Pre-ban Cathinones. Imposibil de replicat. [recompensă!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Înainte de a începe:

@mocnykutas, @oxoxoxo @$!$], și celelalte conturi asociate pe care le folosește pentru a nu ajuta pe nimeni. în schimb : "how made is easy on poland no lab equipment big scale 3 hours" please STFU in this thread. find another one to bother!

----------------------------------------------------------------

Încă mai am unele lucruri pre-ban aici (cumpărat câteva k ultima zi înainte de ban.

După toți acești ani (în jur de 4,5 sau cam așa ceva, ei încă surclasează anyhting 3/4 mmc pe piață în prezent, în
orice mod posibil.


----------------------
Am cap pentru a utiliza IMGUR, deoarece a doua imagine deja sa prăbușit ("ne confruntăm cu probleme") a încercat redimensionarea la 256px, dar aceeași poveste. sperăm că Heissi(@HEISENBERG) poate reduce limitatorul de rată un pic, și permite căutări 3 litere, de asemenea, care este un mare dor, deoarece aproape toți solvenții, substanțe etc sunt 3 caractere
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Nu am văzut pe nimeni aici care să producă această substanță sau care să o fi văzut pe "scena" din Țările de Jos.

Aruncați o privire foarte bună (structură, plinătate etc )


https://imgur.com/pqDXvYS

Oh, omule, gorgious

https://imgur.com/0l2ghjE

și din nou

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
Acum, partea "distractivă"
---------------------------------------------------

Asta este ceea ce primesc (într-o zi norocoasă)


https://imgur.com/ropYLCl

Ei bine, sunt frumoase. și sunt fericit că am învățat aceste lucruri și am primit ajutor de la voi, iar acum, în sfârșit, pot produce ceva

https://imgur.com/HliO75A

Încă una

-------------------------------------------------

Următorul este cel mai apropiat pe care l-am obținut (nu știu cum, unele greșeli, și lucrurile au mers prost, dar a fost o zi norocoasă).
(cu excepția faptului că nu face NIMIC. Probabil că ar putea să o reutilizeze ca bromocetonă
:ROFLMAO:


https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Ce era diferit la chestia de atunci ( cred că atunci când chinezii o produceau, și uneori primeai o chestie care avea gust de pipi de pisică, dar chiar și chestia cu pipi de pisică funcționa mai bine decât orice astăzi.

am citit undeva despre un enantiomer, izomeri, racemic orice (sau așa ceva),
sau foloseau solvenți diferiți, și/sau foloseau amoniac... cele mai nebunești povești întâlnite ).


----------------------------------------
Cine știe ceva?
-----------------------------------------------

Provocare

Scopul meu este să fac chestia aia pre-ban. Se pare că există unele legături lipsă, informații ascunse sau care nu sunt împărtășite (în mod intenționat)


CEL CARE ȘTIE CUM, ȘI MI-A PARTAJAT DESCRIEREA (negociabilă), ȘI ESTE REPRODUCTIBIL, ESTE PREMIAT CU 1250 EURO
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
HIGGS însuși! Mulțumesc pentru răspunsul dumneavoastră prompt

Da, dar laboratorul de aici verifică doar "prezența." Ceea ce pot face și eu având toate cele mai comune reagenți de testare. Nu există nici un laborator aici în cazul în care pot spune doar yo poți să-l analizeze pentru mine și trimite-mi trimite rezultatul. Chiar și criminaliștii de aici nu pot face asta. Nici măcar nu o pot detecta în cazul accidentelor de mașină
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Nu pot să vă dau un răspuns, bănuiesc doar că e vorba probabil de același 3-mmc, fără separare isomerică sofisticată sau ceva de genul ăsta. Probabil are de-a face cu modul în care a fost sintetizat și cu modul în care a fost spălat sau recristalizat. Poate că o parte din materialul vechi s-a oxidat, ceea ce i-a dat o altă textură. Ești din UE?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Mulțumesc. Nu s-a schimbat textura.
În plus, pungile sunt sigilate în vid.

