Question "Popcorn" M-30's (clone de oxicodonă de 30 mg presate) - Are cineva o formulă bună?

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Am investit într-o presă destul de bună, o cantitate bună de "API" și AM CREZUT că am toți lianții și substanțele de umplutură necesare, dar nu-mi pot da seama ce dă acel gust de "popcorn ars" pe care mi-l cer toți clienții mei care fumează pastile. Pentru mine, este frustrant, deoarece acest gust nu provine (din câte știu eu) din API, ci mai degrabă din vreo umplutură sau tăietură. Dar, așa cum se spune, "clientul are întotdeauna dreptate". Fără gustul cu care este obișnuită baza de clienți, pe piața mea aceste produse se mișcă mai lent decât melasa în ianuarie. Orice sfat ar fi extrem de apreciat! De asemenea, sunt deschis la parteneriate, colaborări și orice fel de relație care este reciproc echitabilă. Mulțumesc!
 

Twinkie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, deci U poate face Lots m30 dar nu aveți clienți dir că sau ce
Woukd Just fi interesat de 30mg oxy pentru un preț bun U poate ckntact mine dacă doriți
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Încearcă să folosești floarea porumbului în amestecul de lianți, ar putea funcționa
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Floare de porumb? Genial! Mulțumesc! Am experimentat cu amidon de porumb, cu rezultate slabe, dar floarea de porumb ar putea fi exact ceea ce este necesar. Mă bucur foarte mult că am dat peste acest forum.

Exemplul perfect al modului în care putem avea o viziune de tunel în legătură cu un proiect, iar simpla abilitate de a ajunge la comunitate, de a pune întrebări, de a face brain storm, poate oferi o descoperire care poate face un proiect viabil, exact așa.

Dacă va funcționa și voi reuși să obțin produsul finit dorit, aș dori să vă mulțumesc cu un simbol monetar al aprecierii mele. S-ar putea să-mi dea o șansă să testez noul program de escrow BB despre care am citit!

Întrebare - Presupunând că ați încercat această formulă, ați avut probleme cu adăugarea florii de porumb care a făcut ca produsul finit să lase urme groase, ridicate, negre întunecate atunci când a fost afumat / ars? Cu siguranță nu este o problemă majoră, dar sunt curios dacă este o problemă și, dacă da, ce măsuri ați putut lua pentru a atenua "arsura puternică".

Toate acestea sunt speculații din partea mea, deoarece citesc mesajul dvs. pentru prima dată acum și nu voi putea să testez teoria în acest weekend. Cu siguranță vă voi ține la curent și vă voi spune cum merg lucrurile și vă MULȚUMESC!
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/groups/reputable-vendor-suriv01-from-worldmarket-us-2-us-deals-only.96/
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Am câteva idei, dar ar fi util dacă ați enumera ceea ce utilizați deja, deoarece primul lucru care îmi vine în minte este celuloza. Boabele de popcorn au aproximativ 5% (90% din coajă) (hemi)celuloză și nu se vaporizează sau se topesc, ci doar ard.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Ai reușit vreodată să scrii rețeta? Ce pressyou folosind va funcționa un tdp 0? Pentru a face tablete solide?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mă întrebam dacă există un forum dedicat pastilelor de presare.

Se pare că există o grămadă de oameni care știu multe despre acest lucru aici, pe Breaking Bad, dar nu a fost împărtășită nicio informație în profunzime comparabilă cu alte ghiduri de sinteză a medicamentelor pe care le puteți găsi aici, cel puțin nicio descriere în profunzime pentru a presa pastile precum 1mg Alprazolam, 2mg Alprazolam, M30s și așa mai departe
 
Top