Pre-ban Cathinones. Imposibil de replicat. [recompensă!]

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ei bine, la ceea ce a fost cunoscut, Dragon Eric (da, cel care "a devenit escroc mai târziu" / poveste lungă aparent conturile au fost preluate bla bla bla...) și alte furnizor China majore, nu a furnizat niciodată pur 4mmc a fost un amestec.

Îmi amintesc că am citit o postare pe un alt site, în care Eric ar fi împărtășit accidental (sau intenționat) unele informații care au fost șterse rapid. Declara proporții de 70/20/10 și 80/20. De atunci a fost doar o dezbatere continuă cu privire la acest subiect. Nu-mi amintesc din cap despre ce era vorba mai exact. Pot încerca să caut conversația veche, dacă asta va ajuta pe cineva.

dacă își mai amintește cineva, se vindeau versiuni ale lui Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "la fel", dar ușor diferite.

De asemenea, se pare că "Eric formula" a fost postat la vânzare la un preț foarte abrupt câțiva ani în urmă nu sunt sigur dacă a fost real sau doar un alt escroc.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
De asemenea, am văzut pe cineva spunând că 4mmc din China nu era pur, că ar fi fost amestecat cu 3mmc, însă nu am nicio sursă care să susțină acest lucru.

dar s-ar verifica dacă acum nimic nu poate bate mefedrona chineză, nu sunt chimist, dar ce este atât de diferit acum decât înainte?

poți face un produs de calitate super înaltă acum, la fel ca înainte, cred
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC este un amestec de 3/4MMC, dar, de fapt, am găsit oameni prefera 3MMC, deoarece oamenii doresc mai mult de senzație de stimulare decât efectele calm rapid de meph pur, de asemenea, văd unii oameni caută profesor im un fost chimist cu o mulțime de experiență, dacă cineva este intrested poate PM mine
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
am văzut și eu această informație undeva, dar 3mmc nu este cel mai rapid? 4mmc are mult mai multă stimulare, dar nu este rapid
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc seamănă mai mult cu meth, în timp ce 4mmc seamănă mai mult cu mdma
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Am trimis la laborator o mostră de mefedronă recent fabricată de mine și a ieșit 93%, ceea ce sugerează o puritate mai mare decât cea a mostrei comerciale preban .

Deci, acum sunt și mai confuz, deoarece acest lucru are un gust atât de moale, nu are nici o lovitură în gât, efectele sunt mai mici. Aș schimba, fără ezitare, 1 kg cu 250 g (da, o diferență atât de mare)

În timp ce într-adevăr, cineva ar crede că o moleculă = = moleculă.

Aproape că încep să cred că efectele mult căutate s-ar putea datora impurităților sau subproduselor 😅 acum că ar fi un paradox
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Au diferențiat mefedrona actuală de izomerul său? Am impresia că le adaugă ca fiind același produs...
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Da, ceea ce am trimis prima dată a fost 3 mmc, iar de data aceasta am trimis 4 mmc. Ele se diferențiază foarte bine.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
BONGIv90KE UMvLu8hr2b SF1dBHX6WJ 6v7iJoWLZb 8CXuYGbxUt 0Qn5J6vGcY
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Unde u făcut acest test de laborator ??
 
Top