AM NEVOIE DE SFATUL TĂU PENTRU TELEFOANE!

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
nu folosiți telefonul deloc... internetul ar trebui să fie accesat din rețeaua altor persoane din locuri diferite

telefonul vechi nu este cu adevărat mai bun decât unul nou de tip "inteligent". Telefoanele vechi pot fi accesate instantaneu de sistemele lor, în timp ce pentru telefoanele noi poliția trebuie să investească, astfel încât acestea să nu îndeplinească nicio sarcină, cu toate acestea, un sistem de operare oferă aceste posibilități, astfel încât nu este o soluție perfectă
"telefoanele vechi" pot fi monitorizate, deci la ce vă folosește asta?
"smart phone" pentru ce la fel? ca sursă de internet poți avea doar un router.
Eu nu înțeleg
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Am uitat să menționez:
pentru comunicare folosiți întotdeauna cheia PGP, nu există prea multe diferențe între aceste comunicatoare, acestea vor da date oricum + de obicei este necesar să trimiteți sms spoof pentru a vă conecta și a intra în datele dvs. Dacă informațiile importante sunt criptate PGP (sau altă cheie), numai tu ai acces :)

este singura modalitate cea mai sigură
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Este adevărat ce ați scris despre criptarea PGP, sunt pe deplin de acord.

Dar în ceea ce privește telefoanele, vechi sau noi, ambele au avantaje și dezavantaje, dar uneori este un rău necesar să le folosiți în acele zile. Siguranța depinde mai ales de modul în care le folosiți dispozitivele, imo.
 
Top