Question Cum transform cocaina în lichid pentru a fi transportată în SUA

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Bună ziua tuturor,

Cel mai bun prieten al meu locuiește în Columbia și încercăm să exportăm cel mai mare export al lor, cocaina, prin poștă. Nu vrem să implicăm alte persoane, așa că vom folosi poșta pentru a elimina răspunderea. Dacă cineva sau oamenii ar putea da un tutorial despre cum să se dizolve într-un lichid pentru transport și cum să se reconstituie, aș aprecia și pot arăta și aprecierea mea. Am de gând să o fac nimic nu ne va opri să încercăm, așa că vă rugăm să ne ajutați să fim cât mai siguri posibil. Mulțumesc.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
clorhidratul de cocaină este dizolvat în apă pentru a-l face lichid când ajunge la destinație se adaugă amoniac concentrat sau bicarbonat de sodiu și se prepară crack. după aceea se folosește un solvent cum ar fi acetona pentru a dizolva crack-ul și se adaugă un acid cum ar fi hcl pentru a aduce clorhidratul de cocaină înapoi și curat. așa funcționează laboratoarele de cocaină
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Am învățat că reacția chimică funcționează uneori înainte și înapoi, deci trebuie să faci o reacție pentru a transforma cocsul într-o altă moleculă și să faci procesul invers mai târziu, dar mult noroc, asta e greu
 
Top