Furnizor fiabil de mefedronă din Europa?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Am nevoie de un furnizor bun de mefedronă care să expedieze din Europa. Mă puteți ajuta?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vă putem ajuta cu producția acesteia. Astfel, vă veți produce propria mefedronă și veți deveni un furnizor real de mefedronă de calitate.
 
Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Adică îi învățați să producă singuri 4methylpropiophenone? Sau le trimiteți 4 metilpropiofenonă apoi ei produc 4mmc?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Suntem stabiliți în Polonia și vă putem ajuta în acest sens. Trimiteți-mi un mesaj dacă sunteți interesat;)
 
View previous replies…

shotgunfacelift

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tocmai mi-am făcut acest cont și nu știu încă cum să trimit mesaje. Poți să-mi trimiți un mesaj, te rog?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@aaronstevens,

Aș dori să iau legătura cu dvs. cu privire la o altă chestiune, setările dvs. de confidențialitate sunt dezactivate, astfel încât nimeni nu vă poate trimite un mesaj.

Cu cele mai bune considerații
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pot face transport maritim în Europa, contactați-mă vă rog dacă aveți interes.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Pot furniza o varietate de produse chimice, intermediari și instrumente chimice
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Bună ziua, dacă doriți să vindeți ceva aici, postați-l în BB Market și linkați-l în comentariul dvs. Este gratuit. Uneori pare foarte suspect de la conturile noi și Admin dă bane fără dubii pentru astfel de anunțuri spam. @tinaprochem Luați-o în considerare.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, producem mefedronă și suntem stabiliți în Regatul Unit :)
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Pot să o trimit din SUA și China
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

După 5 Încercări din 5 țări diferite din UE, unde recenzii pe piață și "confirmate" (recenzii plătite ale utilizatorilor) pe dread, după ce a primit 2x bunk total, plin de solvenți, puritate teribil de scăzută (dacă există) 4-mmc, și 3x analogi cathinone aleatorii, găsirea unui furnizor legitim din UE ar fi grozavă. Cu un stealth decent care nu este expediat din țări fierbinți în plic cu bule de aer *** cu o pungă sigilată în interior și nimic altceva, nici măcar o adresă de returnare (aleatorie).

Marea Britanie este cunoscută pentru cultura 4-mmc și producția nu sa oprit niciodată acolo. Dar niciun furnizor nu expediază în UE din cauza întârzierilor și a controalelor vamale severe la intrare/ieșire.
PL/NL este o situație de 50/50, între a obține un lot de foc adecvat sau un analog aleatoriu.
Germania a fost întotdeauna un eșec total (îmi pare rău revânzătorilor, testați mai întâi în laborator ceea ce cumpărați)

Îl caut doar pentru uz personal, dar mă pot conecta cu vânzătorii din UE interesați să revândă * real * 4-MMC, în special din țările UE care nu sunt fierbinți.

Nu sunt interesat de ofertele CN / SUA, la fel ca subiectul inițial - vânzătorii din UE (= țările situate fizic pe continentul numit Europa ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Omule, aceeași experiență. Anul trecut am fost obtinerea polonez picături moarte de 4mmc, și Rusia - toate reale. Anul acesta am încercat mai mult de 10 furnizori din Polonia, Germania, NL și a fost toate unele 3cmc sau 4cmc gunoi. Nu înțeleg de ce s-a întâmplat asta, dar este destul de trist. Nici măcar nu pot înțelege cererea pentru acestea, chiar și atunci când sunt vândute corect ca 3cmc, dar de obicei sunt trecute drept 4mmc.

Este o diferență structurală evidentă, miros de pește, arsură extremă chiar și din picurarea nazală și nu mi se pare ceva comparabil sau demn de ingerat.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Poate cineva să-mi explice fundului meu ignorant de ce acest lucru este depășit pe piață? Pare cam ciudat să produci catinone halogenice în cantități enorme și să suplinești prin ele catinone metil. Nu înțeleg din punct de vedere al producției sau al efectului asupra persoanei. Care este beneficiul de a produce 3cmc/4cmc în schimb?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Mi-ar plăcea să am un răspuns detaliat, dar, din păcate, atunci când lucrurile merg într-o direcție greșită, cumpărătorii care nu au niciun indiciu despre adevăratul 4-mmc sau care s-au bucurat de 3-mmc crezând că este 4-mmc, primesc acum toate celelalte zeci de analogi crezând că sunt doar loturi "mai bune" sau mai rele. Atâta timp cât balenele marilor vânzători oferă produsul, iar celelalte produse ale acestora sunt legitime, "cultura" adevăratului Meow Meow va dispărea din păcate...

Este pur și simplu mai ieftin și fără complicații pentru marii vânzători să obțină de la revânzătorul lor en-gros în care au încredere orice reacționează pozitiv la catinone, iar en-gros este doar cumpărarea de la alți producători din UE, dar mai ales din China "nume de cod" necunoscute aleatorii. Acesta este principalul motiv: China poate produce foarte ieftin cantități mari.

"Cultura" 4-mmc a început să se răspândească / să crească din nou cu 3-mmc, deoarece a fost cea mai apropiată lovitură (chiar dacă încă la kilometri distanță), iar aceasta a fost o ocazie gustoasă de a "înșela" o mulțime de iubitori reali de mefedronă care s-au întors. Fabricarea de 4-mmc se face cel mai mult (și numai, dacă vorbim despre UE) în Regatul Unit, unde nu a încetat niciodată să existe, și în Polonia. NL/SWE și alte țări din est este un coinflip despre ceea ce veți obține. Dar verificarea drogurilor de laborator efectuată în ultimele 2-3 luni în UE vorbește clar: niciunul trimis către energy-control (Spania) sau eve-rave (Elveția) nu a fost de 4 mmc, nici măcar de 3 mmc.
Marea Britanie este o țară cu risc ridicat pentru expediere, la fel și pentru Polonia (pentru expeditor, nu pentru primirea pe a doua). Deci adevăratul 4-mmc rămâne în mâinile celor norocoși care pot obține un reshipper într-una dintre aceste țări.

Și da, *bump* încă aștept un producător real de 4 mmc cu sediul în UE care poate furniza 4 mmc - atât în cantități mici, cât și mari.
 
Top