Question Este sigur să vinzi medicamente pe instagram?

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hei, este sigur să vinzi droguri pe instagram? Vreau să încep să vând droguri și m-am gândit că aș putea încerca prin instagram, dacă este sigur cum să o fac astfel încât să rămân anonim
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
există unele persoane care vând pe insta, dar sunt în principal escroci. vă sugerez să începeți să vindeți aici, spre deosebire de instagram, deoarece aveți mai multă protecție pe dark net (și, probabil, mai multă credibilitate). dacă insistați să vindeți pe insta, asigurați-vă că nu aveți adepți comuni cu contul dvs. principal și, în mod ideal, utilizați tails os sau ceva de genul. există ghiduri privind anonimatul și ce dispozitive/sisteme de operare să utilizați, vă pot trimite câteva dacă doriți ^_^
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Deoarece există atât de mulți copii pe Instagram, nu aș sugera să faceți acest lucru.
În opinia mea u poate vinde pe :

1. Telegramă - Riscant, dar bani rapid dacă u livra personal.

2. DW Marketplaces - au depus o mulțime de eforturi la nivel mondial pentru a le închide. Cred că concurența între vânzători este mai mare.

3. Tablouri ca acesta sau similar.
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
În prezent vând pe Telegram, dar am vânzări mici, așa că m-am gândit ca prin Instagram să îl promovez sau să îl vând direct pe instagram
 
Top