Caut profesor profesionist pentru laboratorul de droguri de la A la Z. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Înțeleg ce vreți să spuneți. Nu sunt nou în lumea medicamentelor. Sunt nou în lumea medicamentelor sintentice. Dar nu în vânzarea acestora.

Evident, sunt foarte precaut. Aștept același lucru de la celălalt. Dar cu contactul potrivit, multe sunt posibile. Cu siguranță nu va fi fost în zadar efortul acelei persoane.
Aveți vreun sfat pentru mine?
Ar trebui să deschid doar fire pentru informații de la A la Z? Am văzut deja un videoclip aici despre realizarea SPEED. E frumos pentru cunoștințe. Caut mai mult experiență cu niște echipamente mai mari. Desigur, vreau, de asemenea, să încep mai mic. dar intenția vorbește de la sine. Sunt interesat doar de MDMA/Ecstasy și SPEED.

Mulțumesc pentru comentarii.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Dacă doriți să lucrați la scară largă, de exemplu uleiul de a din apaan, și doriți să transformați 1 000 kg de apaan într-o săptămână, aveți nevoie de
2 x vas de 1200 kg cu agitator
2 x set de distilare cu abur 200L
1000 kg apaan
1250L fosforic
1000L formamidă
350L acid formic
500 kg sodă caustică

Cred că ai nevoie de aproximativ 200k poate chiar puțin mai mult. Un loc bun în Olanda costă în jur de 7500/10000 euro pe săptămână. Și profiturile de pe a-oil sunt foarte mici acum. Prețul petrolului este de aproximativ 525-600 de euro pe litru acum.

Dacă aveți nevoie de mai multe informații despre orice, trimiteți-mi un mesaj, și eu sunt din Olanda
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Vă rugăm să DM în privat nevoie de ajutor cu MDMA și dispus să doneze pentru educație dacă este de ajutor.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Citiți acest subiect. Apoi scrieți oricărui expert. Dați-le informațiile de care au nevoie. Și ei vă vor ghida de la început până la rezultatul final. Dacă aveți nevoie de volume industriale imediat, este doar mai scump la început și nu este ușor să faceți o producție mare singur. Vă asigur că, atunci când vom începe să lucrăm cu dumneavoastră, veți obține același efect ca și cum am sta unul vizavi de celălalt și v-am arăta și v-am spune totul.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Bună ziua nou la grup și orice sfat va fi extrem de apreciat. În primul rând, sunt nou în producția de MDMA și aș dori să învăț cum să produc. Am o rezervă de pulbere PMK ca punct de plecare. Vreau doar să știu dacă pot începe cu o instalație mică și unde pot găsi o listă de echipamente și alte chimicale etc... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Bună ziua. De asemenea, sunt nou în producția MDMA și lucrez la ea de 12 luni. Tocmai am găsit acest site acum o săptămână și este uimitor. Explorați temeinic toate videoclipurile și link-urile. Pot să vă garantez că aveți deja tot ce vă trebuie aici pentru a începe, începeți să învățați și apoi puneți întrebări foarte specifice pentru eventualele "lacune de informații" care apar.
Mult noroc și nu ezitați să vă conectați cu mine oricând. Putem învăța împreună.
Dacă sunteți la început, nici măcar nu aveți sticlărie, vă recomand să cumpărați un kit de sticlă Vevor de 120 de dolari de pe Amazon și o placă de căldură / agitator combo de 100 $ - 200 $. Puteți face aproape orice cu aceste două achiziții inițiale de echipamente
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Sunt la scară mică, deci un RBF de un litru. Cumpărați un RBF de un litru, cu 3 gâturi, gâturile suplimentare vor fi utile. Luați niște dopuri pentru a astupa gâturile atunci când nu le folosiți. Luați și o pâlnie de separare de 1 litru, de preferință cu un robinet de închidere din PTFE (plastic, nu sticlă). Întotdeauna îndepărtați robinetul de închidere după curățare, în timpul uscării, altfel se poate bloca și este o adevărată pacoste să încercați să îl deblocați. A trebuit să arunc o pâlnie sep care era "gravată cu sticlă" etanșă. Niciodată din nou.
 
Top