost tras deoparte pentru a fi verificat și a fost nici o problemă, dar poate că a fost doar norocos.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cumpărați un acvariu cu o capacitate de aproximativ 200 de litri.

Dizolvați 4 kg de cocaină pură.

Transportați-o prin granițele țării, nu uitați să puneți peștișori aurii în acvariu pentru ca totul să pară legal!

Dacă vameșii se întreabă de ce peștii pupă un dialted, spuneți-le doar că au o rețetă pentru Xanax din cauza sindromului posttraumatic din timpul războiului rece.

Orice întrebări!???

Îndrăznesc pe oricine să demonteze teoria mea despre acvariu!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Îmi place metoda peștelui!
dar în afară de asta, nu văd rostul dizolvării cocainei în apă. Nu e ca și cum ar păcăli vreun câine. Mai bine să împachetezi lucrurile în vid.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Da, mult succes în noua ta afacere (serios), dar cocaina dizolvată în apă și trimisă prin poștă se va încheia probabil cu o condamnare federală. Nu te grăbi și regândește-ți modelul de afaceri. Sunt aproape sigur că puteți găsi ceva mai bun.
 
Top