Defendant found to be a scammer Îți spun să încerci să eviți să cumperi de la wendy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Evident, situația trebuie rezolvată. Dar știu că sunteți un cumpărător responsabil și luați întotdeauna mult și des. Am doar o întrebare, de ce nu ați folosit escrow?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
nu a acceptat escrow pentru acel produs
 
View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
nicio problemă, pentru că nu am cumpărat nimic, când a refuzat escrow-ul, eu cumpăr doar cu escrow. a fost doar o informație că nu a acceptat escrow pentru 5CL
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Același lucru pentru mine cu 125 g de D-LAME. Dacă nu aveți acces la RMN, nu vă vor reexpedia, chiar dacă le furnizați dovezi prin testarea reactivilor cu puncte de topire, proprietățile fizice și chimice ale tuturor produselor (inițiale și realizate ulterior în reacții€
) și acest lucru nu este suficient pentru ei, trebuie să aștept săptămâni pentru a avea rezultatul de identificare a rahatului pe care mi l-au trimis. Dacă nu aveți acces la RMN, nu vă asumați riscul de a pierde K€, iar dacă aveți, chiar vreți să pierdeți săptămâni și să plătiți pentru ca analizele să fie retrimise? Și vorbim doar de 125g, ei vând kg și nu vor să retrimită această cantitate și vă cer să cumpărați mai mult, chiar dacă sunteți un cumpărător cu adevărat regulat de câteva mii de EUROS lunar. 🤣 Atenție, veți fi înșelați mai devreme sau mai târziu. Nu validați escrow-ul până când nu ați testat pe deplin fiecare produs în parte.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik ești capabil să faci propoziții pe care toată lumea le poate înțelege sau îți place doar să te asculți vorbind?
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Acesta poate fi un răspuns foarte târziu. Trebuie să întreb, comunitatea în general.

De ce nu ați folosi escrow pentru o comandă anonimă atât de mare?
Sunt, de asemenea, încântat să aflu că BB are acum o piață.

Deși faptul că Java este activat este un fel de ucigaș al bucuriei, împiedicându-mă să fac cumpărături sau să vând.

Am propriul meu stoc de bunătăți ilegale pe care le-aș putea comercializa aici pentru o rată competitivă rezonabilă, deoarece îmi place să împărtășesc produse medicinale neînțelese, acum disponibile cu tehnologia centrată pe confidențialitate pe care Tor, XMR și criptarea PGP o oferă maselor.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha, spune-i asta lui Ross Ulbricht!!! Literalul Steve Jobs al modului de a vinde droguri. El a luat ceva ce exista deja și a făcut ceva despre care TOATĂ lumea știa.
Urăsc să o spun și urăsc că l-au prins cu acea acuzație de kingpin - este o nebunie atunci când peste tot pe internet găzduitorul nu este responsabil pentru ceea ce postează alții.
El a făcut cumpărarea de droguri mai sigură, în atât de multe feluri, de la faptul că nu trebuie să interacționeze fizic cu oamenii la faptul că oamenii tind acum să concureze pe calitate și preț, ceea ce face lucrurile mai sigure.
Chiar faptul că nu va mai vedea niciodată libertatea (este realitatea tristă, deoarece SUA NU RECUNOSC CÂND GREȘESC).
Asta primește pentru că v-a ajutat pe aproape toți să găsiți o modalitate mai nouă și mai sigură de a face comerț.
este o stare de lucruri al naibii de tristă - după ce am făcut 4 ani într-o închisoare din Marea Britanie, fie mi-a dat, fie mi-a înrăutățit tulburarea de personalitate subiacentă, deoarece am petrecut atât de mult timp singur.
Chiar îmi pare rău pentru el, chiar dacă a fost o greșeală stupidă care l-a făcut să fie prins, el crease ceva special și se afla în pragul vânzării de droguri pe internet.
a fost fie Silk Road, fie BMreloaded - mi-ar plăcea în continuare să știu cine a găzduit BMreloaded pentru că nu au înșelat pe nimeni, chiar și atunci când au închis - corect, de frică după ce Ulbright a fost prins! El trebuie să fi făcut atât de multe BTC atunci când prețul a mers mental după Silk Road a plecat în jos...
Bine, a fost, probabil, patch-uri la dracu 'pentru probleme de securitate și ar obține ddos'd Într-o secundă, dar totuși, este ideea de libertate pe internet el a fost în cele din urmă lupta pentru. Asta și mai puține afaceri "rele" cu droguri. Este trist
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
deoarece unii furnizori nu vând anumite produse cu escrow și @Wendy Dreamer nu a dorit să vândă acest produs cu escrow, @Vivian Rose la fel nu dorește să vândă acest produs cu escrow.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Eu personal am fost reshipped de fals d lame cu unul real la sfârșit
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top