Procurarea frunzelor de coca

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nu caut un link/sursă, cu excepția cazului în care acest lucru este permis? (nu sunt sigur care sunt regulile aici în această privință)
Este fezabil din interiorul SUA? Sunt conștient de faptul că randamentul este de aproximativ 0,5% din masa frunzelor uscate, dar sunt intrigat de perspectiva de a avea un produs atât de pur. A încercat cineva rutele sintetice (multiple) existente? Care au fost randamentele voastre? Costul?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Roxxy, sunt curios. Poți cultiva legal plante de Coca în State? Aici putem cultiva legal mac afgan. Doar că nu putem tăia bulbii pentru a extrage rășina. Am râs ca în curtea din față, am câteva în creștere, și chiar lângă ele sunt un foarte frumos și otrăvitoare Datura. Ador o plantă frumoasă care curge frumos și care modifică mintea sau corpul.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
În cazul în care problemele de materii prime sunt altele, similare cu efectul și substanțe complet sintetice, cu sinteză simplă. De exemplu, 4-metilmetcatinona
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Acesta a fost un vis al meu timp de mulți ani! Nu am mai făcut blow de aproape 20 de ani, pentru că este pur și simplu nașpa în comparație cu zilele trecute! Probabil din cauză că s-au schimbat substanțele chimice folosite la fabricarea ei. Nu știu dacă își mai amintește cineva de vremurile în care făceai o linie și avea aproape un gust de medicament. Apoi stăteai acolo și vorbeai ore în șir LOL. Îmi amintesc că toată lumea încerca să vorbească în același timp Hahaha oh distracția. Dar apoi parcă au trecut de la Eter la Diesel sau ceva de genul ăsta. Scârbos. Așa că o mulțime de tipi au trecut la fumat. Eu doar m-am oprit. Ei bine, am avut un accident foarte rău datorită unei târfe nebune și am fost introdus în lumea Oxycontin. O lume malefică!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Hi este mai ușor să încerci să purifici produsul . Unii oameni nu mai folosesc din cauza calității proaste în ultimul timp este mai bine, dar nu puré cel mai comun adulterant este levamisol și fenacetyn levamisol este mai dificil de extraxt .try cu alcool 96% + y levamisol este mai puțin solubil decât cocaina veți pierde produsul, dar câștiga de calitate .phenacetyn este mai ușor doar folosi puré acetonă cocaina que s insolubil în acetonă .and frunzele de coca și planta este ilegal în state .floarea de mac prea
 
Top