Caut profesor profesionist pentru laboratorul de droguri de la A la Z. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Caut o persoană legitimă cu cunoștințe ridicate în lumea medicamentelor sintetice.

Ce caut? :

Caut să fiu în cele din urmă capabil să înființez eu însumi un laborator cu echipamentul potrivit pentru producerea de XTC/MDMA și SPEED.
Pentru asta trebuie să adun cunoștințe și experiență de la cineva care le oferă discret.

Nu am de gând să mă lungesc aici cu textul. Dacă sunteți o persoană serioasă, cu atitudinea potrivită, trebuie să intrăm într-o conversație împreună. Am mai mult de oferit decât doar o sumă de bani pentru a învăța această meserie pentru mine.

Eu sunt din Olanda. Preferința mea este să călătoresc la cineva. În condițiile dumneavoastră, desigur. Puteți să vă gândiți la propria modalitate de a vă asigura. Nu veniți cu un comportament copilăresc de clovn și nu-mi cereți un avans de 5 000 € pentru a continua conversația. Banii nu sunt o problemă. Trebuie să fiu sigur de cazul meu.

  • Principii de bază
  • Ce procese chimice trebuie să urmez.
  • Ce echipamente trebuie să folosesc
  • Cum creez produsul final după ce am urmat toate procesele.
  • Etc..

Dacă aveți întrebări, mă puteți întreba. Khaafii
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Aveți tot ce aveți nevoie chiar aici pe acest forum, de la ghiduri de sinteză la configurarea laboratorului. dar dacă doriți ca cineva personal să o facă pentru dvs. / cu dvs. mult noroc frate.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Nu să o fac pentru mine... Planul meu este ca după ce am învățat să înființez ceva aici pe cont propriu în Olanda. Am locul, intimitatea și funcțiile.. Aveți vreun link de la sinteză la înființarea unui laborator?
De asemenea, cum știu că ceea ce am făcut este bun de vândut pe piață. De aceea vreau să fiu învățat de cineva cu experiență. Nu contează dacă trebuie să merg în India pentru asta.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Toate informațiile pe care le căutați sunt deja disponibile online. Este complet gratuită. Vestea bună este că aceste 3 sinteze sunt mai ușoare în comparație cu altele, mai ales cu rutele disponibile astăzi, deoarece elimină cea mai mare parte a muncii. Singura modalitate de a învăța este să urmați această nouă pasiune a dvs. și să citiți și să discutați mult pe forumurile w.e pe care le puteți găsi. Aveți un interes în acest domeniu. Aveți experiență în chimie, chiar și în prepararea uleiului de hașiș, în evaporarea solvenților și în extracțiile a/b etc.? Voi fi sincer, dacă nu aș avea nicio experiență practică, atunci nu aș fi foarte încrezător în procedurile mele și nu aș fi capabil să calculez randamentele în mod constant. După părerea mea, nu este atât de simplu pe cât doriți să fie, dar este posibil să vă dezvoltați teoretic metoda și apoi să vă apucați de ea, șansele de reușită sunt mari, dar veți avea multe lucruri de corectat până când veți putea fi sigur de randament și eficiență.

Știi în ce te bagi? ai mirosit lucruri și ai avut accidente la scară mică? doar mă întrebam. Cred că va fi greu să găsești pe cineva care să te instruiască, cu excepția cazului în care vrei să te întorci la școală, ar putea fi unul dintre cele mai bune locuri.

crede în tine.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tot ceea ce căutați se află aici. Nu există nicio diferență între consilierea de aici și consilierea dacă am sta unul în fața celuilalt.
De fapt, nu este o idee bună să căutați un mentor în această afacere și să vă întâlniți cu el atunci când nu l-ați mai întâlnit.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Hei, omule,
Mulțumesc pentru motivație.

Am 0 experiență în domeniul de lucru. Am experiență cu vânzarea de medicamente, dar nu cu crearea lor.

Sunt o persoană căreia îi place să învețe și de asemenea învață repede. Am o anumită imagine în fața mea ceea ce vreau să înființez.
Vreau să construiesc asta singur, fără să mă bazez pe nimeni. Înțeleg, desigur, că realizarea unor astfel de medicamente este ca un fel de rețetă pe care trebuie să o urmezi. Aș vrea să învăț de ce materiale am nevoie, cum să lucrez în siguranță și cum calitatea mea este suficient de bună pentru vânzare. Îmi place să lucrez în perfecțiune și nu mi-e rușine să spun că nu am cunoștințe. Îmi place să fiu dornică să învăț.
Mi-ar plăcea să pot lucra cu PMK și BMK și să fac BMK cu APAAN și PMK și de acolo să produc MDMA/XTC și SPEED.

