Cum să vă întâlniți cu PlugMan.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Doi oameni în priză aici și aici vă spunem cum mă puteți întâlni pe mine sau pe fratele meu sau pe colegii noștri omologi în zona dumneavoastră sau în împrejurimi.

Dealerii sunt într-adevăr paranoici, dar nu ar trebui să aveți nicio problemă cu acest lucru. Nivelul de paranoia al unui dealer este echivalent cu "faima"/popularitatea pe care o are dealerul. Acestea fiind spuse, este evident că un dealer de cocaină va fi mai paranoic decât un dealer de iarbă, pur și simplu din cauza a ceea ce vinde fiecare și a pedepsei care vine cu substanța.

Să începem de la zero, ești un tip în liceu, ai 18 ani, ai o mașină și îți dorești niște ketamină. Este evident mai greu să găsești ketamină decât să suni la Ketamine Keith și să-i ceri tipului un gram. Iată cum să găsiți acest drog:
1. Întreabă oamenii care folosesc ketamină, evident, și nu ne referim la a întreba caii. Nu cunoști pe nimeni care consumă ketamină? Nu-i mare lucru, mergeți în baruri, parcuri sau oriunde s-ar putea întâlni oameni care consumă ketamină și, mai devreme sau mai târziu, prin discuții mărunte, veți afla cu siguranță cine este dealerul lor.
2. Întreabă-ți dealerul actual. Să spunem că știi deja un tip care vinde canabis, întreabă-l! De cele mai multe ori, dealerii se cunosc între ei pur și simplu pentru că, în calitate de dealer, trebuie să cunoști peisajul.
3. Prietenii tăi. Acest lucru ar fi trebuit să fie numărul unu, dar nu contează. Întreabă-ți prietenii poate cunosc pe cineva care vinde, nu se știe niciodată și uneori s-ar putea să fii surprins.

Un pic mai greu: să spunem că ești de vârstă mijlocie și vrei LSD. Ideea de a-ți întreba dealerul actual rămâne valabilă, întreabă-l întotdeauna dacă știe pe cineva care vinde ceea ce cauți.
Chiar aici intervine cel mai important punct: majoritatea dealerilor se laudă mult/au multă publicitate. Acest lucru înseamnă că, dacă ar fi să intrați pe instagram și să căutați "LSD", cel mai probabil veți obține un cont al unui dealer din apropierea dumneavoastră. Și chiar dacă mergeți într-un bar și căutați numere în baie va funcționa, acestea ar putea fi dealeri care vă pot ajuta.

Cel mai simplu: găsiți iarbă, suntem specializați în acest lucru. Să spunem că vrei iarbă și pentru asta trebuie doar să știi mirosul de iarbă și cum arată de obicei un drogat. Du-te în jur și caută mirosul de iarbă sau caută oameni care arată ca niște drogați. Acești oameni sunt cei mai de treabă tipi pe care îi vei întâlni vreodată și 80% dintre ei îți vor da contactele lor de traficanți sau chiar îți vor vinde o parte din iarba lor. Aici se aplică toate cele de mai sus, întrebați un dealer actual, întrebați prietenii. Majoritatea oamenilor au fumat iarbă sau cunosc pe cineva care fumează.

Un punct important este să nu arăți ca un COPPER.

În zilele noastre oamenii lucrează prin Snapchat, Signal sau Telegram pentru că poți șterge mesajele după ce au fost citite. Fiți flexibili, lucrați pe mai multe platforme.

