Cum să comandați precursori/echipamente în siguranță?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 dacă este controlat
PMK 28578-16-7 nu este controlat sau este?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Presupun că 28578 nu este controlat, dar. vreau să știu dacă este sigur să cumpăr oricum acest lucru în SUA de la furnizorul ABio sau laboratoarele 2cb..etc. și borohidură de sodiu. câte kilograme sau grame pot avea dar în SUA, vă rog, dacă cineva știe acest lucru?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Există cel puțin 8 mecanisme pentru a trece de la etanol la acetonă. Ați putea prepara propriul etanol și să-l distilați, iar unele metode produc acetat de etil, acid acetic sau acid formic, care sunt la fel de valoroase ca acetona. Ați putea fabrica produse chimice și să le vindeți în loc să faceți ceea ce faceți acum
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
De fapt, mi-ați deschis ochii asupra unei afaceri complet noi! Va face unele cercetări pe care și dacă am găsit randamentul să fie bun va asigurați-vă că pentru a încerca să vândă aici pentru voi :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Aveți vreo lucrare/tutorial/video/post pe tema sintezei?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Echipamentul de laborator poate fi achiziționat și nu are nicio problemă.

Lichide maxime 5 litri
organic 2kl

Furnizorul dvs. trebuie să vă facă favoarea de a face declarația fiscală pentru un preț care nu depășește 30 usd pentru a evita plata taxelor vamale și dacă depășește și reține încărcătura, plătiți ceea ce cereți și asta este, nici o problemă Dacă acestea sunt controlate pentru a produce medicamente depinde de țară și vamă, care este bine informat cu privire la toate produsele. Până la punctul în care a fost capabil să exporte produsele mele fără probleme, pentru că nici măcar nu am o modalitate de a justifica aceste produse.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Are cineva din Europa vreo experiență pozitivă cu made-in-china.com? Există câțiva vânzători care fac publicitate precs, inclusiv 28578-16-7, ca fiind expediate din depozitele din Europa.
 
Last edited:

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ce poreclă frumoasă ai.

Vă mint, dacă este într-adevăr în Europa, atunci de ce nu aranjați să îl ridicați sau să vi-l lase pentru un cost suplimentar? Asta aș face eu, cu siguranță, dacă operează în apropierea ta cu un depozit și angajați de încredere, ar trebui să poată aranja o întâlnire pentru un client important, nu?

Ceea ce se va întâmpla cu adevărat după ce plătiți, este că veți primi un număr de urmărire care se va actualiza odată ce pachetul dvs. trece de vama europeană, deoarece au acorduri de expediere cu companii europene. Puteți ghici ce se va întâmpla dacă pachetul dvs. va fi inspectat?

Este la fel ca și cu Aliex. Ei îl trimit din China, dar este livrat de DHL, crezi că curierul tău de cartier tocmai a coborât din avion?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Greu de spus. Dacă aș deține un depozit plin de marfă de contrabandă, aș prefera să nu-mi întâlnesc clienții în persoană, ci să o expediez printr-o metodă furtivă plătită în numerar.

Dar aveți dreptate. Pare prea frumos pentru a fi adevărat.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
În LOKI poți avea încredere, prietene...
Din păcate, majoritatea furnizorilor chinezi nici măcar nu au produsul la îndemână de cele mai multe ori și sunt pur și simplu paravane pentru compania chimică care va dispărea dacă aveți probleme, la urma urmei, nici măcar nu puteți fi siguri dacă numele pe care vi-l dau este real, ați putea vorbi cu "mai multe" persoane atunci când tot ce faceți de fapt este să trimiteți mesaje la un birou de asistență...
Nu încerc să răspândesc sentimente negative cu privire la partenerii noștri chinezi, spun doar că ar trebui să le acordați aceeași încredere și onestitate pe care ei vi le oferă, adică zero. Ei se află într-o lume complet diferită în care operează, dacă sunteți prinși, veți fi pe cont propriu. Furtivitatea lor nu se apropie nici măcar de cea a vânzătorilor de nivel mediu de pe piața neagră și operează prin WHATSAPP, deci acest lucru ar trebui să vă spună suficient. Dacă nu vă puteți da seama cum să vă ocupați de ei și să vă izolați 200%, nu ar trebui; la fel ca și cu piețele întunecate. În urmă cu câțiva ani, LOKI a fost percheziționat de SWAT în urma unei neînțelegeri cu un vânzător de narcotice... LOKI a râs când tot ce a găsit SWAT a fost o grămadă de oameni care trăgeau heroină... cu toate acestea, LOKI a avut o picătură bună arsă pentru că a folosit opțiunea escrow când vânzătorul a susținut că pachetul a fost deja livrat... LOKI nu a ridicat problema, LOKI a folosit serviciul în mod corespunzător prin prelungirea timpului.. LOKI a fost numit un mare escroc pentru că nu a eliberat banii chiar acum! Și LOKI ar fi stat în închisoare din cauza unui poponar chiar în acest moment, dacă LOKI nu ar fi avut operațiunea sub control. Urmați sfatul meu, nu puteți fi niciodată prea în siguranță!

LOKI ȘTIE
 

Promotion

See my products
Seller
Joined
May 28, 2023
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
De ce produse aveți nevoie?
Pot să vă spun cum să comandați precursori în siguranță.
 
Top