Da, aceasta este întrebarea mea 😄


Pentru cealaltă întrebare: citiți între imagini 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
cereți ajutor cu expertul în sinteză pe forum domnule u va ști cum am făcut și am făcut monay îmi voi pierde timpul
Știu că poți câștiga bani xD Berlin 777 poate sau btcboss2022 el te va ajuta gratis xD, poate are mult timp sau cine doar pentru a ajuta la producerea de meth, de exemplu, are un preț de $25k. Dacă îl ai, de ce vrei să sintetizezi xD Frate, dacă ar trebui să îi ajut pe toți de pe acest forum, mi-aș pierde viața. Eu sunt doar un follower aici, nu particip la nicio discuție și sunt un fan al videoclipului grupului bb, atât.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Știi că tu ai scris cel mai lung răspuns?


Nu am nevoie de bani. Sunt aici pentru a învăța și a mă distra. De asemenea, scriu software open source, care este folosit gratuit de mii de oameni (care au nevoie și de asistență), totul în timpul meu liber.

Aceasta este poate diferența 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ei bine, la ceea ce a fost cunoscut, Dragon Eric (da, cel care "a devenit escroc mai târziu" / poveste lungă aparent conturile au fost preluate bla bla bla...) și alte furnizor China majore, nu a furnizat niciodată pur 4mmc a fost un amestec.

Îmi amintesc că am citit o postare pe un alt site, în care Eric ar fi împărtășit accidental (sau intenționat) unele informații care au fost șterse rapid. Declara proporții de 70/20/10 și 80/20. De atunci a fost doar o dezbatere continuă cu privire la acest subiect. Nu-mi amintesc din cap despre ce era vorba mai exact. Pot încerca să caut conversația veche, dacă asta va ajuta pe cineva.

dacă își mai amintește cineva, se vindeau versiuni ale lui Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "la fel", dar ușor diferite.

De asemenea, se pare că "Eric formula" a fost postat la vânzare la un preț foarte abrupt câțiva ani în urmă nu sunt sigur dacă a fost real sau doar un alt escroc.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
De asemenea, am văzut pe cineva spunând că 4mmc din China nu era pur, că ar fi fost amestecat cu 3mmc, însă nu am nicio sursă care să susțină acest lucru.

dar s-ar verifica dacă acum nimic nu poate bate mefedrona chineză, nu sunt chimist, dar ce este atât de diferit acum decât înainte?

poți face un produs de calitate super înaltă acum, la fel ca înainte, cred
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Acest lucru este identic cu meth-ul "roșu și negru" din SUA. Rahatul anilor '90 a fost mai nebun decât orice astăzi, face o diferență al naibii de mare
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Așadar, ați ajuns să analizați acest lucru? Poate încercați Kykeon Analytics?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC este un amestec de 3/4MMC, dar, de fapt, am găsit oameni prefera 3MMC, deoarece oamenii doresc mai mult de senzație de stimulare decât efectele calm rapid de meph pur, de asemenea, văd unii oameni caută profesor im un fost chimist cu o mulțime de experiență, dacă cineva este intrested poate PM mine
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
am văzut și eu această informație undeva, dar 3mmc nu este cel mai rapid? 4mmc are mult mai multă stimulare, dar nu este rapid
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc seamănă mai mult cu meth, în timp ce 4mmc seamănă mai mult cu mdma
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Da, nu este doar o teorie, ci s-a dovedit că atunci când se face acetilarea toulenei cu clorură propionică, amestecul de cetone rezultat este 80-90% 4MPF, iar celălalt este 3MPF, dacă nu este purificat pentru a împărți enantiomerii și utilizat ca atare, mefedrona rezultată este un amestec de izomeri
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Sinteza 3MMC este similară cu cea a 4MMC, doar că produsul inițial este înlocuit. Ați încercat 4MMC? Cred că nu are rost să faceți 3MMC când puteți face imediat 4MMC.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Vă mulțumim pentru răspuns.
Yep. Am făcut ambele. Dar din cauza problemelor de disponibilitate a 2b3m face în prezent 4mmc.

Cu toate acestea, nu se apropie nici măcar de produsul de mai sus.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nu pot vedea imaginile, mai are cineva această problemă?
 
Top