Vom fi aici și vă vom răspunde la toate întrebările despre acest lucru <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ce ziceți de crearea unei piețe unde puteți găsi cu ușurință un dealer în apropierea dumneavoastră?
De exemplu, un dealer face dead drops în cartier. Cumpărătorul deschide piața, își specifică cartierul și vede ce este de vânzare în apropierea sa, vede costul și ambalajul. Cumpărătorul plătește pentru produs și primește instantaneu toate informațiile și o hartă cu locația exactă a punctului mort. 30-40 de minute și cumpărătorul primește produsul râvnit, vânzătorul își primește banii și nimeni nu întâlnește pe nimeni în viața reală.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ce se întâmplă dacă cumpărătorul nu este deloc un cumpărător legitim? Dacă face multe comenzi, așa cum ar face un client loial, doar pentru a aduna informații despre locațiile în care se află punctele moarte, care sunt apoi puse sub supraveghere? Nu este un lucru foarte bun pentru cumpărător să cunoască locația în care a fost fizic un dealer sau un angajat, darămite unde se vor duce
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Aveți o idee greșită despre acest lucru. Aici intervin mai mulți factori, pe lângă locație, ora exactă este importantă, de asemenea, nimeni nu știe niciodată câți oameni lucrează sub același pavilion. De exemplu, într-un oraș pot lucra 30 de oameni și dacă LE va cumpăra totul, atunci să le mulțumim pentru încasări. Potrivirea geografiei mișcării este aproape imposibilă dacă este abordată inteligent.
Cât timp, efort și bani ar trebui cheltuiți pentru acest lucru este greu de imaginat. Ca urmare, investigația devine atât de costisitoare încât încetează să mai fie profitabilă.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Dar totuși, nu vă gândiți doar la dumneavoastră. Gândiți-vă și la cumpărător sau la angajat.
Angajații pot fi corupți de polițiști și sunt sigur că ar face orice pentru a-și scurta timpul, chiar dacă acest lucru include hrănirea lor cu câțiva clienți sau chiar cu tine, șeful sau următorul în linie deasupra lor.
Preocuparea lui @41Dxflatline este reală și o înțelegem, deoarece preocuparea sa se încadrează într-unul dintre punctele noastre, acest OP ar funcționa doar în orașele mari sau în țările mici.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
@HEISENBERG
Interesant punct de vedere, dar vezi tu:
Această piață imaginară ar putea fi compromisă de polițiști. Chiar vrei să fii arestat chiar înainte de a pune mâna pe droguri?

De asemenea, ar trebui să găsiți o astfel de platformă. Știm că vă referiți la o platformă de tipul sistemului escrow, dar cine, de ce și unde ar putea crea o astfel de platformă?

Ne place ideea dumneavoastră.

Nu spunem că acest lucru este imposibil, deoarece acesta este modul în care piețele web întunecate lume, dar vă rugăm să ia în considerare cât de mulți oameni acest lucru ar implica, la scară.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Cum vă vor compromite polițiștii înainte să puneți mâna pe substanțe?
Câți polițiști trebuie să fie implicați dacă vor exista sute de mii de comenzi pe piață în fiecare zi?
Câte evenimente cunoaștem în care arestarea unei piețe mici în care bunurile erau achiziționate și livrate prin poștă a dus la arestarea a sute de persoane? Cunoaștem astfel de exemple.
Câte evenimente cunoaștem în care arestarea unor piețe în care vânzătorii lucrau cu dead drops a dus la arestarea mai multor persoane? Nu avem cunoștință de astfel de exemple.

Livrarea de bunuri prin intermediul picăturilor moarte este mult mai sigură, anonimă și rapidă decât orice altă metodă de transfer de droguri.
Sistemul de distribuție este primitiv și simplu. LE nu sunt în măsură să contracareze în mod eficient această metodă de distribuție și să identifice lanțul de aprovizionare cu bunuri atunci când mii de oameni își construiesc o afacere și nici măcar nu se văd între ei.