Nu am de gând să mă învârt în jurul cozii. Acest lucru pe care vreau să îl fac este pur și simplu pentru bani. De asemenea, nu plănuiesc ceva mic, ci o producție pe scară largă în cele din urmă. Cunosc câteva persoane aici în Olanda în această industrie. De asemenea, nu am de gând să împărtășesc planurile mele cu ei.
1. Nu am încredere în nimeni de aici
2. Nimeni nu te va ajuta să te ridici dacă ei înșiși sunt în industrie.
3. Nimeni nu are nimic de spus despre mine.
4. Găsind acest lucru într-un astfel de mod. acest lucru nu are nici un rău pentru persoana care mă învață acest lucru și poate fi sincer învățat 100% cum să facă totul.
Desigur, eu nu fac servicii de caritate și nu mă aștept să fie invers.

Cum aș putea învăța totul aici? Este totul aici? cititul singur nu îmi este de niciun folos. Am nevoie să pot să văd. Să știu de ce echipament am nevoie etc.

Mulțumesc pentru mesaj și pentru timpul acordat citirii. Apreciez asta.
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Înțeleg ce vreți să spuneți. Nu sunt nou în lumea medicamentelor. Sunt nou în lumea medicamentelor sintentice. Dar nu în vânzarea acestora.

Evident, sunt foarte precaut. Aștept același lucru de la celălalt. Dar cu contactul potrivit, multe sunt posibile. Cu siguranță nu va fi fost în zadar efortul acelei persoane.
Aveți vreun sfat pentru mine?
Ar trebui să deschid doar fire pentru informații de la A la Z? Am văzut deja un videoclip aici despre realizarea SPEED. E frumos pentru cunoștințe. Caut mai mult experiență cu niște echipamente mai mari. Desigur, vreau, de asemenea, să încep mai mic. dar intenția vorbește de la sine. Sunt interesat doar de MDMA/Ecstasy și SPEED.

Mulțumesc pentru comentarii.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Dacă doriți să lucrați la scară largă, de exemplu uleiul de a din apaan, și doriți să transformați 1 000 kg de apaan într-o săptămână, aveți nevoie de
2 x vas de 1200 kg cu agitator
2 x set de distilare cu abur 200L
1000 kg apaan
1250L fosforic
1000L formamidă
350L acid formic
500 kg sodă caustică

Cred că ai nevoie de aproximativ 200k poate chiar puțin mai mult. Un loc bun în Olanda costă în jur de 7500/10000 euro pe săptămână. Și profiturile de pe a-oil sunt foarte mici acum. Prețul petrolului este de aproximativ 525-600 de euro pe litru acum.

