Metamfetamina topită devine albastră

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ce tip de pastile utilizați?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Am folosit diferite tipuri și toate au devenit albastre pe sticlă Cred că fac ceva greșit cu reacția sau cu curățarea
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Bună ziua, domnule, știți cum să eliminați malatul de clorfeniramină din pastilele de clorhidrat de pseudoefedrină? Acesta este întotdeauna la fel de solubil în același solvent ca pseudoefedrina.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Conform unei căutări efectuate pe cel mai exhaustiv forum de mesaje din istoria fabricării de metamfetamină (, arhiva Hive), "Smurf dope" este rezultatul blocantelor de histamină; Loperamida, Chorphenimin și loratadina Nu sunt eliminate din pastilele de psuedoefedrină (posibil chiar din întreaga pastilă shake and bake) și utilizarea fierului sau a cuprului poate face ca aceasta să aibă o culoare verzuie 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
cum pot curăța pastilele de pe care ???
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
De obicei, încep să scriu și, chiar înainte de a apăsa butonul de revenire, fac o cercetare de 3 minute, iar cercetarea spune că lucrurile nu ies ușor, ceea ce are sens, pentru că dacă ar ieși, nu ar fi acolo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
La stup se spune că tetracloroetilena este substanța potrivită
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Fac cercetări de când am început acest thred...
Dar nu ai mai puțină potență pe produsul tău .... are doar un gust un pic mai urât... deci este un fel de ``first world problem`` haha
Mulțumesc pentru sfat ... îmi voi concentra cercetările pe acest tetracloroetilen....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Bună ziua, domnule, am aceeași problemă ca și dumneavoastră. Cum ați rezolvat-o?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Bună, frate. Am întâmpinat aceeași problemă ca și tine. Metamfetamina lasă întotdeauna ceva albastru/verde după scalare, iar scalarea metamfetaminei miroase a cauciuc ars. Am folosit metoda iod-acid subfosforic, nu am adăugat fosfor roșu, iar timpul de reacție a fost de 8-10 ore.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Dacă stau să mă gândesc bine, după ce am discutat cu niște prieteni vechi, acest lucru se întâmpla doar atunci când primeam o grămadă de pastile cu eliberare prelungită, orice cu pană în el, uneori lucruri de tip Claritin, Red hots generic multe lucruri, rahat de peste mări, nu aveam idee ce era, dar undeva acolo era cel mai întunecat albastru pe care l-am văzut vreodată în viața mea acest fel de uitat o temă de marketing AKA Smurf dar ultimele câteva hit-uri au avut gust de cauciucuri arse așa că vă mulțumesc pentru cercetarea tuturor nu m-am gândit la această problemă în mulți ani simt că ne apropiem de o soluție
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ivbeen se confruntă cu ea de prea multe ori am fumat și nu este gustos și chiar nu funcționează așa cum ar trebui
poate capsulă și mânca nu a încercat
În mod sigur trebuie să încerci să fumezi eph după extragere, dacă merge bine.
atunci puteți încerca să eliminați și să verificați rapid, apoi eliminați după reacție
da informatii daca ai eliminat thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Îmi amintesc cu adevărat că toată lumea vorbea despre 1,1,1, îmi pot da seama cu adevărat de utilizare și am avut-o la lichidul de frână și vorbesc cu mine însumi, la naiba, că e un rahat toxic
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Sunt retardat, vorbești despre cleane de frână
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Am o mulțime de experiență în acest sens. Obișnuiam să o fac intenționat când eram tânăr și prost. Crackback-ul albastru (uneori verde strălucitor) se datorează histaminelor care trag cu efedrina atunci când trageți apă pastile. Actifed (și generice) crackback albastru. Histatabs (și medicamentele generice) sunt verzi. Puteți evita acest lucru trăgând efedrina în toulen (sau în alt recipient) și gazând-o.

Pe vremuri, toată lumea gaza pastilele, așa că întotdeauna îmi trăgeam efedrina în apă pentru ca marfa mea să iasă în evidență. Apoi am aflat despre dezavantajul "semnăturii". lol
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Bună ziua, există o mulțime de umpluturi pentru pastile acum. Unele dintre ele sunt foarte greu de separat. Acidul maleic este aceeași substanță ca efedrina. Cum sunt separate?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Deci, nu am fost atât de departe și da, dezavantajul unui produs de semnătură au fost o problemă, mulțumesc pentru contribuția am fost de la epoca de doar o tragere de apă acele zile sunt cele mai cu siguranta peste
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Mie personal mi-a plăcut albastrul sau mai bine uneori era atât de albastru încât părea negru și pentru a vedea că tulpina albastră noros a fost destul de vorbesc de remorcă da gust specific nu a fost rău, dar am avut întotdeauna suspectat fie căldură sau un fel de reacție histaminică în orice caz, care într-adevăr aduce înapoi anii '90 pentru mine mulțumesc pentru povestea ta
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
În 2010, în Canada a circulat o cantitate mare de metadonă care devenea albastră atunci când era topită. Nu la fel de intens ca în imaginea de mai sus, ci mai degrabă de un albastru gheață limpede. Se pare că culoarea se datora unui nou ingredient pe care au început să îl adauge la tabletele de pseudoefedrină marca Reactine. Totuși, drogurile erau bune.
În cazul tău, pare a fi o contaminare cu metal, pe care am mai văzut-o, dar nu numai când era topită. A intrat în contact cu vreun instrument metalic la un moment dat?
Ar putea fi, de asemenea, un blocant care a fost în pastile cu scopul de a vă încurca preparatul.

Ați distilat uleiul? Dacă ați fi făcut-o, probabil că nu ați fi avut această problemă. Ar trebui să-l transformi înapoi în freebase și să-l distilezi. Rezolvă totul.
 
Top