Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ cheat

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, Te-ai prezentat destul de bine și oferta ta a fost rezonabilă până când am auzit această probabilitate de escrocherie... Ei bine, dacă îți amintești de un asasin pe nume Boris, pot spune că trimiterea de mostre gratuit, deoarece el va plăti transportul și toate acestea ar putea fi modul tău de a fi reținut în afaceri. Sunt conștient de preferințele tale, dar ți-am cere câteva materiale, mai mult sau mai puțin sub formă de mostre, și îți promitem în schimb o șansă de a continua ceea ce ai început să faci, atâta timp cât nu te întorci la comportamente similare. Nu pot promite că o pot face aici, dar s-ar putea să aveți totuși o șansă solidă. Având în vedere că cuvântul escrocherie nu va fi auzit niciodată despre tine. Am relații care ar fi mai mult decât interesate de ceea ce oferiți. Deci, gândiți-vă la ceea ce poate fi cruțat în formă mai mult sau mai puțin eșantion. Având în vedere că sunteți cu 20 de mii de dolari mai bogat decât mine (promit că mă lupt cu alimentația din cauza cheltuielilor de laborator), nu vă voi cere nimic exagerat. Oamenilor cărora le voi arăta ce trebuie să facă cu siguranță le voi preda pregătirile și vă voi sugera ca furnizor. Dacă produsele sunt la înălțimea standardelor noastre și acestea nu sunt foarte ridicate.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Nu sunt sigur cât de mult se pot îndoi regulile pe acest forum, dar această "companie" m-a înșelat și pe mine în trecut cu 10 000 de dolari. Sunt genul de persoană ranchiunoasă și nu-mi place să mi se fure bani.
Ar fi prea mult din partea mea să încerc să îi pun sub acuzare în Statele Unite pentru trafic și distribuție de precursori de droguri? Mă îndoiesc că cineva ar fi prea supărat de acest rezultat. Știu că acest lucru s-a întâmplat deja cu alți câțiva furnizori chinezi din trecut, dar în acest caz pârâtul continuă să fure bani de la membrii forumului. Acuzatul nu pare să știe că înțepând suficient o plasă de viespi te va înțepa. Există mulți oameni pe acest forum care ar face mult mai rău decât mine dacă ar fi în această situație. Nu voi face nimic până când administratorul sau un număr suficient de membri nu vor decide că aceasta este o pedeapsă potrivită pentru acest vânzător. Rețineți că nu pot garanta că acest lucru va funcționa, dar dacă va obține suficientă aprobare, voi încerca să încerc această sarcină.
Dacă cineva are alte opțiuni, vă rugăm să răspundeți la acest mesaj.
Vă mulțumesc.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Această companie a fost deja blocată pe forum. Puteți face tot ce doriți. Uneori, afacerea cu medicamente poate fi crudă cu cei care nu își îndeplinesc angajamentele, este normal.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top