Căutați un furnizor

jaxnoddedinbed

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Caut un furnizor de fentanil! Orice ajutor ar fi foarte apreciat. Având un timp greu cu lucruri în care am încredere unde mă aflu. Și farmaciștii de stradă inconsecvenți mă irită.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună ziua,

Nu promovăm sinteza fentanilului sau vânzarea acestui medicament.

Mexic este cea mai bună opțiune.

Cele mai bune salutări
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
"Tu" nu este egal cu "Noi" ca o întreagă comunitate.
Fiecare "drog" utilizat în mod iresponsabil ar putea și, de cele mai multe ori, vă va afecta viața.
Prin categorisirea unor droguri în detrimentul altora și refuzul unui răspuns util
Împingeți utilizatorii către produse de stradă de calitate scăzută care ar putea fi potențial mai dăunătoare.
BB rămâne deschis pentru toată lumea, vă rog, nu judecați oamenii și nevoile lor.
- - - -
În acest moment, cea mai mare parte a fiecărei piețe a interzis fent și a presat m30 din cauza crizei fentanilului (vânzarea acestuia câștigă în special atenția DEA).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
BB Forum și politica noastră nu încurajează vânzarea fentanilului și a analogilor săi aici. Aceste substanțe sunt prea puternice și pot provoca vătămări fizice grave sau/și moartea.
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Yo mesaj mine tip, am lucrurile potrivite vă va trimite eșantion chiar!
 
View previous replies…

Dmazzie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Fân
 
View previous replies…

loganstrading

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Trebuie să fiți atenți cu aceste substanțe și să aveți experiență în utilizarea solvenților adecvați pentru a vă asigura că acestea sunt diluate în mod egal în mediul potrivit. Dozele sunt în micrograme, așa că, dacă știți ce faceți, vorbiți cu mine la [email protected]
 

SeraphWithers

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Fentanilul a devenit răul cel mai mic, chestia disponibilă acum este mai rea din multe puncte de vedere. Aș vrea să am o sursă bună, dacă nu doar pentru a-mi salva prietenii și pe mine însumi.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Are cineva o sursă pentru aceste lucruri în vrac?
 
Top