Dacă tu sau altcineva sunteți gata să vă alăturați unei astfel de piețe, gata să începeți să construiți o afacere locală pentru a vinde substanțe în acest mod - scrieți-mi, avem multe de discutat.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8

Spuneți-ne că suntem nebuni, dar noi nu avem încredere în sistemul dead-drop. Acest sistem nu este fiabil din cauza *greed-ului. Imaginați-vă acest lucru, domnule: la fel cum un vânzător dubios v-ar putea înșela pe AlphaBay, la fel cum ar putea face și un dealer de dead-drop. Înțelegem că vor exista lucruri care să evite acest lucru, dar totuși, nu-l putem susține având în vedere acest defect. Un cumpărător ar putea spune că pachetul nu a fost niciodată acolo pentru că vânzătorul nu a plasat nimic, vânzătorul ar putea chiar să trimită pe cineva să verifice și bum, polițiștii se strecoară și vă iau angajatul și, mai devreme sau mai târziu, el va ceda și sunteți complet FUCKED.

Un lucru la care trebuie să vă gândiți este și acoperirea acestui tip de OP. Această idee ar putea funcționa doar în arii dens populate, cu cât mai mulți vânzători cu atât mai bine și același lucru este valabil și pentru clienți.

Acum să vorbim despre actori răi și polițiști. Ați spus că este imposibil să prindeți pe cineva să planteze un dead-drop sau să-l ridice, dar am dori să spunem contrariul. Primul lucru care îmi vine în minte este "da, sigur, poate că nu poți prinde pe cineva punând ceva undeva, dar pun pariu că poți prinde pe cineva ridicând ceva, cu siguranță". Să zicem că ești vânzător și trebuie să lași un pachet unui cumpărător, poate că tu nu vei fi prins niciodată, dar te asigur că cumpărătorul va scăpa, va ajunge să parieze că va fi prins când va obține marfa. Acum gândiți-vă la același scenariu, dar imaginați-vă că bunurile au fost plantate de polițiști / actori răi (deoarece platforma este semi compromisă) pentru a-l prinde pentru că poate este important sau federalii vor doar să-i ruineze viața.

Această concepție protejează doar vânzătorul sau așa-numitul dealer, în timp ce cumpărătorul nu are nicio posibilitate de negare.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@bad_coco_melon
Totul se învață prin comparație. Când vorbim despre cumpărarea sau vânzarea de medicamente, nu putem găsi o modalitate 100% sigură. În orice interpretare, putem spune că sistemul de distribuție este viciat.
Trebuie să gândim plecând de la premisa că, în majoritatea cazurilor, cumpărătorul și vânzătorul nu doresc să se înșele reciproc, dacă există o problemă, trebuie să o rezolvăm pe baza datelor pe care le putem colecta de la părțile implicate în afacere.
De asemenea, dealerul poate trimite un pachet de detergent de rufe, dar să spună că este cocaină.

Când vorbim despre vânzare, trebuie să înțelegem ce este important:
-Viteza de livrare către client.
-Siguranța vânzătorului.
-Siguranța cumpărătorului.

