Aveți nevoie de ajutor cu Pmk etil glicidat la sinteza MDMA

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Randamentul afurisit de 90% este solid. Am obținut 62% folosind 1:1 dh2o, adaug 10% naoh până la ph 8, după 1 oră adaug conc hcl până la încetarea evoluției co2 apoi ținut la 75c timp de 3 ore.

Care au fost proporțiile de h2o și hcl pe care le-ați folosit? Mă întreb dacă furnizorul meu este prost sau rețeta mea este proastă. Am reușit să obțin 75% folosind vechiul pmk glyc folosind rețeta de mai sus
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

rețeta pe care ați menționat-o seamănă foarte mult cu aceasta....

glyc : dh2o : etoh în raport de 1:1:1 amestecat timp de 1 oră, apoi hcl și reflux timp de 3 ore. Nu am încercat niciodată această rețetă, așa că nu cunosc randamentele
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Același sintetizator. Săriți câțiva pași.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sunteți siguri de proporții?

Aceasta a fost cu siguranță rețeta pe care am urmat-o - apreciez răspunsul dvs.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nu am încercat-o niciodată. Eu doar împărtășesc o rețetă care cred că este similară cu ceea ce ceri. Sunt sigur că există și alte rețete care folosesc proporții diferite, ceea ce va trebui să descoperi și să vezi care funcționează cel mai bine pentru tine. Am împărtășit, de asemenea, rețeta mea care a produs 62% din solidul de ceară, care cred că este mai simplă decât cea care utilizează etoh. pentru fiecare propria lor.

puteți descrie pmk-ul dvs.? este solid la temperatura camerei? culoare? maro închis maro deschis? i
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vă mulțumim pentru că ne-ați împărtășit.

Da, ceara sa la temperatura camerei, cred că culoarea ar fi mai mult pe capătul mai deschis al culorii maro. Arată ca un fel de miere solidificată.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bună ziua,

Voi primi un eșantion de CAS 285-16-7 și este un lichid gălbui, nu ceară:
Vezi atașamentul 4026

Deci ați testat acest raport și a funcționat?
glyc : dh2o : etoh în raport de 1:1:1 amestecat timp de 1 oră, apoi hcl și reflux timp de 3 ore
Ce raport de HCL?
Mulțumesc.
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Aceasta este ceara PMK pe care am folosit-o. Nu sunt sigur dacă am reușit să atașez o fotografie a cerii PMK pe care o am. Este de culoare maro deschis - aurie și seamănă foarte mult cu aspectul mierii solide și uscate dintr-un borcan. Uleiul obținut din ceară era un lichid maro închis. Randamentul meu: 60
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
în conversie se utilizează etanol sau acetat de etil?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Are cineva noroc cu obținerea unui ulei bun din acest nou pmk din China? Toată lumea îl numește glicidat, dar nu mai este, deoarece China a interzis glicidatul de etil anul trecut, acum vând un produs care arată ca o substanță asemănătoare mierii atunci când este încălzit la 30 de grade Celsius și o pulbere albă cremă, formula etanolului dă o miere întunecată ca uleiul, devine greu după ce se răcește. A se vedea video ... sper că cineva poate lămuri pe ea și mai multe informații
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, și eu sunt nou în acest domeniu. Poate cineva să-mi spună cea mai bună modalitate de a obține PMK poweder în Europa și, de asemenea, costul de producție al MDMA? Mulțumesc.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Pulbere sau ulei obținerea este simplă acum pentru că noul pmk nu este pe nici o listă, astfel încât China îl trimite cu ups în acest moment, dar este complet inutil China nu împărtășește formula, de asemenea, astfel încât conversia corectă mai întâi este cheia.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Și care este prețul bun pentru asta? Dacă cineva va avea, de asemenea, sfaturi bune despre MDMA, aici sau PM, voi fi recunoscător
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Prețul în China este acum 160 usd vrac 150 usd livrat, dar nu există nici un folos pentru a cumpăra încă cauza formula de extracție nu este disponibil, eu inclusiv încercarea de a da seama acum pentru o lună sau cam asa ceva.
 
Top