Dacă aveți nevoie de mai multe informații despre orice, trimiteți-mi un mesaj, și eu sunt din Olanda
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Vă rugăm să DM în privat nevoie de ajutor cu MDMA și dispus să doneze pentru educație dacă este de ajutor.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Citiți acest subiect. Apoi scrieți oricărui expert. Dați-le informațiile de care au nevoie. Și ei vă vor ghida de la început până la rezultatul final. Dacă aveți nevoie de volume industriale imediat, este doar mai scump la început și nu este ușor să faceți o producție mare singur. Vă asigur că, atunci când vom începe să lucrăm cu dumneavoastră, veți obține același efect ca și cum am sta unul vizavi de celălalt și v-am arăta și v-am spune totul.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Bună ziua nou la grup și orice sfat va fi extrem de apreciat. În primul rând, sunt nou în producția de MDMA și aș dori să învăț cum să produc. Am o rezervă de pulbere PMK ca punct de plecare. Vreau doar să știu dacă pot începe cu o instalație mică și unde pot găsi o listă de echipamente și alte chimicale etc... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Sunt la scară mică, deci un RBF de un litru. Cumpărați un RBF de un litru, cu 3 gâturi, gâturile suplimentare vor fi utile. Luați niște dopuri pentru a astupa gâturile atunci când nu le folosiți. Luați și o pâlnie de separare de 1 litru, de preferință cu un robinet de închidere din PTFE (plastic, nu sticlă). Întotdeauna îndepărtați robinetul de închidere după curățare, în timpul uscării, altfel se poate bloca și este o adevărată pacoste să încercați să îl deblocați. A trebuit să arunc o pâlnie sep care era "gravată cu sticlă" etanșă. Niciodată din nou.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Iată cum se înființează un laborator https://chemforum.info/index.php?threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/#post-3850 este cel mai bun ghid pentru înființarea unui laborator pe care l-am văzut vreodată.
Speed mdma synths sunt foarte ușor de învățat chiar și pentru un noob cu această configurație.Dacă aveți nevoie de sfaturi despre cum să lucreze acest echipament puteți cere aici.Există unele dintre cele mai bune chimist clandestin am văzut vreodată online aici.Și toată lumea este foarte helpfull și dispus să ajute cu totul.Urmați ghidul și configurați un laborator care este partea dificilă.Nu cred că cineva te va întâlni în persoană.Ai putea fi un honeypot de LE cine știe.But you can learn everything here bro.And get free help.Source the equipment and set it up.As for quality control if you fuck up first 5 synths it doesnt matter as long you learn what you fucked up and it gets pretty obvious.As for final product when you first get it send it to a anonymous GC/MS lab Like this so you are sure the product is good.If you have funds and a location for a lab that no one knows you can do what you want.Good luck bro.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
rickyrick (apropo, îmi place această emisiune)
linkul către laboratorul anonim GC/MS duce la eroarea de serviciu 503 în prezent.
mai aveți și alte sugestii de astfel de companii?
În aceeași ordine de idei, în loc de produsul final, trebuie să trimit mai multe precursori / produse intermediare pentru testare, deoarece nu știu unde sinteza mea MDMA merge prost. Trebuie să testez produsele intermediare, la naiba, chiar și precursorul Safrole.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Bună ziua nou la grup și orice sfat va fi extrem de apreciat. În primul rând, sunt nou în producția de MDMA și aș dori să învăț cum să produc. Am o rezervă de pulbere PMK ca punct de plecare. Vreau doar să știu dacă pot începe cu o instalație mică și unde pot găsi o listă de echipamente și alte chimicale etc... TIA
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Poate descărcați întreaga arhivă hive/rhodium și citiți total synthesis, follow the beez ;)... în principiu, citiți tot ce puteți obține.

Îți admir cu adevărat viziunea. Așa cum am spus, îți recomand să urmezi calea albinelor și să faci cât mai multe micro sintetizatoare ori de câte ori ai timp.

Dacă veți găsi vreodată persoana care vă poate învăța, asigurați-vă că aveți grijă de ea și tratați-o bine.
 
Last edited:

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
WOW ... amice că este modul în care modul de a ajunge într-un portbagaj de mașină fiind condus în jurul valorii de zile până când toată bogăția disponibilă este convertită în cripto trimis la portofelul din Orientul Îndepărtat și dacă sunteți în viață și rupt după aceea ai învățat o lecție și păstrat viața ta.
 

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
aș spune să urmați sfatul înțelept dat aici și să credeți în voi înșivă. puteți face o bombă nucleară cu un how to de pe youtube!
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Cred că nu aveți în minte persoana potrivită pentru ceea ce sunt eu. Dar nici eu nu vă condamn. Internetul, la urma urmei.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Vă mulțumesc. Într-adevăr, voi aprofunda mai întâi un pic aici pe forum. Văd aici informații foarte utile.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Mulțumesc frate, voi încerca să fac tot posibilul. Ești un adevărat soldat pentru acest mesaj. Voi săpa în acest forum pentru ceea ce am nevoie pentru a configura ceva mic și a experimenta.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nici o problemă frate.Doar asigurați-vă că pentru a rămâne în siguranță, chiar și atunci când face scară mică, unele dintre cele mai toxice chimms pe pământ poate fi implicat.Proceduri de siguranță de cercetare și echipamente.Mănuși, halat de laborator / costum de corp complet și respirator față completă este o necesitate.Dușuri de decontaminare, spălări de ochi și extinctoare, de asemenea.Aflați despre chimms veți fi de lucru cu modul de a elimina deșeurile și neutraliza them.stay în siguranță.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Persoana mea pare să se potrivească profilului dumneavoastră P.M. me
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
NkIHdR0zOn
 
Top