Cu egalitate generală, picăturile moarte câștigă la toate capitolele. Orice aport nou trebuie aplicat în comparație cu ambele metode de vânzare, astfel încât să fie obiectiv.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Dacă sunteți un comerciant pe darknet care își ia măsurile de precauție corecte, va fi aproape imposibil să se afle cine sunteți, așa cum stau lucrurile în prezent. Cu un sistem dead drop nu numai că vă creșteți expunerea, dar trebuie să faceți și pe curierul, ceea ce vă crește cheltuielile generale. Un volum mic de comenzi le-ai putea face singur, dar ce se întâmplă dacă există mai multe comenzi decât locații sigure de livrare și ce se întâmplă dacă a face aceste livrări moarte înseamnă că nu cântărești și bagi comenzile înapoi la bază? Va trebui să angajezi niște oameni, pot vedea că va scăpa de sub control. Poșta în majoritatea țărilor este 99% sigură, cu excepția cazului în care este iarbă.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Întotdeauna mi se pare interesant faptul că niciuna dintre reguli nu se aplică în Columbia. Există o structură specifică care este complet străină pentru majoritatea persoanelor din eșaloanele superioare.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Și iertați-mă dacă engleza mea nu este cea mai bună.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Este important să vă cunoașteți drepturile și legea. Am fost prins de 3-4 ori cu droguri, dar nu am fost niciodată acuzat oficial. De fiecare dată am scăpat cu bine. Dacă ești pe cale să fii prins, fă o scenă. Fii puternic când ești slab și slab când ești puternic. Odată am fost oprit de polițiști și m-au interogat. Au inventat o suspendare rezonabilă, așa că am început să mă cert cu ei. M-au lovit, m-au încătușat, mi-au scos tot ce aveam în buzunare și m-au dus la secție. Când m-au înregistrat, au găsit punga cu cocaină în portofelul meu și s-au entuziasmat. Apoi am spus: "Voi ați pus-o în portofelul meu, nenorociților de escroci! AVEȚI UN LANȚ DE CUSTODIE PE PROPRIETATEA MEA? Nu am mai văzut portofelul de o oră, l-ați aruncat în portbagaj și asta a fost ultima oară când l-am văzut."
Învățați legile
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Osmoza are perfectă dreptate în această privință. Pentru ca o arestare să fie făcută în orice situație, ei trebuie să aibă ceva care adesea nu este suficient pentru instanță, dar știu că majoritatea oamenilor vor accepta o pledoarie înainte de a sta și de a lupta. Nu spuneți NICIODATĂ un cuvânt la LE în afară de AVOCAT. Dacă sunteți în sistem, vă vor afla numele, așa că nu mințiți în legătură cu asta, pentru că le oferă un motiv să vă acuze de ceva. Numele meu este așa și așa și îmi vreau avocatul. Dacă nu ați fost prins cu dovezi video sau cu ceva care să consolideze un caz care, de cele mai multe ori, este slab, atunci puteți obține, de obicei, ca totul să fie respins în timpul audierii preliminare, pe care încearcă întotdeauna să vă convingă să o faceți. Procesele sunt costisitoare pentru ei și trebuie să convingă un juriu de vinovăția dvs. pe baza a ceea ce au, care va ieși la iveală atunci când avocatul dvs. depune o cerere de descoperire. Și un ultim lucru care a funcționat întotdeauna pentru mine și pentru generațiile dinaintea mea este să fiți anonimi acolo, la fel de mult cum sunteți aici. Dacă majoritatea oamenilor din comunitate vă cunosc ca fiind omul drogurilor, atunci și LE știe.
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@HEISENBERG

Cum să vă întâlniți cu PlugMan.

Modelul de afaceri Air BnB: -

În prezent, Air bnb este o platformă complet digitală, care funcționează numai prin intermediul aplicației și al site-ului web. Nu există niciun serviciu față în față, nu există niciun spațiu fizic în care trebuie să mergi. Iar Airbnb nu deține nicio proprietate în sine. Face doar posibilă conectarea persoanelor care au ceva de oferit cu alții care sunt interesați de ceea ce oferă.
Air bnb funcționează cu ajutorul unei platforme online care conectează fiecare componentă a modelului.
Air bnb generează venituri în principal prin comisioane și taxe de serviciu pentru rezervările efectuate prin intermediul platformei sale. Gazdele plătesc un comision de serviciu de aproximativ 3% din subtotalul rezervării, în timp ce oaspeții plătesc un comision de serviciu cuprins între 5% și 15%

Modelul Dead and Drops - Air DnD App
Puteți utiliza proprietățile vacante cu chirii mici și alte persoane interesate.
auto-inregistrarea sau rezervarea unui loc întreg vă permit să interacționați cu gazda dvs. în principal prin intermediul mesageriei în aplicație - îi puteți trimite mesaje oricând dacă apare ceva.

Doar Picker, Dropper sau BB Market știu unde este ascuns articolul și pot interacționa între ele cu o aplicație prin intermediul codului generat de BB Market, iar aplicația va fi instalată doar prin BB Market - Exemplu (Air DnD App)

Doar o idee!
 
Top