Recomandați o metodă pentru sinteza METH pentru prima dată, aveți toți reactivii em!

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Salutări, stimați colegi!

Voi începe în curând călătoria mea către gătitul de metamfetamină. am acces la majoritatea reactivilor necesari, cum ar fi efedrina, pseudo,
roșu p, metilamină și p2p.Problema este că am puține cunoștințe chimice și aceasta va fi prima mea sinteză.Credeți voi
acest lucru este realizabil pentru newbie complet și, dacă da, ce metodă de sinteză vă recomandăm?Ați spune că rutele racemic - p2p cu
n-metilformamida ,,reacția Leuckart" sau P2P prin reducerea NaBH4 ar fi mai dificile, deoarece cu ele trebuie să folosesc un catalizator chiral pentru a face
De asemenea, aș avea nevoie de același echipament pentru toate metodele de
sinteză prezentate în acest post:
sau nu este necesară cu rutele de efedrină?

Aș fi foarte recunoscător pentru un sfat pe această temă băieți și pentru un ajutor în timpul operațiunii de sinteză.Voi încerca să înregistrez
procesul și să-l încarc aici deoarece cu înregistrările video înveți mai ușor.

PS: sunt preferate metodele care duc la o producție la scară medie/mare
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Care este scopul creării acestui subiect? Nu există suficiente subiecte privind sinteza metamfetaminei?
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Scopul este de a primi o metodă recomandată având în vedere că am toți reactivii disponibili. majoritatea utilizatorilor de aici trebuie să aleagă o metodă specifică de sinteză, deoarece au acces doar la efedrină, de exemplu. care dintre aceste metode ar fi mai ușoară pentru scopul urmărit? de asemenea, pentru a găsi pe cineva care este dispus să dea sfaturi în timpul procesului de sinteză, deoarece sunt un novice. puteți închide firul dacă îl considerați ofensator, domnule.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Toate metodele au fost deja descrise. Toate sunt recomandate. Trebuie să alegeți ceea ce funcționează pentru dumneavoastră. Dacă nu aveți experiență în sinteză, dar aveți tot ce vă trebuie pentru a începe să sintetizați, trebuie doar să scrieți oricăruia dintre experți.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
M-am gândit doar că unele ar putea fi mai potrivite pentru începători decât altele. oricum, mulțumesc pentru intrare ser!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Puteți oferi o listă completă a reactivilor dvs.?
Unele efedrine vor necesita, de asemenea, separarea izomerilor. Care este efedrina dumneavoastră?
Acest echipament poate fi utilizat, dar poate exista un alt echipament
Aveți nevoie de detalii, o listă completă de reactivi și alte condiții, spații, volume. Puteți vorbi aici, sau scrieți un PM
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
și dacă sunteți din Europa și aveți nevoie de precursori, vă recomand furnizorul Constantylious

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?members/constantylious777.121/#resources
 
Last edited by a moderator:

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Contribuție foarte utilă, jos pălăria pentru tine!
 
Top