METODE DE EXPEDIERE DIN BRAZILIA ÎN EUROPA (IM DIN BRAZILIA)

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Hei familie im din Brazilia, Caut metode pentru a trimite solzi de pește în Europa sau țări, oricine caută un parteneriat bun sau un loc de muncă real, să trecem la treabă!
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
CUM?
Coca-Cola din Brazilia sună bine, dar dacă doriți să o faceți pur și simplu prin poștă, de asemenea, ca un bust instantaneu la vama europeană
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Prieten am nevoie de metode de știri, eu nu post nu este o alegere mai bună !!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Nu există metode noi. Aveți nevoie de parteneri în Europa care să poată duce marfa la companie, sub masca unor poziții legale false.
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
după părerea mea, transportul de cocs la scară mică din SA în UE nu este fezabil pentru o perioadă lungă de timp. Conexiunea dvs. aici va fi descoperită în curând. Există un motiv pentru care cartelurile devin al naibii de bogate și nu o mulțime de contrabandiști la scară mică.

Dacă vrei să încerci oricum, nu ar trebui să trimiți pachete mici prin curierat rapid, în căutare privată, cu o valoare declarată mai mică de 150 €. De asemenea, nu lichida și apoi recristaliza în pânză sau ceva de genul ăsta sau trimite-l lichid pentru că atunci ar fi chiar mai camuflat.

Dacă doriți să faceți o operațiune mai mare, ceea ce, de asemenea, nu recomand, nu aș încerca niciodată să conving o persoană fără adăpost din Europa să înregistreze online o afacere (ar trebui să fie posibil în majoritatea țărilor europene), inclusiv un număr EROI pentru care probabil aveți nevoie și de codul de identificare fiscală al persoanei. Nu procedați la fel. Nu-i angaja pe tipii ăia care se ocupă cu fraudele CC și care vând conturi bancare online reale, pentru că ei știu cum să treacă prin posibilele procese de verificare a identității. Nu trimiteți niciodată cutii de lemn cu lucruri tipic braziliene în Europa prin intermediul unei companii de transport. Pentru că partenerul dvs. european trebuie "doar" să angajeze o firmă de transport (pe care trebuie să o plătească cu un cont bancar de la tipii ăia online) care să livreze cutiile într-un loc în care ar încăpea un camion cu cutii de încărcare (de exemplu, o piață angro).ar fi mai rău să puneți niște chestii tehnice înăuntru pentru a putea verifica dacă cutia a fost călită. De asemenea, datele ar trebui să vă fie întotdeauna transmise direct și nu postate pe un cont Twitter obscur...

EU AȘ FACE-O! ESTE O IDEE BUNĂ!
Honi soit qui mal y pense
 
Top